به گزارش سوکا و به نقل از ورزش سه ، در یکی از بازی‌های هفته پنجم لیگ برتر روسیه تیم‌های ترک گروژنی و روستوف هفت امتیازی از ساعت ۲۰:۴۵ به میزبانی ترک گروژنی به مصاف هم رفتند که میلاد محمدی از ابتدا در ترکیب این تیم قرار گرفت و برای روستوف هم سردار آزمون از ابتدا در زمین حضور داشت اما سعید عزت‌اللهی کار را از روی نیمکت آغاز می‌کرد.

روستوف که با صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با روحیه خوبی پای به این دیدار گذاشته بود در دقیقه ۳۱ توسط ایوان نووسلتو مدافع پیشتاخته خود به گل اول بازی رسید اما برتری آنها تنها دو دقیقه دوام داشت و بکیم بالاج در دقیقه ۳۳ کار را به تساوی کشید و دو دقیقه بعد هم ویلکر آنگل ترک گروژنی را پیش انداخت.

روستوف که پیروزی را از دست داده بود در دقیقه ۴۲ فدور کودریاشو مدافع چپ خود را با سعید عزت‌اللهی تعویض کرد تا در ادامه مسابقه نمایش هجومی‌تری بگیرد اما آنها تا پایان مسابقه نتوانستند کاری از پیش ببرند و با نتیجه ۲ بر یک شکست خوردند.

در دقیقه ۵۲ این مسابقه عزت‌اللهی اخطار گرفت و دقیقه ۷۰ هم الساندرو کاتچان بازیکن روستوف با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد که این مسئله در شکست این تیم بی‌تاثیر نبود.

یاران آزمون و عزت‌اللهی با این باخت ۷ امتیازی ماندند اما تیم محمدی به دهمین امتیاز فصل رسید و به رده سوم جدول صعود کرد.

هر سه بازیکن ایرانی حاضر در این مسابقه حالا باید به ایران برگردند و در تمرینات تیم ملی حضور یابند تا آماده بازی مقابل تیم‌های ملی قطر و چین شوند.