به گزارش سوکا ، تهیه کنندگان این اکشن ابرقهرمانانه و کمیک استریپی گفته اند کلید فیلم برداری آن را تا قبل از پایان سال جاری میلادی خواهند زد.

از حالا تاریخ هفتم ماه ژولای سال ۲۰۱۷ به عنوان زمان اکران عمومی فیلم انتخاب شده است. تهیه کنندگان فیلم قصد دارند آن را در سکوت کامل خبری جلوی دوربین ببرند.

به همین دلیل، قرار نیست تا زمان نمایش عمومی «مرد عنکبوتی» تازه، داستان آن در اختیار رسانه های گروهی و طرفداران این مجموعه فیلم قرار گیرد.

مارک وب برای سومین بار پشت دوربین نسخه تازه و احیا شده «مرد عنکبوتی» قرار می گیرد. آندرو گارفیلد هم پیتر پارکر داستان فیلم است که در مواقع خطر، تبدیل به مرد عنکبوتی می شود.

دو قسمت جدید و احیا شده این مجموعه فیلم در سال های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۴ به روی پرده سینماها رفتند. نسخه اصلی فیلم سال ۲۰۰۲ و توسط سام ریمی ساخته شد.

او و توبی مگوآئر بازیگر نقش مرد عنکبوتی دو قسمت بعدی این مجموعه فیلم را در سال های ۲۰۰۴ و ۲۰۰۷ کار کردند. سه فیلم سری اول، در مجموع حدود دو و نیم میلیارد دلار در سطح جهانی فروش کرد.

کاراکتر مرد عنکبوتی در قسمت جدید فیلم کمیک استریپی «کاپیتان آمریکا» هم حضور دارد و به کمک قهرمان داستان می آید تا با عوامل منفی ماجرا مبارزه کند.