خود فروشی دختر جوان به خاطر مادر بیمارش

خودفروشی دختر جوان به خاطر مادر بیمارش

دختر جوان با فروش خودش خواست تا خرج درمان مادرش را که به سرطان مبتلا است را فراهم کند. این دختر خودش را در اینترنت به حراج گذاشت. این دختر جوان و زیبا به خاطر نجات جان مادرش و جمع آوری هزینه ی درمان بیماری سرطان پوست او ، دست به فروش خود زد !

دختر جوان در یک آگهی در فضای مجازی خودش را برای فروش به بالاترین قیمت گذاشت تا این پول را برای پرداخت هزینه بیماری مادرش صرف کند ! این دختر فداکار  ۱۹ ساله  که برای درمان کردن بیماری سرطان مادرش, خودش را برای فروش گذاشته بود, سوژه داغ فضای مجازی شد.ماجرای دختری که خودش را برای فروش گذاشته بود را در ادامه ی این مطلب ازسوکا میخوانید.

خود فروشی دختر جوان به خاطر مادر بیمارش

ماجرا ازین قرار است که یک دختر برای نجات جان مادرش, خودش را برای فروش گذشت!این دختر ۱۹ ساله برای تامین هزینه درمان سرطان مادر خود تصمیم گرفت که آگهی فروش خود را منتشر کند. مادر این دختر ۴۵ سال سن دارد و به سرطان پوست مبتلا شده و شرایط وخیمی دارد.

هزینه درمان وی ۵۲هزار دلار است و این دختر تصمیم گرفته است که خود را به بالاترین پیشنهاد بفروشد.این دختر که در یک خانواده روستایی بدنیا آمده است در مصاحبه ای گفت که من به عنوان خدمتکار برای کسی که بالاترین پیشنهاد را بدهد کار خواهم کرد و مهم نجات دادن جان مادرم می باشد.

خود فروشی دختر جوان به خاطر مادر بیمارش

پس از منتشر شدن این آگهی در فضای مجازی خیلی از مردم به ابراز همدردی با این دختر پرداختند اما سرانجام یک خیریه اعلام کرد که به کمک این دختر خواهد رفت.مسئول خیریه به دیدار این دختر و بررسی شرایط مادر وی پرداخته و پس از اطلاع از صحت ادعاهای این دختر, به دستور رئیس سخاوتمند این خیریه, تمام هزینه های درمانی مادر این دختر پرداخت شد.