به گزارش سوکا ، سید جواد هاشمی این نامه را خطاب به جواد نکونام نوشته بود و با لحنی توهین آمیز از او بابت “پراندن” اسپانسر تیم هنرمندان انتقاد کرده بود. انتقاد او البته تا حدودی لحن تحقیر داشت. جایی که نکونام را “نکو چی چی” خطاب کرد و نشناختن او از سوی بازیکنان تیم ستاره های لالیگا را به سخره گرفت.

نامه توهین آمیز سیدجواد هاشمی البته با انتقادات زیادی روبرو شده است از جمله بازیکنان و پیشکسوتان تراز اول فوتبال ایران.

نخستین فردی که به این نامه توهین آمیز واکنش نشان داد علی دایی است. آقای گل جهان که خود نیز سابقه اختلاف با این هنرپیشه را دارد در گفت و گو با خبرنگار ورزش جهان اظهار داشته که سیدجواد هاشمی در حدی نیست که بخواهد درباره جواد نکونام صحبت کند.

مهرداد میناوند هم در توئیتر اظهار داشته که بازیکنان فوتبال ایران نباید در مقابل هنرپیشه ای درجه دو که بخش مهمی از شهرت خود را به دلیل حضور در فوتبال کسب کرده ساکت بنشینند و باید جواب این بی حرمتی را بدهند.

گفته می شود جواد هاشمی پس از این نامه با خداداد عزیزی هم تماس گرفته اما “رد تماس” شده است.

خبر دیگری به گوش می رسد و آن هم اینکه تعدادی از ستاره های فوتبال ایران قصد دارند تیم هنرمندان را تا زمانی که جواد هاشمی در آن بازی می کند را تحریم کنند و در مناسبت های مختلف هرگز در ترکیب این تیم قرار نگیرند.

خداداد عزیزی هم که مقابل تیم ستاره های لالیگا به میدان رفت نیز چنین عقیده ای دارد. او در گفت و گو با خبر ورزشی این جمله را به کار برد: “غلط می کنم دیگر در بازی های این چنینی به میدان بروم!”. البته اظهار نظر خداداد فقط به دلیل حرکت جواد هاشمی نیست. او از بی برنامگی های این تیم به شدت ناراحت است.

به هر حال نامه جواد هاشمی به ضرر تیم هنرمندان تمام شده است، تیمی که سال هاست با حاشیه های اینچنینی دست و پنجه نرم می کند.