«محمد جواد جمالی» در گفت و گو با سوکا پیرامون نام گذاری سال ۹۶ بعنوان “اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال “تصریح کرد: دشمن با فشار روی حوزه اقتصادی، درصدد است مردم را در فشار و تنگنا قرار دهد، از این جهت مقام معظم رهبری چند سالی است روی رونق اقتصاد کشور با نگاه به توان داخلی و تسری اقتصاد مقاومتی به درستی تأکید دارند.

وی افزود: امروزه مشکلات اقتصادی و رکود بازار برای مردم آزار دهنده شده ولی متأسفانه شاهد حضور جدی مسئولین امر و دولتها در صحنه نیستیم. آنها باید در راستای فرمایشات رهبری انقلاب اقدامی عملی برای بهبود معبشت مردم انجم دهند.

نماینده فسا در مجلس خاطر نشان کرد: دلیل اینکه معظم له امسال را هم اقتصاد مقاوتی نامیدند بدان معناست که نتایج و آثار اقتصاد مقاومتی بعنوان یک الگوی درون‌زا و اتکا به داخل در جامعه ملموس نبوده و مردم همچنان در حوزه اشتغال و درآمد بویژه طبقه متوسط و قشر کم درآمد در رنج به سر می‌برند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ابراز امیدواری کرد: در سال جدید شاهد رونق اقتصادی و بهبود فضای کسب و کار باشیم، مجلس برای نیل به اهداف مد نظر رهبری که همانا ارتقای وضعیت اقتصادی مردم شریف است تمام ظرفیت خود را بکار خواهد گرفت.