خرید پستی کارتون پلنگ صورتی

خرید پستی کارتون پلنگ صورتی

سری کامل کارتون زیبا و دیدنی پلنگ صورتی

انیمیشن پلنگ صورتی

نام انیمیشن: The Pink Panther TV Series – مجموعه کارتونی پلنگ صورتی

ژانر: انیمیشن ، کمدی ، خانوادگی

حجم: ۵۰×۱۲۴ مگابایت

کیفیت: DVDRip

محصول : امریکا

 

خرید پستی کارتون پلنگ صورتی

انیمیشن پلنگ صورتی

خلاصه داستان: پلنگ صورتی اجرای هنرمندانه ‌ای است از امیال و آرزوهای فروخفته و برآورده نشده ما «آدم بزرگ‌ها». منطق حاکم بر روابط « صورتی » با آدم‌های دور و برش یک منطق «کاریکاتوری» است نه یک منطق «کارتونی». ما با پلنگ صورتی فارغ ‌البال می‌دویم ، توسط اتومبیل‌های در حال حرکت زیر گرفته می‌شویم ، از بالای پشت بام یک آسمان‌ خراش به پایین سقوط می‌کنیم ، از انفجار مهیب یک بمب در دو قدمی ‌مان شوکه می‌شویم ، ویران می‌شویم ، تغییر شکل می‌دهیم اما دوباره قد راست می‌کنیم ولو با پیکری زخمی خرامان خرامان راه را ادامه می‌دهیم. این خودِ خود زندگی است. او یکی از ماهاست یکی از خودمان که می‌خواهد در کمال خونسردی ، همه قواعد و قوانین حاکم بر محیط زیستش را برای رسیدن به هدفی نه چندان با ارزش نقض نماید و …

خرید پستی کارتون پلنگ صورتی

شما برای خرید پستی انیمیشن پلنگ صورتی و یا محصولات دیگر میتوانید با کلیک بر روی گزینه خرید پستی و با تکمیل فرم خرید ، ابتدا سفارش خود را درب منزل یا محل کار در هر جای ایران، تحویل گرفته و سپس مبلغ آن را به مامور پست پرداخت نمایید.

به منظور دریافت سریع تر سفارش خود نشانی پستی خود را دقیق و همراه با کدپستی ده رقمی در فرم سفارش ثبت کنید، همچنین با افرادی که در محل هستند هماهنگی کنید تا در صورت عدم حضور شما ، آنها بسته را از مامورپست تحویل گرفته و وجه آن را پرداخت نمایند.

قیمت : ۷۰۰۰ تومان

خرید پستی کارتون پلنگ صورتی

سایت آموزشی و تفریحی سوکا