بیوگرافی پژمان جمشیدی بازیکن پرسپولیس

این روزا با حظور پژمان جمشیدی در سریال طنز پژمان خیلی مایلند بیوگرافی این بازیکن پرسپولیس را بدانند

بیوگرافی پژمان جمشیدی بازیکن پرسپولیس

پژمان جمشیدی (زاده ۲۰ شهریور ۱۳۵۶ – تهران) بازیکن سابق فوتبال ایران است. وی در باشگاه‌های مطرح سایپا، پرسپولیس و پاس تهران سابقه بازی دارد.

جمشیدی فوتبال خود را از باشگاه کشاورز تهران آغاز کرد و در تیم های سایپا ، پرسپولیس ، پاس تهران ، استیل آذین ، فولاد و ابومسلم نیز بازی کرد.

از چند روز دیگر هنرنمایی جمشیدی را به جای مستطیل سبز در قاب تلویزیون و این بار در نقش اول یک سریال تلویزیونی خواهیم دید. جمشیدی درباره سریال پژمان می گوید:«من چهار ماه تمام زندگی ام را روی این کار معطوف کردم و امیدوارم کار خوبی شده باشد.البته من هیچ وقت خودم را هنرمند نمی دانم اما معتقدم انسان هر کاری که انجام می دهد را باید به بهترین نحو انجامش دهد.»

سریال پژمان قرار است از اولین شنبه مهرماه از طریق شبکه سه پخش شود و چند نفر دیگر از اهالی فوتبال مثل حمید در خشان،بهروز رهبری فر،علی موسوی و … هم به عنوان بازیگر میهمان در آن ایفای نقش کرده اند.از آنجایی که نویسندگان این سریال برادران قاسم خانی بوده و سروش صحت هم آن را کارگردانی کرده به نظر می رسد سریال پرمخاطب و جذابی را شاهد باشیم ضمن اینکه از آنونس های پخش شده از شبکه سه و در چند صحنه معلوم است که جمشیدی در اولین تجربه بازیگری خود در این کار خوش درخشیده است