انتخاب خرید سویشرت مردانه و پنج ست کاربردی

انتخاب خرید سویشرت مردانه و پنج ست کاربردی

هودی و سویشرت مردانه تفاوتی با هم ندارند جز این که سویشرت جلو باز هست و زیپ میخورد و هودی‌ها جلو بسته میباشند و مدل‌های کلاه‌ دارشان پرطرفدار‌تر! با دقت به نزدیک شدن فصل پاییز, در این نوشته به روش‌های پوشیدن هودی و سویشرت مردانه پرداخته‌ ایم و نکاتی هم برای خریدشان تهیه کرده‌ایم تا اگر وسط خریدهای پاییزه هوس خرید هودی کردید, هوشمندانه‌ تر انتخاب کنید.

 

چه مدل‌هایی بخریم؟

انتخاب خرید سویشرت مردانه و پنج ست کاربردی

موقع خرید هودی و سویشرت به شش نکته دقت کنید تا خرید بهتری داشته باشید. این نکات شامل موارد زیر می شوند:

 

جنس داخل لباس: داخل شمار زیادی از هودی‌ها حالت کرکی دارد. این حالت باعث ایجاد گرمای اکثر می شود اما اگر جنس پارچه داخلی, کیفیت بالایی نداشته باشد, ممکن هست باعث نشستن کرک روی موها یا لباس‌تان شود. برای پایین آوردن این ریسک, بهتر هست جنس داخل و خارج لباس شبیه هم باشند یا حتماً از کیفیت جنس هودی یا سویشرت‌تان مطمئن شوید.

 

دقت به جنس پارچه: برترین جنس برای هودی یا سویشرت مردانه نخ‌پنبه هست. لباس‌هایی که از نخ‌پنبه تهیه شده‌اند, بسیار لطیف میباشند و می توانند بدن را گرم و آسان نگه دارند.

 

انتخاب رنگ: اگر دوست دارید یک خرید اقتصادی داشته باشید و شمار خریدهایتان را محدود کنید, سراغ رنگ‌های سرمه‌ای تیره, طوسی و مشکی بروید. احتمالا در مورد ست کردن بقیه رنگ‌ها به دشوار بر بخورید اما این سه رنگ, با اکثر انتخاب‌های چرخه رنگ‌ها ست می شوند.

انتخاب خرید سویشرت مردانه و پنج ست کاربردی

بند دار یا ساده: هودی ها یا سویشرت‌هایی که دور یقه‌شان بندندارد و ساده میباشند نسبت به مدل‌های بند‌دار,  امکانات بیشتری به شما میدهند. مثلاً می توانند استایل‌های جدی‌تری برایتان بسازند یا نگذارند کم سن و سال به نظر برسید.

 

در نظر گرفتن جزئیات: به دلیل داشته باشید هودی‌ها و سویشرت‌ها اضافه بر این که برای اسپرت کردن استایل شما طراحی شده‌اند, باید تداعی کننده احساس گرما باشند. بنابراین هیچ وقت سراغ مدل‌هایی با قد کوتاه نروید. بهتر هست هودی شما بلند باشد و دست کم کمی زیر کمرتان بیاید و حس گرم نگه داشتن بدن را منتقل کند. نکته دیگر این که مدل‌های جیب‌دار نسبت به مدل‌های ساده شما را گرم‌تر و اسپرت‌تر نگه می‌دارند.

 

دقت به فرم آستین: ممکن هست دوست داشته باشید یک هودی گشاد بپوشید, این مسئله ایرادی ندارد مگر این که اضافه بر تنه, آستین‌های لباس‌ هم گشاد باشند. از آنجایی که آستین گشاد به راحتی زیر هر لباسی جا نمی شود, ممکن هست نتوانید از ست‌هایی که در ادامه برایتان معرفی می کنیم, بهره گیری کنید.

 

چگونه ست‌ بسازیم؟

بعد از خرید سویشرت یا هودی مناسب, نوبت به ساختن سبک خاص خودتان می رسد. پنج ایده‌ای که در ادامه می خوانید برای ساختن استایل‌های ویژه کمک‌تان می کنند.

 

هودی / سویشرت+ پالتو: اگر از طرفداران پالتوهای بلند مردانه هستید, تا ساختن یک استایل نیمه رسمی مردانه تنها  یک هودی/سویشرت و شلوار جین فاصله دارید.

انتخاب خرید سویشرت مردانه و پنج ست کاربردی

هودی/ سویشرت+ کت تک چرم: یکی از ترکیب‌های نامیرای جهان مد و لباس که از دهه‌ای به دهه دیگر منتقل می شود, ترکیب کت تک چرم مشکی و هودی یا سویشرت هست.

انتخاب خرید سویشرت مردانه و پنج ست کاربردی

هودی/ سویشرت+ کاپشن بادگیر: کاپشن‌های بادگیر, انتخاب‌های مناسبی برای نشستن روی هودی یا سویشرت شما محسوب میشوند.

انتخاب خرید سویشرت مردانه و پنج ست کاربردی

هودی/ سویشرت+کت جین مردانه: هیچ مردی از داشتن کت جین مردانه ضرر نمیکند, چون قاعده کلی این هست که جین‌ها با هر چیزی ست می شوند. هودی/سویشرت‌تان را زیر کت تک جین بپوشید و یک استایل روزمره زیبا بسازید.

انتخاب خرید سویشرت مردانه و پنج ست کاربردی

هودی و دیگر هیچ: حتی اگر هیچ کدام از انتخاب‌های بالا را دوست نداشته باشید, پوشیدن هودی/سویشرت بدون هیچ رویه‌ای و تنها به همراه شلوار جین و کفش کتانی, یک استایل اسپرت برایتان می‌سازد.

انتخاب خرید سویشرت مردانه و پنج ست کاربردی

دو نکته تکمیلی برای پوشیدن هودی و سویشرت

افزودن به لایه‌ها: در استایل‌های امروزی بهره گیری از لایه‌های متعدد, چندان دیده میشود. برای نمونه میتوانید یک تی‌شرت یقه گرد را با سویشرت بپوشید و سپس یک کت تک جین را هم اضافه کنید. اگر زیپ سویشرت و دکمه‌های کت, باز یا نیمه‌باز باشند, خیلی سریع سن شما را پایین می‌آورند و خوشتیپ‌ترتان میکنند.

انتخاب خرید سویشرت مردانه و پنج ست کاربردی

پوشیدن پیراهن: ممکن هست از طرفداران پیراهن مردانه باشید. در این صورت پیراهن مردانه‌تان را بپوشید و بعد یک هودی به آن اضافه کنید. طوری که یقه پیراهن از یقه هودی بیرون بزند. جوان‌ترها می توانند بخشی از پایین پیراهن را هم بیرون بگذارند اما اینکار را برای مردان جا‌افتاده توصیه نمی کنیم.

انتخاب خرید سویشرت مردانه و پنج ست کاربردی

خرید هیجان انگیز با تخفیف‌های مفید

اگر قصد خرید هودی یا سویشرت دارید یا دنبال هر نوع پوشاک دیگری میگردید که به روز و با کیفیت باشد, توصیه میکنیم حتماً سری به فروشگاه اینترنتی مد و لباس دیجی استایل بزنید و از مدل‌های متنوع آن مشاهده کنید.

 

منبع: مجله فروشگاه اینترنتی مد و لباس دیجی استایل – راهنمای خرید سویشرت و هودی مردانه