به گزارش سوکا به نقل از روابط عمومی انجمن اوقات فراغت، رامبد جوان که پیش از این از راه‌اندازی شعبه‌های متعدد انجمن در شهرهای مختلف خبر داده بود، درباره اعطای نمایندگی به اصفهان گفت: قبلا هم اعلام کرده بودیم که ایران را تنها محدود به تهران نمی‌بینیم و در صدد هستیم تا انجمن اوقات فراغت در همه شهرها نمایندگی داشته باشد. دوماه پیش هم فراخوان رسمی دادیم تا کسانی که در استان‌های مختلف آمادگی دارند مدارکشان را به انجمن بفرستند. بعد از بررسی ها هم به این نتیجه رسیدیم که در حال حاضر اصفهان بیشترین آمادگی را برای اعطای نمایندگی دارد.

رییس انجمن اوقات فراغت با بیان اینکه همه شعبه های انجمن قرار است یک هدف واحد داشته باشند،ادامه داد: نمایندگی‌های انجمن اوقات فراغت مثل اعضای بدن هستند و همه یک هدف را دنبال می‌کنند. اما با این حال هر شهر بنا بر خلاقیتی که دارد می‌تواند کارهای ویژه ای انجام دهد. مهم ترین هدف در انجمن اوقات فراغت این است که مردم حال خوبی داشته باشند و از زمان آزادی که دارند درست استفاده کنند. با برنامه ریزی هایی هم که صورت گرفته ایده های خلاقانه زیادی وجود دارد که به مرور زمان اخبار آن به گوش مردم خواهد رسید.

رییس شعبه اصفهان نیز درباره همزمانی اعطای شعبه انجمن اوقات فراغت با ایام نوروز و فعالیت‌هایی که در این مدت می تواند به مرحله اجرا برسد،گفت:این انجمن در حال حاضر در ابتدای راه است واحتمال اینکه بتواند در عید برنامه ای داشته باشد زیاد نیست اما بعد از تعطیلات برنامه ها قطعا شروع خواهد شد و اتفاقات خوبی برای اصفهانی در راه است.

محمدتقی داستانی افزود: این اتفاق مهمی برای ماست که توانستیم به عنوان اولین شهر نمایندگی این انجمن را بگیریم و امیدواریم بتوانیم با همکاری دوجانبه خیلی زود برنامه هایمان را در اصفهان اجرایی کنیم.

بنا بر گفته رامبد جوان، انجمن اوقات فراغت قرار است دومین شعبه خود را تا پایان سال در شهر یزد راه اندازی کند.