بازیگرانی که خانواده را بیشتر از شهرت دوست دارند

بازیگرانی که خانواده را بیشتر از شهرت دوست دارند 

برخی از بازیگران میباشند که شهرت برایشان مهم نیست و اکثر به فکر زندگی و خانواده خود میباشند تا درگیر حواشی نشوند. حتی در بین افراد معمولی، یافتن تعادل بین تعهدات کاری و تعهدات خانوادگی مشکل هست. در حالیکه افراد مشهور و خوش بخت، مشکلات قابل بحثی دارند، تشکیل خانواده برای افراد مشهور زمانی که بر سر کاری میباشند

 

یا در تور جهانی میباشند و مجبورند که ماه ها و ماه ها از منزل دور باشند باید سخت باشد. به همین دلیل، برای برخی از افراد، موضوع شهرت نسبت به فراهم کردن زندگی خانوادگی اثبات و پرورش فرزندانشان اهمیتی ندارد. در اینجا برخی از ستارگان مشهوری ذکر شده اند که خانواده خود را در اولویت نسبت به شهرت خود قرار داده اند.

 

گارث بروکس

زمانی که گارث بروکس، خواننده و نوازنده مشهور تصمیم گرفت که در سال ۲۰۰۰، برای استراحت از دقت همگانی و شهرت فاصله بگیرد، در بحبوحه شهرت و محبوبیت خود قرار داشت. بعد از طلاق دردناک و مرگ مادرش، این خواننده کانتری تصمیم گرفت تا دخترانش، یعنی تیلور، آگوست و آلی را در کنار همسر جدیدش تریشا بزرگ کند.

بازیگرانی که خانواده را بیشتر از شهرت دوست دارند

به نظر می رسد که طرفداران او در مورد تصمیمش برای در اولویت قرار دادن خانواده اش و پیشباز او با رویی گشاده بعد از چهارده سال دوری حمایت کردند. زمانی که از اولین تورش برمی گشت در حالی که هم زمان مجموعه نهمش به نام “مردی در برابر ماشین” را منتشر کرد، فروش بلیط او رکورد شکسته بود. او بی درنگ توسط آکادمی موسیقی کشور بعنوان مرد سرگرم کننده سال معرفی شد.

 

مردم به او می گفتند: «چگونه می توانی از موسیقی فاصله بگیری؟» بروکس به آن ها گفت: «پدر بودن چیزی هست که هیچ چیز نمی تواند تجربه آن را به او دهد. من چهره های شیرین و طبع طرفدارانم را می شناختم. اما نمی دانستم آن ها که میباشند. «او تصمیم گرفت تا نقش پدرانه خود را ایفا کند

 

حتی یاداشت هایی را که خودش دسته بندی کرده بود رها کرد. او توضیح داد: «تو شروع کرده ای که عضوی از جامعه شوی. مردان دیگری که در زمین فوتبال بعنوان پدر بودند هم به من بعنوان پدر نگاه می کردند. و من خیلی شاد بودم.»

 

جسیکا بیل

زمانی که نوبت ذکر نام زوج های نیرومند هالیوود می رسد، جاستین تیمبرلیک و جسیکا بیل «بازیگر هالیوود و مدل»، جزء این لیست میباشند. این دو زمان طولانی صرف موسیقی و تلویزیون و فیلم می کردند و اغلب برای رویدادهای مهمی در فرش قرمز آماده می شدند. برای آن ها، تسلیم شدن به سبک زندگی لس آنجلسی آسان بود اما اکنون که یک پسر دارند به نظر می رسد که حضور کمرنگ تری دارند. و زندگی به این سبک احتمالا آسان نباشد.

بازیگرانی که خانواده را بیشتر از شهرت دوست دارند

بعد از نقل مکان به نیویورک که بیل گفت آنجا منزل و زندگی اثبات و دائمی انها هست، برنامه سرگرمی امشب از او دعوت به حضور در این برنامه کرد اما حضور در این برنامه بحران هایی داشت و او مسولیت خود بعنوان مادر را به همه ی مسولیت های دیگرش ترجیح داد.

 

او گفت: «شما حق انتخاب ندارید. باید وارد ماشین شوید، در جلو را باز کنید و بهتر هست که مادر باشید زیرا برای هیچ کس مهم نیست که در کل روز، چه کاری انجام دادید.» من کارم را در محل کار رها کردم. من کارم را به منزل نمی آورم. منظورم این هست، بله، من خسته می شوم و گاهی اوقات نیاز به سرگرمی دارم

 

تا حالم بهتر شود. اما باید این احساسات را رها کنید. شما بچه دو ساله ای دارید که فقط می خواهد با شما بازی کند و این مهمترین موضوع برای شما می باشد.

 

رابین رایت

علیرغم حضار و مخاطبین زیادی که در باکس آفیس، برای مهارت های شگفت انگیز و عجیب او در “زن شگفت انگیز” و عملکرد او در سریال “منزل پوشالی”، تولید شرکت نتفلیکس، از خوشحالی فریاد می زنند، رابین رایت، بازیگر و خواننده آمریکایی از زمان مادر شدن، سوابق کمی در پروفایل خود دارد. روشن شد که اولین زنی که قلب ها را در یک فیلم کلاسیکی به نام “عروس پرنس” از آن خود کرد، شیوه آهسته تر و با آرامش بیشتری از زندگی برای خانواده اش می خواست.

بازیگرانی که خانواده را بیشتر از شهرت دوست دارند

رایت بعد از ۲۰ سال ازدواج با شان پن در یک زندگی پر از آشفتگی، به مدت ۱۲ سال به سان فرانسیسکو نقل مکان کرد در حالیکه او تصمیم داشت تا روی بزرگ کردن دخترش، دیلان و پسرش هاپر، تمرکز کند. با دقت به تصمیمش برای ترک هالیوود، رایت به برنامه اینترتینمنت ویکلی گفت: «من نمی خواهم تا فرزندانم

 

را در این جامعه عجیب تملق آمیز بزرگ کنم. اگر شما والدین مشهور دارید، این موضوع برای بچه ها یا هر فرزندی که در هر سنی هست مفید نیست. به انچه بر سر برد پیت و آنجلینا آمده نگاه کنید.»

 

دیو چاپل

در سال ۲۰۰۵، نمایش کمدی دیو چاپل در بحبوحه محبوبیت خود قرار داشت زمانی که او از این مجموعه کار – و قرارداد ۵۰ میلیون دلاری – خود را کنار کشید! در طول این سالها، افرادی که در مورد دلیل رها کردن او نظریه پردازی می کردند، حیرت زده شدند اما سالها بعد، چاپل مجدداً رکورد زد

بازیگرانی که خانواده را بیشتر از شهرت دوست دارند

این کمدین در یک گفت و گو با ونیتی فیر، گفت که بعد از دور شدن از کار و رفتن به آفریقای جنوبی، درحالی که مطبوعات سخنی از او به میان نیاوردند، «من به منزل رفتم و برای فرزندانم ساندویچ های مخلوط درست کردم … این موضوع اصلا برایم اهمیت نداشت. هیچ کس نمی تواند

 

کسی را به کاری مجبور کند. این فقط شما هستید که احساس نیاز به انجام کاری که دوست دارید می کنید و آن را انجام می دهید. جواب من بسیار پیچیده هست زیرا من همه ی راه هایی که سالهای قبل رفته بودم را رها کردم.»چاپل، پدری که سه بار ازدواج کرده، به نظرات مردم در گفت و گو اش خندید و توضیح داد که «من هیچگاه

 

حضور در صحنه را متوقف نکرده ام. کاری که انجام دادم این بود که کمی از استیج به عقب رفتم زیرا نورهای صحنه بسیار داغ بودند و من سعی داشتم تا کار دیگری با زندگی ام انجام دهم و برنامه دیگری برای زندگی ام داشتم. این نوع توجهی که قبلا به خانواده ام داشتم، برای پرورش یک خانواده، سازنده نبود.»

 

جیمی لین اسپیرز

از سن جوانی، جیمی لین اسپیرز، در درجه اول بعنوان خواهر کوچکتر بریتنی اسپیرز، کاملا مشهور بود و سپس بعنوان بازیگر در کانال دیزنی، نمایش های رکوردداری مثل Zoey 101 داشت. با این حال زمانی که در ۱۶ سالگی، او بارداری خود را اعلام کرد و دختری به نام مادی در سال ۲۰۰۸ به دنیا آورد، همه ی تعجب کردند.

 

«من خودم را جای یک فرد بالغ می گذارم، پس لازم هست تا مثل یک فرد بالغ و بزرگسال رفتار کنم. سن من هیچگاه بهانه ای برای شانه خانی کردن مسولیت ها نبود – زیرا می دانید دخترم این را از من نمی خواست. اسپریرز به پیپل گفت: «من حس تاسفی برای خودم ندارم، من هیچ تاثر و پشیمانی برای خودم ندارم. من تصمیم گرفتم و و زمان این بود که تصمیم نهایی را بگیرم. من این دختر کوچک را وارد دنیا کردم

 

و این وظیفه من هست که مطمئن شوم که او بهترین زندگی که ممکن هست را دارد – نه هیچ کس دیگر – شما باید مسئول کارها و رفتار تان باشید و این چیزی هست که من تلاش می کنم تا به بهترین نحو احسنت هر روز انجام دهم.»

بازیگرانی که خانواده را بیشتر از شهرت دوست دارند

برای فرزندش مادی، که در این خانواده مشهور و مشهور به دنیا آمده و بزرگ می شود، اسپیرز توضیح می دهد که «او زمانی که متولد شد خاله اش را در حال اجرا تماشا کرد و می دانست که مادرش گاهی اوقات در تلویزیون کار می کند. پس فکر می کنم که این قضیه برای او عادی باشد.

 

این یک موضوع عجیب و ناملموس نیست – این کاری هست که خانواده من برای شغلشان انجام می دهند، و همان چیزی هست که مادرم برای ما فراهم فرآوری. فکر می کنم او اینگونه با این قضیه کنار می آِید.»

 

فیبب کیتز

احتمالا با فیبب کیتز آشنایی دارید. فرد زیبا و سیاه موئی که به نظر می رسید تازه کارش را شروع کرده که ناگهان ناپدید شد. روشن شد که دلیل بسیار خوبی برای ترک هالیوود او وجود دارد. در طول هنرپیشگی برای فیلم “سرمای بزرگ”، او کوین کلین را دیدار کرد.

بازیگرانی که خانواده را بیشتر از شهرت دوست دارند

مسیر انها مجدد از تئاتر نیویورک پابلیک عبور کرد و در سال ۱۹۸۹، زمانی که او فقط ۲۵ ساله بود و شوهرش ۴۱ ساله بود، انها رسما ازدواج کردند. چند سال بعد صاحب دو فرزند به نام اوون و گریت شدند و تصمیم گرفتند تا با هم خانواده را در اولویت خود قرار دهند. کلین توضیح داد: «ما توافق کردیم تا با هم هماهنگ شویم پس تصمیم گرفتیم که دیگر هم زمان با هم کار نکنیم.

 

هر وقت که زمان کار من بود، فیبی در منزل با بچه ها می ماند.» این روزها، کیتز را می توان در مغازه اش در خیابان مادیسون، بلو تری یافت که یک بوتیک شیک هست که چیزهای گلچینی از چیزهای گوناگون برای کلکسیون داران ارائه می دهد.

 

مگ تیلی

مگ تیلی، هنر پیشه مشهور با نقش های پر رنگش در فیلم هایی مثل “سرمای بزرگ”، “آگنس”، به راحتی در بین مخاطبانش جای گرفت. غیاب و عدم حضور او حس شدنی بود. در نتیجه، زمانی که تصمیم گرفت تا شغلش را رها کند تا به بزرگ کردن سه فرزندش به نام امیلی، دیوید و ویل تمرکز بیشتری کند، دوری او خیلی حس می شد.

بازیگرانی که خانواده را بیشتر از شهرت دوست دارند

وی به پیپل گفت که می خواهد تا به خوبی در خدمت فرزندانش برای چند سال باشد اما بعد از بازگشت بعد از ماه ها برای تولید، متوجه شد که “بهترین دوستش، بهترین دوست فرد دیگری بود یعنی دخترش شکست عشقی خورده هست و حال او بسیار خراب هست.”

 

تیلی حس کرد که نمی تواند ماه ها به طور پیوسته برای کار برود و تصمیم گرفت تا فرزندانش را به زادگاه شان در کانادا ببرد تا مطمئن شود که فرزندانش، بیسکوییت داغ بعد از برگشت از مدرسه می خورند و صبحانه داغ هر روز صبح می خورند و پذیرفت که او می خواهد یکی از افرادی باشد

 

که می خواهد کارش را ترک کند تا مادر باشد. اکنون همه ی فرزندان او بزرگ شده اند او شروع به بازگشت به این صنعت کرده و حتی نقشی در برابر برد پیت در فیلم “ماشین جنگی” فرآوری شبکه نتفلیکس، بازی کرده هست.

 

کریس اودانل

بعد از ظاهر شدن در فیلم های “محفل رفقا”، “بچلور”، و “بتمن و رابین”، وضعیت کریس اودانل به لحاظ ضربان قلب خیلی بد بود. با این حال علیرغم اینکه سن او در آن زمان ۲۵ ساله بود، تصمیم گرفت تا از شهرت کناره گیری کند و در منزل پدری اش زندگی کند.

بازیگرانی که خانواده را بیشتر از شهرت دوست دارند

اکنون پدر پنج فرزند به نام – لی‌لی، کریستوفر، چارلز، فینلی و ماو هست – و اودانل به ریباک گفت که می خواهد که بیشتر مرد خانواده باشد تا اینکه بعنوان ستاره سینما بماند، «فیلم های بزرگی به من پیشنهاد شد که شغل من را به سطح متفاوتی می برد، و من تصمیم گرفتم تا روی ترمز بزنم و در این مسیر متوقف شوم. می دانم اگر در این مسیر به راهم ادامه می دادم، احتمالا هیچگاه ازدواج نمی کردم.»

 

زمانی که فرزندانش کمی بزرگتر شدند، اودانل، نقش فعلی اش در مجموعه تلویزیونی آمریکائی “ان سی آی اس: لس آنجلس” را پذیرفت: نقش ثابتش در یک مکان به او اجازه داد تا کودکانش را به محل ضبط این مجموعه فیلم بیاورد و حتی کوچکترین فرزندش، بخش کوچکی از نمایش را در قسمت ۱۵۰ ام بازی کرده هست.

 

جنیفر گارنر

قبل از اینکه بن افلک و جنیفر گارنر تصمیم به طلاق بگیرند، انها زوج هالیوودی دیگری بودند که سعی کردند تا در شهر تینزل، خودشان فرزندان شان را بزرگ کنند. از آنجایی که هر دو شغل های فعال و زیادی داشتند زمانیکه شروع به تشکیل خانواده کردند، گارنر نشان داد که آن ها برنامه ای برای کنار کشیدن از شغل برای حمایت از رویاهای یکدیگر دارند.

بازیگرانی که خانواده را بیشتر از شهرت دوست دارند

«شما از شنیدن این که چگونه به این نتیجه رسیدیم تعجب خواهید کرد، او برای اولین بار ظرف شست، من فکر می کنم هیچ وقت بیش از چهار روز، از منزل دور نبوده ام. فکر کنم زمانی که برای اولین بار پنج روز از فرزندانم دور شدم … من در شروع فیلم نشستم و به اطرافیان گفتم

 

که برای کار من برنامه ریزی کنند، بیایند و به برنامه من نگاه کنند.پس مشخص کردند که کجا قرار هست تا فرزندانم را ببرم و چه موقع می توانم به منزل بروم.»علیرغم ماجرای ناخوشایند جدایی اش، گارنر به مسئله در اولویت قرار دادن فرزندانش ادامه داد و تصمیم داشت تا با افلک بعنوان پدر فرزندانش،

 

به نام های وایولت، سرافینا و ساموئل، تا حد امکان یک زندگی مثل بچه های معمولی دیگر بسازد. گارنر در تودی شو توضیح داد: «قطعا ما یک خانواده نوین هستیم. شما انتخابی ندارید. او به E! News گفت: جن یک مادر بسیار فداکار و دلیر هست. او مادر شگفت انگیزی هست و من واقعا خوش شانس ام که وی را بعنوان همسر و مادر فرزندانم دارم. ما بهترین تلاش خود را می کنیم آن ها را در اولویت قرار می دهیم و این کاری هست که ما انجام می دهیم.»

 

ریک مورانیس

ریک مورانیس، هنرپیشه کانادایی، فرد ساده و قابل ستایش، در ۸۰ فیلم کمدی مثل کمدی “توپ های فضائی”، “عزیزم بچه ها را کوچک کردم”، “شکارچیان شبح”، بعنوان بازیگر اصلی نقش ایفا کرد. پس بعد از این که دیگر فیلم بازی نکرد، این موضوع بسیار غمگین کننده بود. روشن شد که همسرش، آن، در درگیری با بیماری سرطان، جان خود را از دست داده و او خودش به تنهایی مسئول بزرگ کردن فرزندانش هست.

بازیگرانی که خانواده را بیشتر از شهرت دوست دارند

در سال ۲۰۱۵، مورانیس به هالیوود ریپورتر گفت: «من واقعا با افراد دیدنی و مردم شگفت انگیزی کار می کردم. من کار را ترک کردم و تصمیم گرفتم که در منزل با چند فرزندم بمانم، که این نوع زندگی بسیار متفاوت هست. اما این موضوع برایم اهمیت داشت. من به هر حال هیچ تاسف و پشیمانی ندارم. زندگی من شگفت انگیز هست.»

 

اکنون که فرزندانش بزرگ شده اند، مورانیس به تنهایی در آپارتمانی در منهتن و محله مشهور آپر وست ساید زندگی می کند در حالی که در حال انجام هیچ کاری در حال آماده نیست و در صورت پیشنهاد کار، او قبول خواهد کرد. «من استراحتی کردم که این استراحت به استراحت طولانی تری تبدیل شد،»

 

او گفت: «اما من به هر چیزی که برایم دیدنی باشد علاقه مندم. من هنوز به طور معمولی در مورد یک فیلم یا نقش تلویزیونی پرس و جو می کنم،» او ادامه داد «و به محض اینکه نقش مورد علاقه من به من پیشنهاد شود آن را قبول خواهم کرد و انجام می دهم.»

 

پاپی مونت‌گومری

بینندگان تلویزیون احتمالا با پاپی مونت‌گومری، هنرپیشه استرالیائی خیلی آشنا باشند که او در چند نمایش مثل سریال هفت ساله ای به نام “بدون رد” ظاهر شد. بعد از آخر بازی اش در این فیلم، این بازیگر استرالیائی که اکنون به منزل اش در لس آنجلس برگشته تصمیم گرفت تا به نقش مادری اش برای پرس جکسون متمرکز شود. مونت‌گومری گفت: «من فقط پسرم را داشتم. من مدت طولانی در اولین سال زندگی

 

او از او دور بودم. واقعا نیاز دارم تا زمانی را صرف پسرم کنم و مثل مادری برای مدت زمانی برایش باشم…. من در مورد کامل بودن هر چیزی برای جکسون بسیار نگرانم او در مورد زمانی که پسرش متولد شد گفت. من سعی کردم تا مطمئن شوم که همه ی چیز برای او درست و عالی هست. من کتاب های زیادی در این مورد مطالعه کردم تا زندگی کاملی برایش بسازم.»

بازیگرانی که خانواده را بیشتر از شهرت دوست دارند

چیزی که او در طول مدت زمان ماندن در منزل بعنوان مادر آموخت این هست که این کار قطعا آسان نیست. این ستاره گفت که این دو سال «از هر چیزی که تاکنون در کارش انجام داده هست برایش بحران انگیزتر بوده هست. این کار سختی هست. من می توانم ۲۰ ساعت

 

در روز روی یک فیلم یا مجموعه کار کنم و این کار برایم آسان تر از مادر کامل بودن بدون داشتن تفریح و استراحت هست. در هنگام کار، همه ی چیز به خودت مربوط می شود و زمانی که با فرزند خود هستید، همۀ چیز به او ارتباط پیدا می کند. اما من عاشق این دغدغه هستم.»

 

کندیس کامرون بیور

اگر شما فیلم “منزل کامل” را در سال های ۸۹ و ۹۰ تماشا کرده اید کندیس کامرون بیور را می شناسید. بیش از دو دهه قبل، زندگی او کاملا تغییر کرد زمانی که او با بازیکن هاکی بازنشسته ای به نام والری یقین ازدواج کرد.این زوج، سه فرزند مشترک به نام ناتاشا، لو و ماکسیم دارند. بعد از پایان فیلم، ما چیز زیادی در واقع در مورد این بازیگر نشنیدیم

 

تا زمانی که مجددا برای سریال “منزل های کامل تر” محصول شبکه نتفلیکس، مجدد ظاهر شد و طرفداران او دیوانه او بودند، قبل از آن، کامرون بیور، بعنوان مجری مشترک برنامه تلویزیونی The View فعال بود. در نهایت، او مجدداً مادر شد و تصمیم گرفت تا به محیط شاد منزل اش برگردد

بازیگرانی که خانواده را بیشتر از شهرت دوست دارند

در اعلامیه تلویزیونی در زمان نمایش صحبت، کامران بیور توضیح داد که «جابجا شدن از ساحل غربی به شرقی هر هفته برای من و خانواده ام بسیار مشکل هست و می خواهم مطمئن شوم که می توانم زمان زیادی را با فرزندانم بگذرانم و در همه ی پروژه هایی سرمایه گذاری کنم که تا کامل ترین حد انجام می دهم.»

 

دمی مور

زمانیکه بروس ویلیس و دمی مور ازدواج کردند، احتمالا آن ها بزرگترین زوج نیرومند در جهان بودند. انها شغل ها و نقش های سینمایی بزرگ در آن زمان داشتند اما این موضوع باعث نشد که تصمیم به تشکیل خانواده نگیرند.اولین بارداری مور توسط پرتره ای از او در مجله ونیتی فیر به مردم اعلام شد. وی که مادر سه فرزند هست، در نهایت بزرگ کردن سه دختر به نام های رومر، اسکات و تالولا را دور از تپه های بورلی گزینه کرد.

بازیگرانی که خانواده را بیشتر از شهرت دوست دارند

برای داشتن آرامش بیشتر، این خانواده به هیلی، آیداهو نقل مکان کردند. مور به مجله این استایل توضیح داد که «یکی از اهداف من، ایجاد ارتباط عاشقانه هست پس کودکان من امثال بزرگسالان، می خواهند تا در زندگی شان با من شریک شوند. نظر من این هست – اگر اکنون این کار صورت نگیرد بعداً هم نخواهد شد.» مور برای خانواده اش سرمایه گذاری کرد و وقت خود را به آن ها اختصاص داد.

 

رومر توضیح داد که او و خواهرش «بسیار خوشبخت بودند که والدین مشهور و مشهوری نداشتند» و مادرش همیشه به او می گفت که «فقط سعی کن که خودت باشی.» بعنوان یک فرد بزرگسال، رومر نیز قادر به اذعان فداکاری های مور بود و گفت: «به دلیل اینکه زمانی

 

که مادرم من را به دنیا آورده ۲۵ ساله بوده و اکنون که من فرزند دارم و ۲۸ ساله هستم، و می توانم خودم را در سه سال قبل تصور کنم که شروع به داشتن فرزند و ازدواج گرفتم و شغل ام را دارم، این موضوع خیلی دیدنی هست من خیلی مغرورم و به او حسودی می کنم.»

 

جولیا رابرتز

بعد از اینکه جولیا رابرتز، رکورد زیباترین زن جهان را شکست، یکی از مشهور ترین بازیگران در هالیوود شد. با نامزد کردن با کیفر ساترلند و گرفتن طلاق از خواننده کانتری به نام لایل لاوت، ازدواج او با فیلمبرداری به نام دنی مودر عجیب بود. حتی تعجب آورتر از آن، زمانی بود که او کلا از چشم مردم ناپدید شد

 

بعد از اینکه صاحب پسری شد و مادر پسری به نام هنری و دوقلوهای هیزل و فینائوس شد. همان طور که رابرت به ماریو لوپز گفت: «من یک مادر فوتبالیست برای مدتی بودم اما منظورم بازیکن فوتبال، بسکتبال، یوگای هوازی هست و با انها این ورزش ها را بازی می کردم.»

بازیگرانی که خانواده را بیشتر از شهرت دوست دارند

او انچنان مسولیت های شغلی اش را به خوبی از زندگی خانوادگی اش جدا کرد که فرزندانش متوجه این حقیقت نشدند که او مشهور هست. رابرتز یک حکایت بسیار بازگو شده را به ونتی فیر گوشزد می کرد و گفت: «من در یک خیابان شلوغ بودم و یک نفر به من دقت کرد و سپس فرد دیگری متوجه من شد.

 

زمانی که به قبل می رویم می بینیم که مردم می گویند: “اوه، این جولیا رابرتز هست.” زندگی به همین منوال ادامه یافت و سپس فین گفت، بله، مادر من جولیا رابرتز هست و این چیزی هست که به تو چشم انداز خوبی می دهد. نام می تواند رابینسون، یا جانسون باشد، بعنوان یک فرد، نام کاری برای من انجام نمی دهد.»

 

رابرتز از اعتبار عدم حضورش در رسانه های اجتماعی کمک گرفت تا بدون آنکه کسی متوجه شود فرزندانش را به دیزنی لند ببرد. او به یو اس ای تودی گفت: «فرهنگ عجیبی بین شخصیت های مشهور و عصر اینترنتی وجود دارد – من برای ادامه دادن این کار آشفته و شلوغ بسیار پیرم. من در این مورد خوشحالم. قطعا گذراندن وقتم با خانواده ام، به من که سن خاصی دارم کمک زیادی کرد.»

 

خانواده در اولویت اول
یافتن تعادل بین زندگی حرفه ای و زندگی خانوادگی تان می تواند حس غیر ممکنی باشد. چه خارج از منزل کار کنید یا روزتان را داخل منزل بگذرانید، هیچگاه آسان نیست که حسی را ایجاد کنید که از صرف زمان کافی در منزل برای خانواده به دست می آورید. این ستاره ها به ما نشان می دهند که این موضوع اکثر اوقات

 

غیر ممکن به نظر می رسد، اما در اولویت قرار دادن خانواده امکان پذیر هست اما شما باید فداکاری داشته باشید و از برخی چیزها گذشت کنید. در حالی که ممکن هست مجبور به رها کردن شهرت باشید «یا مجبور باشید آن را کنار بگذارید» تصمیم آن ها برای در اولویت قرار دادن خانواده، برای همه ی ما الهام بخش و قابل الگوگیری هست.