خرید پستی مجموعه موسیقی بی کلام و آرام بخش

مجموعه موسیقی بی کلام و آرام بخش

موسیقی‌ درمانی، (موزیک ‌تراپی) روشی در کنار علم پزشکی است که در آن افراد دوره دیده، موسیقی را به شیوه تخصصی به کار می‌برند. برنامه‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به بیماران کمک کند در نبردهای جسمی، عاطفی، روحی، ذهنی و اجتماعی پیروز شوند. حیطه کاربرد آن از بهبود بیماران سالمند در کلینیک‌ها، تا کاهش استرس و دردهای زایمان را فرا می‌گیرد. موسیقی‌درمانی در جاهای بسیاری کاربرد دارد، مثل مدارس، مراکز بازپروری، بیمارستان‌ها، کلینیک‌های مخصوص بیماران صعب ‌العلاج، درمانگاه‌ها، مکان‌های عمومی و حتی در خانه‌ها.

مجموعه موسیقی بی کلام و آرام بخش

ساعتها موسیقی بی کلام مجموعه ای کمیاب و بی نظیر از بهترین موسیقی های بی کلام جهان هدیه ای ارزشمند به دوستداران موسیقی (بی کلام)

و به هر کس که او را دوست می دارید

مناسب برای :
هتلها – سالنهای کنفرانس – انتظار – نمایشگاهها – مراکز خرید – مراکز درمانی – رستورانها کافی شاپ – محیط های کاری – منزل – سالنهای ورزشی و … 

مجموعه موسیقی بی کلام و آرام بخش

ساعتها موسیقی بی کلام مجموعه ای کمیاب و بی نظیر از بهترین موسیقی های بی کلام جهان هدیه ای ارزشمند به دوستداران موسیقی (بی کلام)

و به هر کس که او را دوست می دارید

شما برای خرید پستی مجموعه موسیقی بی کلام و یا محصولات دیگر میتوانید با کلیک بر روی گزینه خرید پستی و با تکمیل فرم خرید ، ابتدا سفارش خود را درب منزل یا محل کار در هر جای ایران، تحویل گرفته و سپس مبلغ آن را به مامور پست پرداخت نمایید.

به منظور دریافت سریع تر سفارش خود نشانی پستی خود را دقیق و همراه با کدپستی ده رقمی در فرم سفارش ثبت کنید، همچنین با افرادی که در محل هستند هماهنگی کنید تا در صورت عدم حضور شما ، آنها بسته را از مامورپست تحویل گرفته و وجه آن را پرداخت نمایند.

قیمت : ۷۰۰۰ تومان

خرید پستی مجموعه موسیقی بی کلام و آرام بخش

سایت آموزشی و تفریحی سوکا