به گزارش ایرنا، تیم های السد قطر و فولاد خوزستان سه شنبه شب از گروه C لیگ قهرمانان در ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه به مصاف هم رفتند. مهدامیر بن یعقوب از مالزی قضاوت این دیدار را برعهده داشت.

این دیدار درحالی از هفته پنجم مرحله گروهی آغاز شد که فولاد خوزستان از چهار دیدار نخست خود تنها ۳ امتیاز اندوخته بود و باید برای حفظ شانس صعود خود باید به برتری مقابل السد دست می یافت.

در نیمه نخست السد قطر که از امتیاز میزبانی سود می برد بر توپ و میدان تسلط خوبی داشت و در دقیقه ۴۲ با ضربه موریکی به گل دست یافت تا برنده به رختکن برود.

در آغاز نیمه دوم فولادی ها که نتیجه را از دست رفته می دیده و در آستانه حذف قرار داشتند بر تلاش خود افزوده اما توانی برای رسیدن به گل نداشتند.

فولادی ها که با محرومیت و مصدومیت چند بازیکن خود در این هفته ها دست و پنجه نرم کرده و بازیهای فشرده ای را انجام داده اند در دیدار امشب خسته نشان داده و طراوت همیشگی را نداشتند.

در دقیقه ۷۰، ارسال محسن مسلمان با اشتباه لی چونگ سو مدافع السد مواجه شد و به دیرک عمودی دروازه نماینده قطر برخورد کرد و لحظاتی پس آن آلویز نانگ نتوانست در موقعیتی طلایی دروازه السد را باز کند.

در دقیقه ۷۳ السد قطر در ضدحمله ای سریع در آستانه گلزنی قرار گرفت که علی سلیمی با واکنشی تماشایی اجازه نداد اختلاف افزایش یابد.

در نهایت تیم جوان فولادخوزستان یکی از نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا با شکست یک بر صفر روبرو شد تا ۳ امتیازی باقی مانده و وداع زودهنگامی از مسابقات داشته باشد.

با این اوصاف دیدار آخر فولادخوزستان در لیگ قهرمانان آسیا که روز سه شنبه ۱۵ اردیبشت ماه مقابل لوکوموتیو ازبکستان برگزار می شود، تشریفاتی خواهد بود.