به گزارش سوکا به نقل از روابط عمومی دادگستری آذربایجان‌شرقی، حجت‌الاسلام علی مظفری با اشاره به دیگر پرونده‌های مهم مورد بررسی در دستگاه قضایی استان، اظهار داشت: قاچاق سازمان‌ یافته دارو، اخلال در نظام اقتصادی با دریافت حدود ۱۷۰ میلیارد تومان تسهیلات ارزی توسط جعل اسناد وثیقه در اختیار بانک‌ها از پرونده‌های قابل بررسی است.

رئیس کل دادگستری آذربایجان‌شرقی همچنین از دستگیری باند ۶ نفره جاسوسی گروهک تجزیه طلب گامو که اسناد طبقه بندی شده نظامی و اقتصادی را جمع آوری و در اختیار دشمنان نظام قرار می‌دادند، خبر داد.

مظفری در ادامه به کلاهبرداری ۲۰ میلیاردی خانم مدیر کاریابی با ۱۰۰ شاکی و همچنین برخی مدیران بانک‌ها که از دیگر پرونده‌های قابل مطرح در موضوع مبارزه با مفاسد اقتصادی است اشاره کرد.

وی با اشاره به اینکه از سال گذشته ۱۶ پرونده مهم مبارزه با مفاسد اقتصادی در دادگستری آذربایجان‌شرقی رسیدگی می‌شود، تصریح کرد: پرونده‌های شورای شهر تبریز، مرند، اهر، محیط زیست، بنیاد مسکن، باند ۷ نفره کلاهبرداری ۶ میلیاردی، باند سردفتران با جعل سند و انتقال مالی ۲۰ میلیاردی و کلاهبرداری ۳ میلیاردی نمایندگی ایران خودرو با ۱۵۰ شاکی از مهمترین پرونده‌های مبارزه با مفاسد اقتصادی بود.