تبلیغات در سایت سوکا

در دهه اخیر جهان شاهد حضور فعال و پرفروغ رسانه ای نو و فراگیر بود . این رسانه نو مجموعه سایت هائی بودند که به مدد شبکه گسترده اینترنت شروع به فعالیت نموده و به سرعت جایگاه خود را در میان رسانه هائی همچون تلویزیون ،روزنامه ،مجلات و… پیدا کرده و روز به روز سهم بیشتری را در این میان به خود اختصاص می دهند .
رسانه های اینترنتی نسبت به سایر رسانه ها دارای مزایای گوناگونی هست ولی مهمترین این مزایا دو طرفه بودن آن می باشد. در رسانه هائی همچون تلویزیون و روزنامه اطلاعات بصورت یکطرفه به مخاطب عرضه می شود و هیچ گونه بازخوردی از آمار مخاطبین و یا نظرات ایشان وجود ندارد ، حال آنکه در اینترنت ارتباط دوطرفه بوده و بصورت هوشمند برقرار می گردد.
حضور فعالان بخش تولید و بازرگانی در اینگونه سایتها نیز امروزه از اهمیت بسزائی برخوردار شده ، چرا که امکانات خاص اینترنت بعلاوه سایر خواص دیگر رسانه ها موجب گردیده است تا تبلیغات و یا هرگونه حضور در اینترنت تاثیر گذاری فوق العاده ای برای شرکتها در برداشته باشد.
امید است شما نیز همچون سایر مدیران موفق که به امر تبلیغات موثر اهمیت به سزائی می دهند، با حضور در این رسانه، شاهد توسعه و شکوفائی هرچه بیشتر سازمان خود باشید.سایت سوکا به نشانی www.sooka.ir  بعنوان یکی از پر بیننده ترین سایتهای فارسی ، بمدد افزایش ترافیک  روزانه خود، بعنوان یک رسانه اینترنتی موفق و روبه رشد مطرح می باشد. این  سایت با بخشهای متنوع خبری ، تفریحی ، گالری عکس ، فال و سرگرمی نیاز کاربران ایرانی را در داخل و خارج از کشور به خدمات متنوع برطرف ساخته است .

این بخش به منظور معرفی محصولات و خدمات ، وب سایت ها و وبلاگ های شما به کاربران اینترنتی طراحی شده است. سوکا به عنوان یک سایت پربیننده ، پرطرفدار و پرمخاطب ،محل مناسبی برای انتشار آگهی شما خواهد بود. سایت سوکا روزانه هزاران بازدید کننده دارد. مطمئنا آگهی شما را هزاران نفر خواهند دید و با شما آشنا خواهند شد.برای شناساندن خود هم اکنون اقدام کنید ..

هزینه های تبلیغات در سایت تفریحی سوکا به شرح ذیل میباشد:

تبلیغات متنی نمایش در تمامی صفحات ماهیانه ۵۰۰۰ تومان

بنر سایز ۱۲۰*۲۴۰ در صفحه اصلی قسمت بالا یا پایین ماهیانه ۱۰۰۰۰ تومان
بنر سایز ۱۲۰*۲۴۰ در صفحه اصلی و در تمامی صفحات قسمت چپ وسط ماهیانه ۱۵۰۰۰ تومان
بنر سایز ۴۶۸*۶۰ در بالای تمامی صفحات ماهیانه ۲۰۰۰۰ تومان
بنر سایز ۴۶۸*۶۰ در پایین تمامی صفحات ماهیانه ۱۰۰۰۰ تومان
بنر سایز ۴۶۸*۶۰ در صفحه اصلی ماهیانه ۱۰۰۰۰ تومان
بنر سایز ۹۷۵*۱۳۵ در قسمت اصلی و بالای سایت (نمایش در صفحه اصلی و تمامی صفحات ) ماهیانه ۵۰۰۰۰ تومان

ایمیل جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش :  pakdaman.yazdan@gmail.com

با احترام
مدیریت سایت خبری و تفریحی سوکا