به گزارش سوکا ورزشی و به نقل از روابط عمومی بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان، روز شنبه ۷ شهریور در زمین چمن باشگاه سپاهان دیداری دوستانه بین ترکیب اصلی تیم ‌سپاهان و نوجوانان زیر ۱۳ سال تحت حمایت «بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان» انجام می‌شود.

این حرکت خیرخواهانه به همت امور فرهنگی باشگاه سپاهان با همکاری بنیاد مذکور به منظور افزایش روحیه کودکان تحت پوشش و ارتقای حس خودباوری و تغییر فرهنگ حمایت از ایتام نیازمند، انجام می‌شود بدین ترتیب که نگاه حمایتی مالی از ایتام به حمایت‌های معنوی تغییر خواهد کرد.

درهمین راستا، محسن شکل آبادی مدیرامورفرهنگی تیم سپاهان گفت: از یک سال پیش برنامه‌ریزی‌های این بازی انجام شده و به دلیل ارتقای روحیه و افزایش اعتمادبه‌نفس نوجوانان بنیاد این کار خداپسندانه انجام شد.

وی ادامه داد: امید است این بازی دوستانه و دیدن بازیکنان اصلی تیم سپاهان بتواند در دل این نوجوانان حتی برای لحظه‌ای شادی و امید ایجادکند زیرا یکی از چارچوب‌های فرهنگی باشگاه سپاهان همین کارهای خداپسندانه وخیرخواهانه است. تعدادی ازبازیکنان سپاهان ازجمله محرم نویدکیا وهادی عقیلی از حامیان بنیاد دست‌های مهربان هستند.

قبل از انجام بازی اصلی در سالن چمن مصنوعی باشگاه سپاهان دو روز پی درپی با تیم سپاهان تمرین صورت می‌گیرد و بازی اصلی در دو نیمه ۱۰ دقیقه‌ای باحضور افتخاری ورزشکاران و هنرمندان مشهور اصفهان برگزار می‌شود.

در این دیدار دوستانه، مدیر عامل باشگاه، جمعی از مدیران و سرپرست باشگاه، نماینده سازمان لیگ، رئیس هیئت فوتبال استان اصفهان، مهدی باقربیگی (نماینده شورای شهر اصفهان) و جمعی از مدیران بنیاد نیکوکاری حضور خواهند داشت.

هیچ گونه بلیت فروشی در این مراسم صورت نمی پذیرد و تمامی شهروندان مهمان ایتام این مجموعه هستند.