به گزارش سوکا ، فیلم تازه با نام کوتاه «زد» جلوی دوربین می رود، که نام مخفف کاراکتر زورو است. یوناس کارون کارگردان این نسخه است.

فیلم نامه نسخه تازه را خود کارون می نویسد. کل صحنه های این اکشن فانتزی ماجراجویانه در استودیوی پاین وود جمهوری دومینیکن فیلم برداری خواهد شد.

اوایل فصل پائیز سال جاری میلادی برای شروع کار فیلم برداری تعیین شده و هنوز بقیه بازیگران آن، از سوی تهیه کنندگان فیلم انتخاب نشده اند.

کمپانی فوکس قرن بیستم که تهیه کننده نسخه قبلی «زورو» است، از تولید قسمت های جدید آن انصراف داده و حالا، شرکت مستقل فیلم سازی مدیا لاتینا نسخه تازه را تولید می کند.

اهل فن می گویند از سال ۲۰۱۲ که بحث بی سرانجام ساخت نسخه جدید زورو مطرح شد، همه می دانستند که برنال برای بازی در نقش کاراکتر زورو انتخاب خواهد شد.

در این سال بود که اعلام شد نسخه جدید زورو با حضور بازیگری مکزیکی زبان جلوی دوربین خواهد رفت و این بازیگر، کسی جز برنال نخواهد بود.

به نوشته امپایر آنلاین، داستان «زد» در آینده ای نزدیک اتفاق می افتد و در آن، کاراکتر زورو با تعدادی از نیروهای خبیث و بدطینت ناشناخته به مبارزه برمی خیزد.

گائل گارسیا برنال به تازگی برای بازی در نقش یک رهبر ارکستر آشفته حال در «موتزارت در جنگل»، موفق به دریافت جایزه گلدن گلوب (کره طلایی) شد.