به گزارش سوکا ، هنوز اطلاعی از نقش راپاس در این فیلم نیست. این در حالی است که کلید فیلم برداری «تابناک» برای فصل پائیز زده می شود.

بحث تولید این اکشن فانتزی از ماه مارس جدی شد. در همان زمان اعلام شد، دیوید آیر برای کارگردانی آن انتخاب شده و اسمیت در نقش کاراکتر محوری داستان ظاهر خواهد شد.

داستان فانتزی و جادویی فیلم در دنیایی اتفاق می افتد که گروهی از موجودات و هیولاهای خیالی و جادویی، در کنار آدم ها زندگی می کنند و مشکلی بین آن ها نیست.

اما وقوع یک اتفاق مشکوک، باعث بدگمانی دو طرف به یکدیگر می شود و اکشن داستان «تابناک» از این جا کلید می خورد. کاراکتر ویل اسمیت در داستان فیلم، ماموری است که باید در این رابطه تحقیق کند.

شرکت نت فلیکس که متخصص تولید مجموعه های تلویزیونی پرسروصدا و موفق است، امتیاز برگردان سینمایی فیلم نامه مکس لندیس را به قیمت بالای ۳ میلیون دلار خریداری کرد.

این شرکت برای تولید «تابناک» به دنبال جلب نظر یکی از کمپانی های بزرگ فیلم سازی است، زیرا هزینه تولید آن حدود ۹۰ میلیون دلار خواهد شد.

سازندگان فیلم، از آن به عنوان یک اکشن فانتزی خاص اسم می برند و عقیده دارند صنعت سینما تا قبل از این، مشابه چنین فیلمی را تولید نکرده است.