به گزارش سوکا ورزشی ، رقابت دو اعجوبه فوتبال جهان کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی باشگاه رئال مادرید و لیونل مسی ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا فقط به مستطیل سبز ختم نمی شود.

در جدیدترین آمارگیری سایت Apple Treee Communications از تعداد هواداران این دو اعجوبه فوتبال جهان در شبکه های اجتماعی رونالدو با ۱۶۷ میلیون هوادار از مسی با ۱۰۰ میلیون پیشی گرفت.

بنا بر این آمارگیری کریستیانو رونالدو پرطرفردارترین شخص در شبکه های اجتماعی شد اما لیونل مسی با بیش از ۱۰۰ میلیون بعد از او قرار گرفت البته مسی در شبکه اجتماعی تویتر صفحه شخصی ندارد ولی رونالدو در این شبکه نیز با ۳۷ میلیون هوادار دارد.

لیونل مسی با این تعداد هوادار در جایگاه سوم بعد از نیمار که ۴۰۰ هزار هوادار بیشتر از او دارد قرار گرفت.

در باشگاه رئال مادرید بعد از رونالدو خامس رودریگز کلمبیایی با ۴۷ میلیون هوادار در جایگاه دوم و گرت بیل با ۳۸ میلیون هوادار در جایگاه سوم قرار دارد.

اما در سطح باشگاهی در تعداد هواداران بنا بر این گزارش بارسلونا در جایگاه اول و رئال مادرید در جایگاه دوم قرار گرفت.

در رابطه با تعدد هواداران در لیگ مختلف فوتبال لالیگا با ۳۰۴ میلیون دنبال کننده در جایگاه اول و لیگ جزیره با ۲۸۵ میلیون در جایگاه دوم قرار گرفت.

در شبکه اجتماعی توئیتر رونالدو با ۳۷٫۵ میلیون هوادار در جایگاه اول و لبرون جیمز بازیکن بسکتبال با ۲۳٫۴ میلیون در جایگاه دوم قرار دارد.