درخواست ازدواج جنجالی آتش نشان فداکار از دختر جذاب

درخواست ازدواج جنجالی آتش نشان فداکار از دختر جذاب 

آتش نشانی که دختری را غرق در خون نجات داده بود و به بیمارستان رسانده بود در این میان علاقه خاص و بسیار زیادی به این دختر پیدا کرد تا جایی که به وی درخواست ازدواج داد. یک دختر آمریکایی که توسط دوست پسرش مورد حمله و ضرب و شتم با چاقو قرار گرفته بود توسط یک آتش نشان مهربان به بیمارستان منتقل شد و این دختر زیبا کاملا غرق خون بود

 

که  با عشق زندگیش آشنا شد در این آشنایی که دختر فکرش را هم نمی کرد روزی با این آتش نشان فداکار عروسی نماید در ادامه تصاویری زیبا از مراسم ازدواج جالب و شب زفاف یک زوج آمریکایی را خواهید دید با ما همراه باشید.ملیسا برای نخستین بار زمانی که تمام بدنش غرق خون شده بود با عشق زندگی اش روبرو شد. به گزارش سوکا؛ “ملیسا دوهم” دختر آمریکایی قرار است به زودی با آتش نشانی که جانش را نجات داد ازدواج کند.

 

این دختر در ژانویه سال ۲۰۱۲ در یک حمله مرگبار توسط دوست پسرش با چاقو به شدت مجروح شده بود. وی که در آن سال تنها ۲۰ ساله داشت از ۳۲ ناحیه بازو، صورت و گردن دچار زخم های عمیق شد.

درخواست ازدواج جنجالی آتش نشان فداکار از دختر جذاب

وی در گفتگو با یکی از کانال های تلویزیونی در خصوص آن حادثه تلخ گفت:” دوستم بسیار حسود شده بود و همیشه با من درگیر می شد و دوست نداشت شاهد موفقیت من باشد. تلاش کردم رابطه ام را با او پایان دهم اما وی مرا تهدید به مرگ کرد. در ۲۴ ژانویه ۲۰۱۲ از من خواست تا برای آخرین بار همدیگر را ملاقات کنیم.

 

در این دیدار بود که وی به من حمله کرد و وقتی متوجه شدم فهمیدم غرق خون شده ام. بعد از حضور پلیس در صحنه حادثه، بلافاصله با هلیکوپتر امداد نجات به نزدیک ترین بیمارستان منتقل شدم. با وجود اینکه از ۱۹ ناحیه سر و همچنین نواحی دست و صورت زخمی شده بودم و خون زیادی از من رفته بود اما سرانجام سلامتی خود را بدست آوردم .

درخواست ازدواج جنجالی آتش نشان فداکار از دختر جذاب

“ملیسا” در اکتبر ۲۰۱۲ با ” کامرون هیل” عضو تیم امدادی که جانش را نجات داده بود ملاقات کرد و در اگوست ۲۰۱۳ تصمیم گرفت به درخواست وی برای ازدواج پاسخ مثبت دهد.وی در این خصوص گفت:” به همه کسانی که جانم را نجات دادند مدیونم. از نخستین افسر پلیسی که در صحنه حاضر شد تا تیم جراحی بیمارستان.”

درخواست ازدواج جنجالی آتش نشان فداکار از دختر جذاب