به گزارش سوکا، در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا دو تیم فوتبال استقلال ایران و لوکوموتیو ازبکستان از ساعت ۱۹ در ورزشگاه آزادی و در هوایی بارانی به مصاف هم رفتند که در پایان نیمه نخست شاگردان علیرضا منصوریان با تک گل فرشید اسماعیلی لوکوموتیو را شکست دهند.

دقیقه ۵: یورش بازیکنان لوکوموتیو از سمت چپ با ارسال توپ به محوطه جریمه استقلال همراه شد و پس از برخورد اتفاقی توپ با مهاجم ازبک، مهدی رحمتی از روی خط توپ را جمع کرد تا آبی‌پوشان در همین دقایق ابتدایی غافلگیر نشوند.

دقیقه ۱۶: توپ در داخل محوطه جریمه استقلال به رحمتی پاس داده شد و این دروازه‌بان هنگام زدن توپ با پا، لیز خورد و توپ به طور اتفاقی به مهاجم لوکوموتیو رسید که ضربه‌ی این بازیکن از پشت محوطه جریمه از کنار دروازه خالی استقلال به شکل خطرناکی به بیرون رفت.

دقیقه ۲۰: توپ در یک رفت و برگشت با پاس اشتباه امید ابراهیمی به مهاجم ازبکستان رسید و این بازیکن توپ را با یک پاس برای میرزایف کاشت اما شوت این بازیکن ازبک با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۶: توپ در سمت راست زمین لوکوموتیو به فرشید اسماعیلی رسید و هافبک استقلال پاس زیبایی را از بین مدافعان ازبک برای کاوه رضایی فرستاد اما تلاش کاوه فایده نداشت و او به این توپ نرسید.

دقیقه ۳۷: کرنر فرشید اسماعیلی برگشت داده شد و توپ به خود این بازیکن رسید. او نیز پس عبور از دو بازیکن حریف، ضربه‌اش را به سمت چهارچوب زد که توپ پس از عبور از بازیکنان دو تیم که در محوطه جریمه تجمع کرده بودند، وارد دروازه نماینده ازبکستان شد.

شاگردان منصوریان با این ۱۱ نفر به مصاف نماینده ازبکستان رفته است: مهدی رحمتی، رابسون، لئاندرو پادوانی، خسرو حیدری، میلاد زکی پور، امید نورافکن، امید ابراهیمی، فرشید اسماعیلی، بهنام برزای، علی قربانی و کاوه رضایی

ترکیب لوکوموتیو ازبکستان مقابل استقلال به شرح زیر است: نستروف، یولداشوف، ماخارادزه، کوتیبائف، بیکمائف، میرازیف، کاپادزه،توختاخجائف، موخامادیف، زوتیف و ماشاریپوف