تیپ و استایل جاستین تیمبرلیک در گذر سال ها

تیپ و استایل جاستین تیمبرلیک در گذر سال ها 

جاستین تیمبرلیک خواننده و بازیگر محبوب هالیوودی یکی از چهره های خوشگل بازیگری در مدلینگ و لباس نیز به حساب می آید. در سال ۲۰۰۰، زمانی که جاستین تیمبرلیک به روی صحنه آمد عضو گروه های موسیقی انسینک بود. اما از آن زمان به بعد، با فعالیت اکثر در موسیقی و بازیگری و همین طور ازدواج اش با بازیگر مشهور، جسیکا بیل، بر سر زبان ها افتاد.

 

او برای افزایش شهرت و محبوبیت اش تلاش های بسیار کرد. بعنوان مثال سعی می کرد که همۀ وقت} ظاهری شیک و متفاوت داشته باشد که پیروز هم شد. آیا تیپ وی را سالها گذشته زمانی که به همراه بریتنی اسپیرز روی فرش قرمز قدم گذاشت، به یاد دارید؟ یا زمانی که در مراسم گرمی شرکت کرد؟ اگر دوست دارید سیر تحول تیپ های گوناگون جاستین تیمبرلیک را در طول سالهای متمادی دیدن کنید، با ما همراه باشید.

 

جاستین با موهایی بافته شده در کنسرت « Wango Tango» لس آنجلس، ۲۰۰۰٫
تیپ و استایل جاستین تیمبرلیک در گذر سال هادستمال سر یکی از اکسسوری های محبوب جاستین در تور جهانی سال ۲۰۰۰ بود.

تیپ و استایل جاستین تیمبرلیک در گذر سال هاجاستین تیمبرلیک برای مراسم گرمی سال ۲۰۰۱ کت و شلوار سبز رنگ اش را با پیراهن و کراوات زرد ست کرده هست.

تیپ و استایل جاستین تیمبرلیک در گذر سال هادر نوامبر ۲۰۰۱ جاستین به همراه بریتنی اسپیرز با هم روی فرش قرمز مراسم رونمایی از مجموعه بریتنی ظاهر شدند.

تیپ و استایل جاستین تیمبرلیک در گذر سال هادر سال ۲۰۰۲، زمانی که جاستین روی صحنه ظاهر شد، کت راه راه، دستبند شطرنجی و کفش کلاسیک اش دقت نوجوانان زیادی را به خود جلب کرد.

تیپ و استایل جاستین تیمبرلیک در گذر سال هاتی شرت و اکسسوری هایی که جاستین در رونمایی از نخستین آهنگ مستقل خود به تن کرد طرافداران زیادی داشت.

تیپ و استایل جاستین تیمبرلیک در گذر سال هااو در گرمی ۲۰۰۳ همچنان مورد حمایت گروهی که قبلا در آن فعالیت داشت، قرار گرفت.

تیپ و استایل جاستین تیمبرلیک در گذر سال هازمانی که جاستین با آن گردنبند مخفف نامش در موزیک آواردز شرکت کرد، مطمئن بود که شهرت اش جهانی شده هست.

تیپ و استایل جاستین تیمبرلیک در گذر سال هاکلاه، جلیقه و زنجیری که از جیب جاستین در مراسم جوایز برگزیده کودکان آویزان بود، در خاطره ها ماندگار هست

تیپ و استایل جاستین تیمبرلیک در گذر سال هاجاستین برای مراسم گرمی اواردز سال ۲۰۰۴، که نخستین جایزه گرمی خود را دریافت کرد، تیپی مشکی و صورتی را گزینش کرد.

تیپ و استایل جاستین تیمبرلیک در گذر سال هاجاستین در مراسم جوایز برگزیده کودکان سال ۲۰۰۵ با تیپی اسپرت حضور یافت.

تیپ و استایل جاستین تیمبرلیک در گذر سال هاظاهر کلاسیک جاستین در مراسم موزیک اوراد ۲۰۰۶٫

تیپ و استایل جاستین تیمبرلیک در گذر سال هادر همان سال جاستین در فشن شو ویکتوریا سیکرت اجرا داشت و مطمئنا ترکیب کت و شلوار و پیراهن او هواداران بسیاری را به خود جذب کرد.

تیپ و استایل جاستین تیمبرلیک در گذر سال هااو بار دیگر کت و شلواری خاکستری را برای مراسم گرمی ۲۰۰۷ گزینه کرد.

تیپ و استایل جاستین تیمبرلیک در گذر سال هاجاستین تصمیم گرفت که در مراسم جوایز برگزیده کودکان ۲۰۰۷ کمی به ظاهر خود تنوع دهد. او برای اینکار از اکسسوری های نارنجی رنگ بهره گیری کرد تا در پس اساس خنثی لباس هایش به خوبی به چشم آید.

تیپ و استایل جاستین تیمبرلیک در گذر سال هااو ژاکتی ساده اما شیک را برای رونمایی از فیلم «Shrek a Third» که در آن نقش داشت، گزینه کرد.

تیپ و استایل جاستین تیمبرلیک در گذر سال هادر سال ۲۰۰۸ زمانی که او در مراسم رونمایی از « The Love Guru» شرکت کرد، با کت چرم اش بسیار درخشید.

تیپ و استایل جاستین تیمبرلیک در گذر سال هادر امی اواردز ۲۰۰۹ جاستین با ظاهر کلاسیک سفید و مشکی در جمع هنرمندان حاضر شد.

تیپ و استایل جاستین تیمبرلیک در گذر سال هادر سالهای جدید، جاستین به جای لباسهای رنگ خنثی، اکثر لباسهای رنگی و طرحدار به تن کرد تا در جمع اکثر توی چشم باشد.

تیپ و استایل جاستین تیمبرلیک در گذر سال هادر فستیوال فیلم نیویورک سال ۲۰۱۰ او کمی متفاوت تر ظاهر شد. کت او به رنگ خاکستری و دارای خط هایی به رنگ مشکی بود.

تیپ و استایل جاستین تیمبرلیک در گذر سال هاجاستین در فرش قرمز «SAG» اواردز، سال ۲۰۱۱٫

تیپ و استایل جاستین تیمبرلیک در گذر سال هااگر چه جاستین در مراسم رونمایی فیلم «Bad Teacher» ساده لباس پوشید اما با جزییاتی که به لباسش داد، خود را از دیگران متفاوت کرد.

تیپ و استایل جاستین تیمبرلیک در گذر سال هاویدیو موزیک اواردز ۲۰۱۳ میزبان جاستین با ظاهری سفید و مشکی بود.

تیپ و استایل جاستین تیمبرلیک در گذر سال هایکی از برترین تیپ های جاستین بیبر، همین تیپی هست که برای فرش قرمز جایزه انجمن بازیگران فیلم در سال ۲۰۱۳ به تن کرد.

تیپ و استایل جاستین تیمبرلیک در گذر سال هازمانی که جاستین در موزیک اواردز ۲۰۱۳ پیروز به دریافت ۳ جایزه شد، کتی سورمه ای و کلاسیک به تن داشت.

تیپ و استایل جاستین تیمبرلیک در گذر سال هابرای گرمی اواردز ۲۰۱۳، جاستین کت و شلوار تام فورد به تن داشت. پاپیون و کت طرحدار او، وی را در فهرست خوش تیپ ترین ها قرار داد

تیپ و استایل جاستین تیمبرلیک در گذر سال هامطمئنا با این کت آبی رنگی که جاستین در مراسم موزیک اواردز رادیو «iHeart Radio» به تن کرد، چشم های زیادی را به سمت خود چرخاند.

تیپ و استایل جاستین تیمبرلیک در گذر سال ها