به گزارش سوکا از روابط عمومی رسانه ملی، دکتر علی عسکری در پیامی که برای آیت الله هاشمی شاهرودی ارسال کرد، ضمن تبریک انتصاب وی به ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام، توفیق روز افزون او را در پیشبرد اهداف نظام اسلامی و تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظلّه العالی) از خداوند تعالی خواستار شد.

در پیام دکتر عسکری به آیت الله هاشمی شاهرودی آمده است: انتصاب شایسته حضرتعالی از سوی رهبر معظم انقلاب (مدظلّه العالی) به «ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام»، را تبریک عرض می نمایم.

بدون تردید حضور آن فقیه و عالم وارسته، متعهد، انقلابی و مجرب موجب اعتلای این نهاد مهم نظام اسلامی خواهد شد.

توفیق روزافزون حضرتعالی را در پیشبرد اهداف نظام اسلامی و تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظلّه العالی) از خداوند تعالی مسئلت دارم.

همچنین رئیس رسانه ملی در پیام تبریک خود به دکتر محسن رضایی توفیق وی را در پیشبرد اهداف نظام اسلامی و تحقق منویات رهبر معظم انقلاب (مدظلّه العالی) از خداوند متعال مسئلت کرد.

در بخشی از این پیام آمده است : انتصاب شایسته جناب‌عالی را از سوی مقام معظم رهبری (مدظلّه العالی) به سمت «دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام» تبریک عرض می‌نمایم.

بدون تردید استمرار تلاش‌های ارزشمند آن برادر انقلابی – جهادی و با تجربه در این جایگاه موجب ارتقای کارآمدی و تأثیرگذاری این نهاد راهبردی و بااهمیت خواهد شد.

موفقیت آن‌ جناب را در پیشبرد اهداف نظام اسلامی و تحقق منویات رهبر معظم انقلاب (مدظلّه العالی) از خداوند متعال مسئلت دارم.