به گزارش سوکا به نقل از فارس، آیت‌الله حسین نوری همدانی ظهر امروز در دیدار اعضای حفاظت اطلاعات نیروی انتظامی، بسیجیان و کارکنان ذوب آهن اصفهان و مسؤولان بسیج هنرمندان و اصناف سراسر کشور با بیان اینکه ۱۲ بهمن در تاریخ انقلاب جایگاه ویژه‌ای دارد، اظهار کرد: انسان‌ها باید نعمت‌های خداوند را بشناسند و در برابر این نعمت شکر پروردگار را به جا آورند.

وی خاطرنشان کرد: نباید شکر نعمت‌های خداوند را فراموش کنیم، در این بخش باید نعمت‌های پروردگار را بشناسید، اگر این امر صورت نگیرد از شمردن آنها عاجز و ناتوان می‌شوید.

این مرجع تقلید با بیان اینکه ۱۲ بهمن نعمت بزرگی برای انسان‌ها، بشر و آزادی‌خواهان است، گفت:‌ پیامبر اسلام(ص) به مسلمانان عزت و عظمت بخشید، ولی دشمنان در برابر این حرکت آرام نبودند، بدانید کفار با شما دشمن آشکار هستند، هیچ‌گاه فکر نکنید کافران با شما دوست هستند.

آیت‌الله نوری همدانی اضافه کرد: امام خمینی(ره) با اخلاص و توکل توانستند رژیم سلطنتی را قلع و قمع کنند و هشت سال دفاع مقدس را با سرافرازی اداره و نظام قدرتمند ولایی را برقرار کردند.

این مرجع تقلید خاطرنشان کرد: اکنون مردم در برابر آمریکا می‌ایستند، این شجاعت و خوداتکایی را امام خمینی(ره) به مردم دادند، وقتی ترامپ به لشکر خود می‌گوید آماده جنگ باشید چه کسی را می‌ترساند، ملت ما پرورش یافته قرآن هستند و فرهنگ شهادت بر آنها حاکم است، اگر رهبر اشاره کنند، میلیون‌ها انسان به جنگ می‌روند.

آیت‌الله نوری همدانی گفت:‌ بزرگ‌ترین هدیه انقلاب ولایت فقیه است، بنابراین لازم است پشتیبان ولایت فقیه و نظام اسلامی باشید و تمام آمادگی‌های نظامی،‌ اقتصادی و فرهنگی را برای نگهداری نظام کسب کنید.