رئال مادرید به دنبال پدیده فوتبال ایران

مربی فوتبال امیرحسین حاجی‌زاده گفت که خانواده این پدیده فوتبال اردبیلی با پیوستن فرزندشان به رئال مادرید موافقت کرده‌اند.

رئال مادرید به دنبال پدیده فوتبال ایران

امیرحسین حاجی زاده که در نهمین بهار زندگی‌اش پدیده شده، امسال پشت نیمکت کلاس چهارم و در کنار تحصیل، به آینده درخشان و رویایی خود در فوتبال دنیا می‌اندیشد. پدیده ۹ ساله اردبیلی، ۳۰ مرداد ماه ۸۳ در اردبیل به دنیا آمده و تک فرزند خانواده است؛ امیر حسین حاجی زاده سه سال است که در مدرسه فوتبال ایرانیان اردبیل تمرین می‌کند.
مهدی شیخلووند مربی امیر حسین در مورد وی اظهار داشت: «امیر حسین سه سال پیش در مدرسه فوتبال ایرانیان از بین ۵۰۰ کودک اردبیلی به عنوان یک استعداد ایرانی کشف شد و از آن زمان برای او پیش مشاور تغذیه، بدن سازی و روان شناسی گرفتیم.»
وی ادامه داد: «”پدیده اردبیل” عاشق فوتبال است و با پشتکار و تکنیک هایی که فراتر از سن خود دارد مطمئنم “پدیده” فوتبال دنیا خواهد شد چرا که وی تمام خصوصیات یک فوتبالیست حرفه ای را دارد و در حد یک کارشناس فوتبال عمل می کند.»
مربی امیر حسین که خیلی برای پیشرفت اش زحمت کشیده عنوان کرد: «امیر حسین هوش، شم گلزنی، تکنیک های فوق العاده حرفه ای، قدرت شوت زنی، قدرت بدنی و انعطاف بدنی فوق العاده ای دارد؛ وی پس از سه سال تمرین امروز به حدی رسیده که می تواند در تیم های برتر دنیا بازی کند.»
وی در پاسخ به این پرسش که آیا خانواده امیر حسین پیشنهاد رئال مادرید را برای پیوستن فرزندشان به این تیم می پذیرند یا خیر؟ اعلام کرد که خانواده وی با اعزام امیر حسین به خارج موافقت کرده اند.
امیر حسین سی ام مرداد ماه ۹۲، پا به سن نه سالگی گذاشته و در مدرسه جعفر اسلامی اردبیل در کلاس چهارم به تحصیل علم مشغول است؛ روزانه یک و نیم ساعت فوتبال تمرین می کند و در درس اش نیز همانند فوتبال خیلی باهوش و زرنگ است.
پدر امیر حسین حاجی زاده نمایشگاه اتومبیل دارد و مادرش خانه دار است.