به گزارش سوکا به نقل از روابط عمومی شبکه رادیویی سلامت، «نیم نگاه» مجله ای خبری و تحلیلی است که به بررسی موضوعات روز سلامت در ابعاد مختلف روان، جسم و اجتماعی می پردازد.
روز چهارشنبه، در برنامه «نیم نگاه» که کاری از گروه خانواده است، از ساعت ۱۲ به مدت۴۰ دقیقه با حضور سیروس نصیری، مدیر کل امور فنی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی، «شرایط استفاده از بیمه تامین اجتماعی برای زنان خانه دار» مورد بحث قرار می گیرد.

گفتنی است، برنامه «نیم نگاه» روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته، از موج اف.ام ردیف ۱۰۲ مگاهرتز تقدیم شنونده های صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.

رادیو سلامت فرزند پروری را آموزش می دهد

شبکه رادیویی سلامت، چهارشنبه ـ دوم تیر ماه، در برنامه «خونه زندگی»، «فرزند پروری؛ جانبداری بچه ها از یکی از والدین» را به مخاطبان آموزش می دهد.

«خونه زندگی» عنوان برنامه ای از گروه خانواده شبکه رادیویی سلامت است که روز چهارشنبه با حضور دکتر علی اصغر اصغر نژاد، روان شناس و با تاکید بر اینکه جانبداری بچه ها از والدین نشانه ضعف رابطه زوج و والد گرایی است و نیاز به برخورد آگاهانه دارد؛ به سوالات شنونده های صدای دانش، نشاط و آرامش در خصوص «فرزند پروری؛ جانبداری بچه ها از یکی از والدین» پاسخ می دهد.

این برنامه از بخش های مختلف و متنوعی همچون آموزش آشپزی در قالب نمایش خانوادگی، گزارش مردمی و پیامک همسایگان برنامه، پزشک خانواده با موضوع درمان های ضروری و پخش تماس های مردمی تشکیل شده است.

گفتنی است، برنامه «خونه زندگی»، از شنبه تا پنجشنبه هر هفته در قالب یک نمایش رادیویی از ساعت ۱۰:۳۰ به مدت ۸۰ دقیقه از موج اف.ام ردیف ۱۰۲ مگاهرتز تقدیم شنونده های صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.