به گزارش جام جم آنلاین، ۲۳ آذر ۱۳۹۳ انوشیروان ارجمند بازیگر سینما و تلویزیون، برادر داریوش ارجمند و پدر بهار و برزو ارجمند بر اثر بیماری قلبی در سن ۷۳ سالگی در گذشت.

برزو ارجمند در اینستاگرامش نوشت:

نزدیک به هزار و صد روز از رفتنت میگذرد، و هر روزش هزار و صد روز بود، سخت و تلخ و پر از دلتنگی ، پر از اشک و خاطره … در کنارم تو را حس میکنم ، در هر لحظه … روزی نیست که بیدار نشوم و بی اختیار به این فکر نکنم که امروز دیگر تو هستی… در کنارم تو را حس میکنم ، اما باور کن که این حس کردن کافی نیست ، میخواهم با حواس پنجگانه ام حس ت کنم،
میخواهم زنگ صدایت دوباره وجودم را بلرزاند، راستی بابا چقدر صدایت زیبا و عجیب بود ، چقدر دلتنگ حرف زدن با تو ام ،

در کنارم تو را حس میکنم ، با تو حرف میزنم ، اما خسته ام از تصور شنیدن صدایت ، گوشهایم دلتنگ شنیدن صدای توست… اسمم را صدا نمیزدی ، یادت هست؟
همیشه نام خودت را میگفتی : بابا؟
این : بابا؟ ی سوالی معنیش میشد : برزو

در کنارم تو را حس میکنم ، وقتی در یک سکانس سخت کار گیر میکنم و هیچکس جز تو نمیتواند کمکم کند ، بی اختیار دستم بسمت موبایلم میرود ، اما شماره تو هزار و صد روز است که خاموش است ، و این خاموشی ربطی به شبکه های مخابراتی ندارد ، تو واقعاً در دسترس نیستی.
در کنارم تو را حس میکنم ، وقتی با جانیار بازی میکنم ، وقتی با جانیار قدم میزنم ، وقتی … وقتی … وقتی …. در کنارم تو رو حس میکنم … تا زنده ام … تا وقتی هستم … تا چند هزار و صد روزِ دیگر ؟…. نمیدانم … در کنارم تو را حس میکنم
سه سال گذشت