محمد صادقی بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص فعالیت سینمایی خود گفت: در پروژه سینمایی «لاله» به کارگردانی اسدالله نیک‌نژاد ایفای نقش کرده‌ام که ده درصد تا پایان پروژه باقی مانده است.

وی افزود: در این پروژه نقش یکی از مدیران فدراسیون اتومبیل‌رانی را باز می‌کنم که از «لاله» نقش اصلی این فیلم حمایت او را تا حضور در مسابقات بین‌المللی کمک می‌کند.

این بازیگر سینما گفت: به غیر از پروژه «لاله» در سریال «بیقرار ۲» هم به ایفای نقش پرداخته‌ام و در این سریال نقش یک پزشک متخصص مغز و اعصاب را دارم.

صادقی افزود: پزشکی که من نقشش را ایفا می‌کنم علاوه بر دغدغه‌ حرفه‌ای پزشکی دغدغه‌ اجتماعی و خانوادگی هم دارد.

این بازیگر تلویزیون اظهار داشت: قرار بود سریال «بیقرار ۲» در ماه مبارک رمضان پخش شود اما این طور نشد و در حال حاضر ساخت این مجموعه به تازگی به پایان رسیده است.

وی در خصوص سریال های ماه مبارک رمضان گفت: سیروس مقدم در کارگردانی سبک خاصی دارد ضمن اینکه با کارگردان هنری محسن تنابنده صحنه‌های خوبی را در سریال شاهد بودیم.

صادقی افزود: در سریال پایتخت نکته سنجی دیده می‌شود و در شخصیت‌پردازی آن صمیمت و جذابیت وجود دارد به نظر من پایتخت خیلی خوب به مسائل پرداخته و زندگی هم وطنان ما را در بخشی از جغرافیای کشور نشان می‌دهد. محسن تنابنده امتیاز ویژه‌ای دارد که علاوه بر بازیگری و بازیگردانی، نگارش و شخصیت‌پردازی خوبی هم دارد. در مورد مجموعه‌های دیگر نمی‌توان اظهار نظر کنم چون فرصت نکردم به تماشای آنها بنشینم.(باشگاه خبرنگاران)