تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)

تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (۱۱۵)

بازیگران و ستاره های مشهور ایرانی در فضای مجازی عکس های زیادی را هر روزه به اشتراک می گذارند که بهترین آن ها را ما انتخاب کرده و به شما نشان می دهیم. 

 

با اشتیاق و انگیزه ای فراوان، دقیقا همانند سولماز آقمقانی در این عکس، به استقبال پاییز زیبا میرویم. پاییزتان مبارک و خواستنی.

تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)پاییزتان را همانند سوشا مکانی در کنار عزیزان و کسانی که حالتان را خوب میکنند بگذرانید. کسانی که حضورشان شما را از حضور هر بنی بشری بی نیاز میکند!
(برای خواندن ادامه کپشن سوشا در این عکس، عبارت”کنش عفو و بخشایش” را در گوگل سرچ کنید.)
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)عکسی از فاطمه خانم گودرزی و دختر عزیزش، جامانده از جشن چلچراغ. 
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)امیرحسین های ریشوی پیرهن قرمزی، شما را به تماشای ادامه مطلب دعوت میکنند. 
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)– اول چند تا آهنگ همینجوری میدیم بیرون، بعدشم به لطف خدا و کمک دوستا مجوز میگیریم و آلبوم میدیم.

+ اگه آلبوم نفروخت چی؟

– کنسرت میذاریم.

+ اگه نفروخت و به تخفیفان و دیوار کشید چی؟

– کتاب چاپ میکنم.

+ اگه اونم نفر… (صدای شلیک)

(پِلَن کلی خواننده های عزیزمان به صورت خلاصه)
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)ننه علی کماکان در بیمارستان است و محتاج دعاهای شما، گل پسرش هم کماکان دست به سلفی است و بیخیال دنیای مجازی اش نمی شود. 
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)پدر و دختر هنرمند در حاشیه یک مراسم. سیروس خان الوند و ماهور خانم الوند که درخشش اش در فیلم “دختر” رضا میرکریمی تحسین خیلی ها را برانگیخت. 
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)سلفی ۵۰ % آف خورده ی نجمه خدمتی با برادر جان در حال رانندگی. شما قهرمان و الگوی جامعه ای نجمه خانم، نکن از این کارا! 
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)به گزارش سوکا افسانه خانم بایگان در حاشیه جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینما. از بس النگو و آویز و از این جور چیزها همراهشان است آدم یاد جواهر فروش های هندیِ دربند و درکه می افند! همان هایی که یا باید ازشان چیزی بخری یا فحش بشنوی! حالت سومی وجود ندارد.
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)سلفی آقا هدایت هاشمی و همسر جان با یک پل تاریخی که به گمانم پل دخترِ میانه است. اگر اشتباه می کنم لطفاً در نظرات تصحیح کنید. 
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)رقابت عجیبی بین خانم های بازیگر برای حضور در تماشاخانه ایرانشهر و تماشای تئاتر ماتریوشکا به راه افتاده است، به طوری که در این روز ها به صفحه هر عزیزی سر بزنی بدون استثنا یک عکس مشعوفِ این مدلی در کنار پارسا پیروزفرِ خسته دارد. 
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)همش این بود؟!

(واکنش هواداران پس از دیدن چهره سیامک عباسی برای اولین بار پس از سال ها قایم باشک بازیِ مسخره)
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)گودرز و شقایق را در عکس و کپشنِ زیر پیدا کنید (۲ نمره).
نرگس توانسته هنرِ پست بی ربط را به صورت سه گانه اجرایی کرده و به درجه جدیدی از این قابلیت دست پیدا کند. یعنی عکسی بی ربط در کنار شعری بی ربط با تبریکِ مناسبتی کاملا بی ربط به شعر و عکس!
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)احمد جان خیلی ممنون از این اقدام پسندیده. میدانم که نیتتان خیر است ولی خواهشاً باعث وحشت بچه های مردم نشوید! ترکیبی از غول و روح را در جنوب تهران تجلی کردی عزیز جان! 
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)عکس یادگاری هستی مهدوی با نیکی کریمی، خوشحال و ذوق زده از اینکه موفق شده جواب سلامش را از خانم کریمی بستاند!
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)با این اوصاف از فردا چند میلیون محصل شرمنده در کوچه و خیابان های سرتاسر کشور شاهد خواهیم بود! 
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)بزرگ علوی کتابی دارد به نام “چشم هایش”. با آمدن این عکس از اندیشه فولادوند چند نویسنده بزرگ در حال نگارش کتابی مهلم از این اثر بزرگ علوی هستند، کتابی به نام “جوراب هایش”. 
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)حالتان را خوب می کنیم با این عکس زیرخاکی و دیدنی از استاد عزت الله انتظامی و زنده یاد منوچهر نوذری در سال های دور.
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)چه اتفاقی افتاده؟ امیرحسین آرمان هم با خانواده اش به مشکل خورده؟! 
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)عکسهای بازیگران برزو و ماجرای ناتمام و همیشگیِ پست های عشقولانه اش. 
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)هدف تجاری عکس زیر تبلیغ کدام محصول است؟
۱) سبد گل و تاج گل و سایر فرآورده های گُلی!

۲) قاب عکس های هنری

۳) سالن آرایشی، زیبایی

۴) چهارپایه
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)با فرا رسیدن مهر و فصل شروع مدارس، سیروان با این تغییر چهره با دانش آموزان عزیز ابراز همدردی کرد.
جان؟ آن قدیم بود که کچل میکردند؟ الآن مدل تتلویی سر کلاس میروند؟! ای بابا.
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)برگ زرین دفتر سلفی های علی صادقی. جمشید خان آریا به سلامت باشد. 
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)حسام نواب صفوی با این عکس از گریم فِیک اش که مربوط به هیچ فیلم و سریالی نیست، عید غدیر خم را به همه تبریک گفت. کپشن را هم که خودتان میبنید، نیازی به توضیح ما نیست. 
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)سلفی خانوادگی الیکا عبدالرزاقی در یک رستوران. 
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)بارکدی ها در لندن در کنار رودخانه تیمز. ای کاش محسن را قبل از مسافرت توجیه میکردند که پوشیدن شلوارک در خارج از کشور امری ضروری نیست و فقط در فصول گرم سال رایج است. نیازی نبود خودش را انقدر اذیت کند، ما با یک لوکیشن هم قبول می کردیم که در لندن هستند! 
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)سلفی سیما تیرانداز در کنار هومن برق نورد و همسرش و یکی دیگر از دوستان در شیراز. 
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)سلفیِ عالی با MSQRD از رامبد جوان و رضا صادقی در حاشیه خندوانه. صورتِ رضا روی سرِ رامبد ترکیبی جالب و بسیار نزدیک به قیافه دانشمندان پاکستانی رقم زده است. صورت رامبد روی سر رضا هم که حرف ندارد! دقیقاً انگار مسئول شبکه های اجتماعیِ سازمان تبلیغاتِ داعش دارد سلفی میگیرد!
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)مهدی پاکدل با گریم متفاوت اش در “نرگس مست”، اثرِ در حالِ ساخت جلال الدین دُری.
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)حتی پست های تبریک عیدِ محسن افشانی هم همراه با فخر فروشی و اعصاب نوردی است. دست خودش نیست، نمیتواند معمولی رفتار کند.
به قول یکی از دوستان برای چنین چشمان زیبایی اسپند جواب نمیدهد، باید پِهِن دود کنیم!

تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)– سلام. ببخشید شما اینجا ندیدین کلیدی افتاده باشه؟

+ نه داداش، کلیدِ چی هست حالا؟

– کلید دلمه، قفل شده و معطل یک کلیده، یکی اونو دزدید و رفت، بگو بینم اونو کی دیده؟!

+ نه عزیز ما چیزی ندیدیم.

– اوکی، مرسی.
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)امیرعباس گلاب در حال سپری کردن دوره فشرده آموزش فنون مرتاض های هندی، برای گرم کردن کنسرت هایش. 
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)سوال روز: کدام هنرمند عزیزمان در زیر این گریم سنگین از آثار استاد عبدالله اسکندری قرار دارد؟
راهنمایی: مهران رجبی نیست.
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)حمید گودرزی در سریال جدیدش نقش یکی از “مامورین محترم نیروی انتظامی” را بازی میکند که پیمان یوسفی همیشه حول و حوش دقیقه ۶۵ تا ۷۰ هر مسابقه از آنها تشکر و قدر دانی می کند. علیمنصور اگر بداند پاقدم حمید انقدر برای تیمش خوب بوده، او را هر بازی به عنوان یکی از اعضای کادر فنی روی نیمکت مینشاند.
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)سلفیِ سیدمحمد موسوی و یکی از دوستان، پیش از حمله سرعتی و قدرتی اش به غذاها. رستوران هم ایتالیایی است و قطعا این جدال به ست پنجم خواهد کشید!
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)ارمیا قاسمی در سفری که به هلند داشته دوستان بسیاری پیدا کرده است. امیدواریم لحظات خوب و خاطراتِ شیرینی در کنار این دوستان جدید داشته باشد. 
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)فعلا آمار دقیقی از تلقات گونه های مختلف گربه سانان در زیر این پست مخابره نشده، ولی انقراض حداقل سه گونه پلنگ حتمی گزارش شده است. 
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)ببینید جوان رعنایمان به چه روزی افتاده… هیچ کس فکرش را نمیکرد نیمکت نشینِ بیرانوند شدن چنین بلایی سر علیرضا حقیقی بیاورد و او را در ورطه ی اعتیاد و بزه سرگردان کند. 
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)سلام علیک خودمانیِ بنیامین با شاه نعمت الله ولی در مقابل حیاط مقبره ی این عارف نامی در ماهانِ کرمان.
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)عکس یادگاری علی دهکردی با “بی پارتی ترین” سرباز های ایران. 
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)عکس سحر و نیما در حال زاهدان گردی در زیر یک جاذبه ی مخدوش! 
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)عکس زیبای سید حسن خمینی و پسران عزیزش در نمایی زیبا از سی و سه پل اصفهان. 
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)خاطره بازی وحید هاشمیان با این عکس نسبتاً قدیمی که او را در حال رفتینگ در کنار هم تیمی هایش در بوندس لیگا نشان میدهد. رفتینگ شهرکرد خودمان از این خیلی خفن تر و هیجان انگیز تر است!
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)گرفتن عکس از فیلمی که در استوری گذاشته شده! یعنی داریم برای ثبت لحظات چهره ها بخاطر شما جان فشانی می کنیم!
سمانه پاکدل و شبنم فرشادجو به همراه یکی از دوستان در حاشیه یک مراسم.
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)این که چرا ونوس کانلی احساس کرده کف کفشش برای فالوئر ها جذاب و جالب است، موضوعی است که باید روز ها و هفته درباره اش اندیشه و تعقل کرد.
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)سمیرا حسینی، مریم خدارحمی و حدیثه تهرانی، سه بازیگر فیلمی که نامش “سکوت” است. ای کاش یک پسوندی پیشوندی چیزی به اسم فیلم اضافه میکردند تا به تصور باشکوهمان از فیلم سینمایی “سکوت” ساخته اینگمار برگمن خدشه ای وارد نشود. 
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)سلفی خندان رامبد جوان با مجید بنی فاطمه مداح پرطرفدار کشورمان که چند شب پیش میهمان خندوانه بود. #جوووون 
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)سلفی مهراب و شقایق از بالای دیوار بزرگ چین. متاسفانه چینی ها مثل ایرانی ها فرهنگ استفاده از مراکز دیدنی و گردشگری را ندارند و در حین سلفی گرفتنِ سایرین، کادر عکسِ آن ها را خالی نمیکنند. فرهنگی پسندیده که فقط بین ملت شریف و بزرگوار ایران جا افتاده است! 
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)آرزوی سلامتی داریم برای بزرگان سینمای کشورمان، علی الخصوص عمو اکبر عبدی که گویا اندکی کسالت دارند و امیدواریم هر چه سریع تر خوب و سرحال مثل همیشه ببینیمشان.
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)سلفی هدیه خانم تهرانی در کنار امیر جانِ آقایی و وحید جلیلوند عزیز سر صحنه فیلمبرداری “بدون تاریخ، بدون امضا” جدیدترین ساخته برادران جلیلوند که احتمالاً در جشنواره فجر امسال اکران خواهد شد.
تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)با این عکس از آقا آرمین، پسر بازیگوشِ یوسف تیموری، شما را تا شنبه به خداوند بزرگ می سپارم. آخر هفته خوبی داشته باشید.

یا علی.

تصاویر شخصی بازیگران و ستاره ها در شبکه ها (115)

 

برترین ها