به گزارش سوکا ، سرنا ویلیامز، برترین و پرافتخارترین تنیسور حال حاضر دنیا که ماه گذشته نیز فاتح رقابت‌های ویمبلدون شد، پس از آن‌که به همراه خواهرش ونوس، در رقابت‌های دوبل تنیس زنان المپیک نتوانست به مراحل پایانی صعود کند، در رقابت‌های انفرادی هم ناکام ماند و در دور سوم این رقابت‌ها حذف شد.

این زن آمریکایی که در رده‌بندی تنیسورهای زن دنیا صدرنشین است و سابقه قهرمانی در بازی‌های المپیک را هم دارد، پس از قبول شکستی غیرمنتظره برابر حریفی از اوکراین به نام الینا اسویتولینا، از گردونه رقابت‌ها کنار رفت.

اسویتولینا که در رده‌‌بندی برترین تنیسورهای زن دنیا، دارنده مدال طلای المپیک ۲۰۱۲ لندن را در دو ست متوالی با نتایج ۶ بر۴ و ۶ بر ۳ شکست داد تا دارنده ۲۲ عنوان قهرمانی در گرنداسلم‌ها را حذف کند.

او که در مرحله یک چهارم نهایی باید با پترا کویتووا، از جمهوری چک روبه‌رو شود، درباره پیروزی ارزشمندش برابر زن شماره یک تنیس دنیا اظهار اشت: احساس غیرعادی دارم. لحظه‌ای فوق‌العاده برای من شکل گرفت.

سرنا ویلیامیز که در پایان بازی به شدت متأسف و ناراحت به نظر می‌رسید، در پایان مسابقه‌ای تن به شکست داد که در آن مرتکب ۳۷ خطا شد و این در حالی بود که حریف او تنها ۱۷ خطا داشت. او که به همراه ونوس سه بار مدال طلای المپیک را در بخش زنان کسب کرده است، یکشنبه هفته جاری در این بخش نیز از گردونه رقابت‌ها حذف شده بود.