رسوایی انتشار تصاویر کاملا برهنه زنان نیروی دریایی آمریکا

رسوایی انتشار تصاویر کاملا برهنه زنان نیروی دریایی آمریکا 

تصاویر بدن برهنه زنان ارتش آمریکا در نیروی دریایی در شبکه های اجتماعی جنجال به پا کرد. معلوم نیست که در ارتش آمریکا بین زنان و مردان چه خبر است. صدها نفر از تفنگداران دریایی آمریکا در جریان اشتراک گذاری عکس‌های برهنه تفنگداران زن ارتش آمریکا در صفحه فیسبوک که به وسیله یک گروه مخفی انجام شده، مورد بازجویی قرار گرفته‌اند.

 

به نقل از «دیلی کالر»، صدها نفر از تفنگداران دریایی آمریکا در جریان اشتراک گذاری عکس‌های برهنه همکاران زن خود در صفحه فیسبوک که به وسیله یک گروه مخفی انجام شده، مورد بازجویی قرار گرفته‌اند.در پی انتشار گزارشی در سازمان خبری «توماس برنان»،کهنه سرباز آمریکایی، مبنی بر این که در صفحه فیسبوک تفنگداران دریایی آمریکا

 

هزاران عکس برهنه از تفنگداران و کارکنان زن این مجموعه به اشتراک گذاشته شده است، وزارت دفاع آمریکا تحقیقاتی را در این زمینه آغاز کرده است.در برخی از این عکس‌ها که به اشتراک گذاشته شده‌اند نام، درجه نظامی و محل خدمت صاحبان عکس نیز قابل تشخیص است.

 

کمتر از یک ماه از آغاز ثبت نام اولین گروه از زنان برای تفنگداری پیاده‌نظام در ۵ ژانویه، گروهی از کاربران یک گروه فیسبوک اقدام به اشتراک‌گذاری این عکس‌ها کرده‌اند.یک گروه مخفی فیسبوکی در پشت این اقدام قرار دارد که حدود ۳۰ هزار عضو داشته و اعضای این گروه یا به طور مستقیم این عکس‌ها را در فیسبوک به اشتراک گذاشته و یا تصاویر را در گوگل درایو ذخیره کرده و به آن لینک داده‌اند.

 

 به گزارش سوکا علاوه بر این برخی از اعضای این گروه برای این تصاویر نظر گذاشته اند.تاکنون از سوی افراد این گروه ۲۵۰۰ نظر درباره این تصاویر گذاشته شده است.این در حالی است که گروه مذکور در سال ۲۰۱۵ ایجاد شده و بسیاری از تفنگداران دریایی آمریکا و نیز دیگر اعضای نیروی دریایی آمریکا عضو این گروه هستند

 

مطالب مرتبط :

همخوابی با زن برادر و عاقبت قتل خانوادگی

عاقبت رابطه نامشروع دختر ۱۵ ساله با دو مرد مسن

همخوابی زن شوهردار و مرد غریبه در خانه

عاقبت این خانم متاهل که از رابطه نامشروع بچه دار شد

حاملگی حرام و نامشروع مادر از پسرش

مردی که دوست صمیمی زنش را باردار کرد