خطرناک ترین زنان جهان با ویژگی های عجیب

خطرناک ترین زنان جهان با ویژگی های عجیب 

برخی اوقات تبهکاری و قتل های خوفناک را زنان انجام میدهند که همۀ وقت} به احساساتی و دل رحم بودن مشهور میباشند.

 

 کلودیا فیلیکس

رئیس یک گروه مافیایی خطرناک هست و مانند سلبریتی های سینمایی رفتار میکند. به او لقب امپراتور /آنتراکس/ و /زیبا ترین مافیا/ را داده اند.کلودیا سرکرده ی یکی از مشهور ترین گروه های ترور و قتل در کشور مکزیک به اسم /لوس آنتراکس/ می‌باشد.

 

او پیش از اینکه به عضویت این گروه دربیاید در بزرگ ترین سازمان تجارت مواد مخدر جهان در کشور مکزیک به اسم /سینالوا/ به کار گماشته شده بود. بنا به گزارش اف.بی. آی این گروه متشکل از خشن ترین مجرمین جهان هست. او متولد کشور مکزیک و سی ساله هست و از ازدواج با /ال چافو/ سه فرزند دارد. پس از مدتی از همسرش که او هم یک قاچاقچی بود جدا شد.

خطرناک ترین زنان جهان با ویژگی های عجیب

از جمله دلایل شهرت کلودیا فیلیکس شباهت او به /کیم کارداشیان/ سلبریتی آمریکایی هست. کلودیا با گذاشتن عکس های گوناگون در فیسبوک و اینستاگرام به سبک کیم کارداشیان کوشش می‌کند تا به درستی این ادعا تأکید کند و خودش را شبیه او نشان دهد.

 

هر چند که کلودیا ارتباط ی خود با هر گروه تروریستی را تکذیب می کنداما همه ی وقت در تصاویر منتشره اش با خنجر، سلاح و یا مسلسل «صورتی رنگ» به چشم می خورد. او یک تبهکار حرفه ای هست اما هیچگاه خودش را از دیگران مخفی نکرده و در همه ی جا با چند بادیگارد مسلح به چشم می خورد.

خطرناک ترین زنان جهان با ویژگی های عجیب

جودی موران، نوشتن کتاب
جودی موران این زن سالخورده، با مو های سپید و عینک های طبی اش و چروک هایی که در صورتش دارد به راحتی میتواند نقش یک مادربزرگ مهربان را بازی کند. اما او در واقع رئیس یک گروه مافیایی بزرگ و خطرناک و بازرگان انسان و اعضای بدن بوده هست. جودی موران در ۱۸ دسامبر ۱۹۴۴ میلادی به جهان آمد

 

و رئیس بزرگ ترین گروه مافیایی در ملبورن استرالیا شد. همسر اول او /لزلی کول/ هم سرکرده ی یک گروه مافیایی بود انها صاحب یک فرزند به اسم مارک شدند. لزلی در سال «۱۹۸۲» در یک درگیری کشته شد. جودی موران پس از کشته شدن با /لویس موران/ ازدواج کرد و پسری به اسم جیسون به جهان آورد. در سال «۲۰۰۰» میلادی پسر اولش مارک و در سال «۲۰۰۳» پسر دومش جیسون در یک تیراندازی کشته شدند.

خطرناک ترین زنان جهان با ویژگی های عجیب

در مارس ۲۰۰۴ هم لویس موران در باشگاه برونزویک ملبورن بر اثر شلیک گلوله به قتل رسید. به این ترتیب او ریاست مافیا را بر عهده گرفت.پس از کمتر از دو هفته از فوت همسرش جودی موران شروع به نوشتن کتابی دربارت ی تجاربش نمود. این کتاب در سال ۲۰۰۵ میلادی تحت عنوان «My StoryThrough Random House» به چاپ رسید.

 

در سال ۲۰۰۷ میلادی جودی موران از انگیزه ی خود برای چاپ جلد دوم کتاب گفت. در ژوئیه ی سال ۲۰۰۹ برادر ناتنی همسر متوفایش را کشته شد. و در روز بعد همراه با سه نفر دیگر به انگ همکاری در قتل او دستگیر شد. بعد از چند جلسه محاکمه از جانب هیئت منصفه ی دادگاه مقصر شناخته و به ۲۶ سال حبس محکوم شد.

خطرناک ترین زنان جهان با ویژگی های عجیب

ماریا لئون، مادر ۱۳ فرزند

او یکی از خطرناک ترین زنان تبهکار جهان و یک قاچاقچی مواد مخدر و آدمکش مزدور بود و با مافیای قاچاق کشور مکزیک ارتباط ی دوستانه ای داشت. سایه ی ترس او تا مدت ها بر سر مردم لس آنجلس سنگینی میکرد.

 

در سال ۲۰۰۸ میلادی پلیس در یک تیراندازی پسر وی را کشت.او برای حضور در مراسم تدفین پسرش آماده شد و پلیس توانست وی را به انگ قتل عمد و قاچاق مواد مخدر و تجارت اعضای بدن دستگیر کند و به حبس بیندازد. او مادر ۱۳ فرزند هست.

خطرناک ترین زنان جهان با ویژگی های عجیب

گیزی وتال، بازگشت مجدد به زندگی

نخستین زنی که ریاست یک گروه مافیایی در ایتالیا را به دست گرفت. او در ۳۷ سالگی در یکی از مناطق ناپل ایتالیا ریاست گروه مافیایی خطرناکی را بر عهده گرفت و از سال ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۳ میلادی به فعالیت های مجرمانه خود ادامه داد و در سال ۲۰۰۵ میلادی دست از اعمال مجرمانه برداشت و به زندگی عادی بازگشت.

خطرناک ترین زنان جهان با ویژگی های عجیب

ساندرا اویلا بلتران، مجذوب ی آرایش و زیبایی
به او لقب ملکه پاسیفیک «اقیانوس آرام» را داده اند. او در ۱۱ اکتوبر ۱۹۶۰ در کشور مکزیک به جهان آمد. پدر و مادرش هر دو قاچاقچی های مشهوری بودند که کارتل های مواد مخدر را هدایت میکردند. برادر مادرش به جرم قتل و کشتن یک مأمور ویژه در ایالات متحده به چهل سال حبس محکوم شد. اویلا از نسل سوم

 

سوداگران مواد مخدر در خانواده اش بود. در دهه ی هفتاد وقتی که یک طفل بود در قاچاق هروئین و کوکائین دست داشت. ساندرا اویلا دو بار ازدواج کرد و هر دو همسر او افسرهای پلیسی بودند که پس از ازدواج با ساندرا به فروشندگان حرفه ای مواد مخدر تبدیل شدند. در سال ۲۰۰۲ پسر ساندرا به گروگان گرفته شد. او برای آزادی پسرش مجبور تماس گرفتن با پلیس شد.

خطرناک ترین زنان جهان با ویژگی های عجیب

پس از ماجرای گروگانگیری، ساندرا اویلا در زیر ذره بین پلیس قرار گرفت و در سال ۲۰۰۷ میلادی به انگ پول شویی به ارزش میلیاردها دلار و همین طور قاچاق مواد مخدر از کشور مکزیک به کلمبیا دستگیر شد. او پس از سپری کردن مدتی از محکومیت خود در ایالات امریکا در سال ۲۰۱۵ آزاد شد و در حال آماده در /گواداخالارا/ زندگی می‌کند. نکته ی دیدنی اینکه او در کشور مکزیک محبوبیت بالایی دارد و مردم به او به چشم یک زن پیروز و بازرگان حرفه ای نگاه میکنند.

خطرناک ترین زنان جهان با ویژگی های عجیب

 به گزارش سوکا یکی از نکات دیدنی درمورد شخصیت ساندرا این هست که وی در کنار بی‌رحمی و خشونت، در کار بسیار خونسرد و مجذوب زیبایی هست این خصوصیت در او به حدی شدید هست که گذشته از حضور در دادگاه از ماموران خواست اجازه دهند مقداری آرایش کند تا هنگام حضور مقابل دوربین‌ها آراسته باشد.

 

این علاقه به حدی هست که وی در دوران حبس پس از خواهش و تاکید فراوان، زندانبان را خوشنود کرد که به او اجازه تزریق بوتاکس از پشت میله‌های حبس را بدهد. البته اینکار عاقبت خوشی نداشت و در پی آن زندانبان و دکتر برای همکاری در اینکار غیرقانونی از کار برکنار

 

اندینا أریلانو فیلیکس، مغز متفکر اقتصادی
اندینا فیلیکس، او از جمله قوی ترین مافیای مواد مخدر در کشور مکزیک بوده و گروه تبهکار مشهور به «کارتل تیخوانا» را هدایت می‌کرد. بنا به گزارش اداره ی مبارزه با مواد مخدر کشور مکزیک او از جمله نخستین سلاطین زن در عرصه ی قاچاق مواد افیونی و مخدرات در جهان هست. او در آوریل سال ۱۹۶۱ میلادی در مازاتلان کشور مکزیک به جهان آمد

 

و در دانشگاه رشته ی حسابداری خواند. از او بعنوان /مغز متفکر اقتصادی/ قاچاقچیان یاد میکنند، زیرا با پول های نامشروع به دست آمده در پروژه های گوناگون سرمایه گذاری کرد و برای مافیای خود سودآوری بسیاری داشت. او در سال ۲۰۱۲ به انگ پولشویی و قاچاق مواد مخدر دستگیر و راهی حبس شد.

خطرناک ترین زنان جهان با ویژگی های عجیب

زنان تبهکار،زنان آدمکش،زنان تبهکار در جهان،تبهکاری زنان در جهان،زنان تبهکار جهان،معروفترین زنان آدمکش تاریخ