به گزارش سوکا ، تیم والیبال جوانان ایران خود را برای حضور شایسته در هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان زیر ۲۰ سال پسر آسیا که از ۱۹ تا ۲۷ تیرماه به میزبانی چین تایپه برگزار می شود، آماده می کند. ششمین و آخرین مرحله تمرینات آماده سازی این تیم از شنبه ۲۹ خردادماه آغاز شده است و تا پنجشنبه دهم تیرماه ادامه خواهد داشت.

بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال جوانان کشورمان ۱۲ بازیکن نهایی این تیم را برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا اعلام کرد که اسامی آنان به قرار شرح است:

رسول آقچه لی، علی رمضانی، علی اصغر مجرد، محمود رسولی، اسماعیل طالبی خامنه، توحید صمدی، طیب عینی ثمرین، امیرحسین اسفندیار، جواد کریمی سوچلمایی، میربابک موسوی گرگری، اکبر ولایی و اسماعیل مسافر داشلی برون.

تیم والیبال جوانان کشورمان دو روز پایانی اردو را با ۱۲ بازیکن تمرین می کند و ساعت ۲۲:۲۰ روز جمعه یازدهم تیرماه از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) راهی چین تایپه می شود.

بهروز عطایی به عنوان سرمربی، مسعود آرمات، علیرضا طلوع کیان، احمد لاهوتی (مربیان)، محمد امین شاکری (آنالیزور)، دکتر مهدی احمدی (فیزیوتراپ)،محمود محمدی (ماساژور) و اکبر محمدی به عنوان سرپرست ملی پوشان را در هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان آسیا همراهی می کنند.