زنان ستاره و مشهور که در سنین بالا باردار شدند

زنان ستاره و مشهور که در سنین بالا باردار شدند 

همه ی ی می دانیم که بارداری در سنین بالا در خانم ها کمی خطرناک است و جنین را با بیماری های مختلفی روبرو می‌کند اما گویا ستاره ها گوششان به این حرف ها بدهکار نیست..

 

کلی پرستون

همسر ۵۷ ساله جان تراولتا در سال ۲۰۱۰ و در سن ۴۸ سالگی صاحب سومین فرزند خود شد که او را بنجامین نامیدند. یک سال پیش از آن جت تراولتای ۱۶ ساله پسر دیگر این زوج پس از ابتلا به بیماری صرع در پی حادثه ای مرده بود. در سال ۲۰۱۱ کلی پرستون در مصاحبه ای با نشریه Health ابراز داشت که به دنیا آوردن فرزندی دیگر در این سن و سال

 

اتفاق شگفت آوری برایش بوده است وقتی فهمیدم باردارم، گیج بودم. آرام از تخت خواب بلند شدم و وقتی برگشتم جانی را بیدار کردم. هر دوی مان گریه می کردیم. واقعاً شگفت زده شده بودیم.

زنان ستاره و مشهور که در سنین بالا باردار شدند

کلی پرستون و جان تراولتا اینک دارای دو فرزند هستند، دختر ۱۷ ساله ای به اسم الا بیو و بنجامین اینک هفت ساله. همانگونه که اشاره شد نخستین فرزند انها، جت، در پی حادثه ای در سال ۲۰۰۹ مرد.کلی بازیگر فیلم های پرفروشی چون «ستایشگر پنهان» (۱۹۸۵)، «دوقلوها» (۱۹۸۸)، «جری مگوایر» (۱۹۹۶)، «جک فراست» (۱۹۹۸)، «پل های شکسته» (۲۰۰۶) و «سگ های پیر» (۲۰۰۹) بوده است.

 

بورلی دی آنجلو

در سال ۲۰۰۱ بود که این بازیگر نقش های فرعی در هالیوود در سن ۵۰ سالگی صاحب دو فرزند دوقلو به اسم های آنتون و اولیویا شد. او آن زمان هنوز همسر آل پاچینوی ۶۵ ساله از ابرستاره های تاریخ سینما محسوب می شد. شوی چیز، همبازی بورلی در فیلم Vacation در مصاحبه ای با مجله People ابراز داشت بورلی به خاطر سن و سالش انتظار باردار شدن نداشت و از این رو، کمی عصبی بود.

زنان ستاره و مشهور که در سنین بالا باردار شدند

بورلی دی آنجلو متولد کلمبوس اوهایو از پدر و مادری نوازنده است. او از پدر دارای ریشه ایتالیایی است. از جمله آثار مشهور دی آنجلو می توان به «آنی هال» (۱۹۷۷)، «دردسر بزرگ» (۱۹۸۶)، «چشم در برابر چشم» (۱۹۹۶) و «تاریخ مجهول کشور ایالات امریکا» (۱۹۹۸) اشاره کرد.

 

جینا دیویس
در سال ۲۰۰۲، جینا دیویس، ستاره دهه ۱۹۹۰ هالیوود در سن ۴۶ سالگی صاحب دختری شد به نام الیزه کشور و دو سال بعد، پسرهای دوقلویش، کیان و کایس، به دنیا آمدند. جینا در سال ۲۰۰۶ و در مصاحبه ای ابراز داشت: «داشتن چنین خانواده ای واقعا شگفت انگیز و در عین حال طاقت فرساست!».

زنان ستاره و مشهور که در سنین بالا باردار شدند

ویرجینیا الیزابت دیویس، بازیگر آمریکایی متولد ماساچوستس از مادری معلم و پدری مهندس عمران است. او در سال ۲۰۰۱ با رضا جراحی، جراح پلاستیک ایرانی تبار ازدواج کرد که ۱۵ سال از وی کوچک تر بود. این چهارمین و بادوام ترین ازدواج دیویس است. سه ازدواج قبلی او با ریچارد امولو، جف گولدبلوم و رنی هارلین بود.

 

جینا دیویس در فیلم های سینمایی بسیاری نقش نقش بازی کرده است که از جمله مشهور ترین انها می توان به «توتسی» (۱۹۸۲)، «تغییر سریع» (۱۹۹۰)، تلما و لوئیز» (۱۹۹۱) و «وقتی مارنی اینجا بود» (۲۰۱۴) اشاره کرد.

 

هالی بری
عدد ۴۱ رقم جادویی این ستاره رنگین‌پوست هالیوود بوده است. در این سن بود که هالی و همسرش، گابریل اوبری در سال ۲۰۰۸ صاحب دختری شدند به نام نهلا. هالی بری در سن ۴۷ سالگی و از همسر بعدی‌اش، الیویه مارتینز هم صاحب پسری شد به اسم ماکیو. پیش از آن، هالی اعلام کرده بود بارداری‌اش ناخواسته بوده و لقاح به شکل طبیعی صورت گرفته است.

 

وی درباره دومین بارداری‌ خود به رسانه‌ها گفت: «راستش را بخواهید این بزرگ‌ترین شگفتی زندگی من است. فکر نمی‌کردم بتوانم دوباره باردار شوم.

زنان ستاره و مشهور که در سنین بالا باردار شدند

به این خاطر است که این قدر هیجان‌زده‌ام». وی پس از تولد پسرش، در سال ۲۰۱۴ در مصاحبه با الن دیجنرس گفت: «بین دخترها و پسراها تفاوت وجود دارد. من به نهلا خودم شیر می دادم و همین حالا هم به پسرم شیر می دهم. نهلا حتی همان موقع خیلی دخترانه و ظریف شیر می خورد. اما ماکیو موقع شیر خوردن ملچ ملوچ راه می اندازد.

 

او طوری از سینه من شیر می خورد که گویی شیره جان من را بیرون می کشد! من خیلی زود متوجه تفاوت دخترها و پسرها شدم!».هالی ماریا بری، بازیگر آمریکایی متولد کلیولند اوهایوست. مادرش انگلیسی، آلمانی و پدرش از آمریکایی‌های آفریقایی تبار بود. هالی در سنین کودکی شاهد بدرفتاری پدرش و کتک خوردن مادرش بود

 

و در مصاحبه‌ای گفته نمی‌داند آیا هنوز پدرش زنده است یا خیر. از جمله فیلم‌های مطرح او میتوان به «تب جنگل» (۱۹۹۱)، «فلینت استون‌ها» (۱۹۹۴)، «بولورث» (۱۹۹۸)، «اره ماهی» (۲۰۰۱)، «روز دیگری بمیر» (۲۰۰۲ از مجموعه فیلم‌های جیمز باند)، «کلود اطلس» (۲۰۱۲) و «وولورین» (۲۰۱۳) اشاره کرد. هالی بری در سال ۲۰۰۱ برنده اسکار بهترین بازیگر زن سال شد.

 

تینا فی
این بازیگر برنده دو گولدن گلوب در سال ۲۰۱۱ و در سن ۴۱ سالگی دومین فرزندش را باردار شد. او این خبر را نخستین بار در برنامه اپرا وینفری اعلام کرد: «همسرم (جف ریچمون) و من فکر می کردیم اگر بخواهیم صبر کنیم تا سریال ۳۰ Rock به پایان برسد، با مشکل مواجه خواهیم شد و از طرفی احساس می کردیم

 

جای فرزند دیگری در خانواده خالی است». از جمله آثار مطرح تینا فی می توان به «دختران بدجنس» (۲۰۰۴)، «اختراع دروغ» (۲۰۰۹) و «خواهران» (۲۰۱۵) اشاره کرد.

زنان ستاره و مشهور که در سنین بالا باردار شدندسلین دیون
این خواننده پرآوازه کانادایی در سال ۲۰۱۰ و در سن ۴۲ سالگی پس از تلاش های بسیار و ناموفق برای بارداری پسرهای دوقلویش را باردار شد. سلین تجارب درمان ناباروری اش را به لحاظ عاطفی بسیار سخت توصیف کرده است.

زنان ستاره و مشهور که در سنین بالا باردار شدند

در سال ۲۰۱۶ رنه آنژلی همسر سلین پس از سال ها مقاومت در برابر سرطان درگذشت. این دو از قبل پسر دیگری هم داشتند به اسم رنه شارل. در مرسام تشییع جنازه پدر خانواده، رنه شارل پسر بزرگ تر سلین گفت: «پدر! بعد از تو ادامه زندگی سخت است، اما با کمک خودت ما به راه مان ادامه می دهیم. پدر! به تو قول می دهم همه ی ی ما طبق معیارهای خودت زندگی خواهیم کرد»

 

مریل استریپ
رکورددار نامزدی و برنده سه جایزه اسکار چهارمین فرزندش، لوئیزا را در سن ۴۱ سالگی به دنیا آورد. مریل در سال ۲۰۰۸ در گفتگو با Good Housekeeping ابراز داشت: «مادر بودن و ازدواج، اینها دو کفه ترازویند. به خصوص وقتی شغلی دارید که برای تان ارزش بسیاری دارد. این برای من یک چالش بود، اما بهترین چالشی که تا به حال داشته ام.

 

رابرت ردفورد به من آموخت بچه ها صرفا تکیه گاه و مایه دلگرمی و سرگرمی ما نیستند. من واقعا روش او را در بزرگ کردن و مراقبت از خانواده اش تحسین می کنم و او را الگوی خودم در این راه قرار دادم».

زنان ستاره و مشهور که در سنین بالا باردار شدند

مری لوئیز استریپ بازیگر پرآوازه و مشهور آمریکایی متولد ۱۹۴۹ در سامیت نیوجرسی است. پدرش اصالتی آلمانی و سوئیسی داشت و مادرش انگلیسی، آلمانی و ایرلندی تبار بود. از مریل استریپ به عنوان بهترین بازیگر زن ۵۰ سال اخیر یاد می شود. او دارای چهار فرزند به نام های هنری، مامی، گریس و لوئیزاست.

 

فهرست افتخارات حرفه ای او بسیار طولانی و جالب توجه است، از جمله هفده بار نامزدی اسکار بهترین بازیگر سال. از میان فیلم های پرشماری که وی در انها نقش آفرینی کرده است می توان به «جولیا» (۱۹۷۷)، «شکارچی گوزن» (۱۹۷۸)، «منهتن» (۱۹۷۹)، «کریمر علیه کریمر» (۱۹۷۹)، «انتخاب سوفی» (۱۹۸۲)، «از درون آفریقا» (۱۹۸۵)،

 

«خانه ارواح» (۱۹۹۳)، «پل های مدیسون کانتی» (۱۹۹۵)، «اتاق ماروین» (۱۹۹۶)، «ساعت ها» (۲۰۰۲)، «شیطان پرادا می پوشد» (۲۰۰۶) و «بانوی آهنین» (۲۰۱۱) اشاره کرد.

 

نیکول کیدمن

ستاره پرآوازه استرالیایی هالیوود و همسر خواننده اش، کیث اربن در سال ۲۰۰۸ صاحب نخستین فرزند خود شدند، دختری به نام ساندی رز که ۴۰ سال از مادرش کوچک تر بود. سه سال بعد و زمانی که نیکول ۴۳ ساله بود، این زوج صاجب دختر دیگری شدند به نام فیث که البته از طریق مادر میانجی به دنیا آمد. با وجود بالا رفتن سن،

 

نیکول کیدمن در مصاحبه سال ۲۰۱۴ خود با نشریه الی گفت که می خواهد باز هم بچه دارد شود. وی افزود: «هر ماه این احساس را دارم که باز هم باردار می شوم. من آخرین فرزندم را در سن ۴۳ سالگی به دنیا آوردم در حالیکه مادر بزرگ فرزند آخرش را در سن ۴۹ سالگی به دنیا آورد».

زنان ستاره و مشهور که در سنین بالا باردار شدند

نیکول مری کیدمن، بازیگر استرالیایی متولد ۱۹۶۷ در هاوایی کشور ایالات امریکا از والدینی استرالیایی است. پدرش که پزشک بود از اعقاب انگلیسی های اشراف زاده ای بود که به استرالیا آمدند و مادرش نیز دارای ریشه های انگلیسی، ایرلندی و اسکاتلندی است. ازدواج او با تام کروز، ستاره هالیوود در سال ۱۹۹۰ و طلاق این دو در سال ۲۰۰۰ جنجال برانگیز بود. وی پس از جدایی از تام کروز به استرالیا بازگشت و با کیث اربن، خواننده استرالیایی سبک کانتری ازدواج کرد.

 

از آثار مطرح نیکول کیدمن می توان به «روزهای تندر» (۱۹۹۰)، «بیلی بثگیت» (۱۹۹۱)، «دور و جدا» (۱۹۹۲)، «پرتره یک بانو» (۱۹۹۶)، «چشمان تمام بسته» (۱۹۹۹)، «مولن رژ» (۲۰۰۱)، «دیگران» (۲۰۰۱)، «ساعت ها» (۲۰۰۲)، «کوهستان سرد» (۲۰۰۳)، «مترجم» (۲۰۰۵)، «استرالیا» (۲۰۰۸)، «گریس از موناکو» (۲۰۱۴) و «ملکه صحرا» (۲۰۱۵) اشاره کرد.

 

گوون استفانی
این خواننده و مربی صدا در سال ۲۰۱۴ در سن ۴۴ سالگی صاحب پسری شد به نام آپولو بووی فلین. البته گوون قبل از آن نیز از همسر سابقش گاوین راسدیل دو پسر دیگری دارد شامل کینگزتن ۱۰ ساله و زومای ۸ ساله و آپولو سومین فرزند آنها محسوب می شود. با این حال، این زوج در سال ۲۰۱۵ از یکدیگر جدا شدند.

زنان ستاره و مشهور که در سنین بالا باردار شدند

 به گزارش سوکا استفانی در مصاحبه سال ۲۰۱۵ خود با مجله In Style تولد آپولو را معجزه ای شگفت آور برای خود توصیف کرد و گفت این اتفاق معنویت جدیدی به زندگی اش بخشیده است: «آن زمان داشتم برای ضبط آلبومی اخیر کار می کردم. اما باردار شدم و این احساس را داشتم که خوب! حالا باید چه کاری انجام دهیم؟

 

من به کمی تغییر نیاز داشتم و سرشار از انرژی بودم».گوون رنی استفانی، خواننده آمریکایی متولد فولرتون کالیفرنیا از پدری ایتالیایی تبار و مادری آمریکایی است. او پس از جدایی از گاوین راسدیل، با بلیک شلتون، ستاره پرآوازه موسیقی کانتری ازدواج کرده است.