به گزارش سوکا از سازمان لیگ، حجت الله بهمنی با بیان اینکه به زودی مصوبه تعیین قیمت بلیت و فروش آن به مسئولان برگزار کننده ابلاغ خواهد شد، گفت: هیات رییسه سازمان لیگ به منظور حمایت از هواداران بهای فروش بلیت ها را ثابت نگاه داشته و آن را گران نخواهند کرد.

وی افزود: طبق مصوبه اعضای هیات رییسه سازمان لیگ در سال گذشته قیمت بلیت در شهرستان ها و ورزشگاه تختی تهران پنج هزار تومان بود که امسال نیز با همین مبلغ عرضه می شود.

مدیر روابط عمومی سازمان لیگ در پاسخ به این سوال که قیمت بلیت در ورزشگاه آزادی چقدر است، گفت: طبق مصوبه سال گذشته قیمت بلیت جایگاه ۱۸ هزار تومان، طبقه اول روبه روی جایگاه ۱۱ هزارتومان، پشت دروازه ها ۹ هزار تومان و طبقه بالا ۷ هزار تومان است.

بهمنی افزود: البته مسوولان سازمان لیگ برای کسانی که نسبت به خریدکارت های دائمی خرید بلیت الکترونیکی اقدام کرده اند، همانند سال گذشته تخفیف هایی درنظر گرفته اند که به این ترتیب است.جایگاه ۱۵ هزار تومان، روبه روی جایگاه ۸۵۰۰ تومان، پشت دروازه ها طبقه اول هفت هزار تومان و طبقه بالا ۵ هزارتومان می باشد.

وی با اشاره به اینکه فروش بلیت الکترونیکی از الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفاست از هواداران درخواست کرد که نسبت به تهیه کارت های دائمی خرید بلیت الکترونیکی رقابت های فوتبال برتر اقدام کنند.

براساس مصوبات فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) و کنفدراسیون فوتبال آسیا فروش بلیت های الکترونیکی در ورزشگاه ها اجباری است.