همراه با سوپ سیب زمینی

می توانید داخل نان همبرگر رو با سوپ سیب زمینی پر کنید و روش رو تزیین کنید:

برای تهیه سوپ سیب زمینی خامه ای ۱٫۵ فنجان پیازچه خردشده رو با یک چهارم فنجان آب در یک قابلمه بپزید تا نرم بشود، بعد ۴ فنجان سیب زمینی، سه چهارم فنجان کرفس ، ۲ فنجان هویج، نمک و دو فنجان آب رو به اون اضافه کنید و اجازه بدهید ۲۰-۲۵ دقیقه آرام بجوشد. در این حین ۵۰ گرم کره رو در تابه ذوب کنید و ۳۰ گرم آرد رو بهش اضافه کنید تا پف کند. بعد ۴ فنجان شیر، عصاره مرغ و نمک و فلفل رو اضافه کنید و اجازه بدهید غلیظ شودو سپس به سبزیجات اضافشان کنید.

به گزارش لاپلاس، برای تهیه این سوپ قابلمه بزرگی برداشته و کفش رو کمی چرب کنید و روی دمای متوسط بگذارید. ساقه های بروکلی(۳۰۰ گرم) خرد شده را به همراه ۱ عدد پیاز و سیب زمینی خرد شده اضافه کرده و هم بزنید و اجازه دهید ۷ الی ۱۰ دقیقه بپزد. یک چهارم لیوان آرد اضافه کرده و هم بزنید تا کمی طلایی شود. ۲ لیوان آب مرغ رو به مواد اضافه کرده و بگذارید بجوشد و غلیظ بشود. گل کلم بروکلی را خرد کرده و به همراه نیم لیتر شیر و جوز هندی و ۱ لیوان پنیر چدار رنده شده اضافه کرده و هم می زنیم و می گذاریم ۳۰ دقیقه بپزد. در آخر ۲عدد پیازچه خرد شده رو اضافه می کنیم.

ساندویچی پر از قارچ و پیاز

اگه دوست دارید میتوانید گوشت رو هم بصورت لایه لایه داخلش استفاده کنید.

همراه با سوپ پیتزا

برای تهیه این سوپ۴۰۰ گرم گوجه فرنگی و ۲۸۰ گرم سس گوجه فرنگی و ۲ فنجان آب رو داخل یک قابلمه بریزید و روی حرارت بگذارید تا جوش بیاد؛ سپس زیرش رو کم کنید. بعد در قابلمه را ببندید و بگذارید به مدت ۱۵ دقیقه بجوشد. سپس مواد رو با یک گوشتکوب، خوب له کنید و بعد از آن ۱۰۰ گرم پپرونی، ۱ عدد فلفل قرمز شیرین، ۱ عدد فلفل دلمه ای، ۱ فنجان قارچ و ۲ حبه سیر خرد شده، ریحان و پونه خشک شده و نمک و فلفل را اضافه کنید. دوباره در قابلمه را بگذارید تا به مدت ۱۰ دقیقه بجوشد و سبزیجات نرم بشود. سپس مواد رو داخل نان هایی که از قبل خالی کردید بریزید و روی آن ها را با پنیر پیتزا بپوشانید و داخل فر قرار بدهید.

ساده و خوشمزه

داخل هرکدام از نان ها یک عدد تخم مرغ بشکنید، بعد اونها رو داخل فر قرار بدهید تا تخم مرغ ها بپزند، سپس از فر خارج کرده و روی آن را با پنیر و سبزیجات مورد علاقتان بپوشانید و دوباره ۵ دقیقه داخل فر بگذارید.

و اما نمونه های دیگر:

اینکه داخل این نان ها را با چی پر کنید و چطور تزیین کنید به سلیقه و طبع غذایی شما بستگی دارد، ما فقط سعی کردیم به شما ایده بدهیم ، مثل نمونه های زیر: