به گزارش سوکا از روابط عمومی صداوسیما، این یادداشت تفاهم در محل تلویزیون المنار به امضاء حجت الاسلام سید هاشم صفی الدین معاون اجرایی حزب الله و دکتر علی عسکری رئیس سازمان صداوسیما رسید.

براساس این تفاهم نامه، همکاری های فرهنگی و رسانه ای میان حزب الله لبنان و سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران گسترش می یابد و دو طرف از ظرفیت های مختلف خود برای تقویت جبهه رسانه ای محور مقاومت استفاده می کنند.

رئیس سازمان صداوسیما پیش از امضاء این یادداشت تفاهم از بخش های مختلف شبکه تلویزیونی المنار بازدید کرد و از نزدیک با فعالیت های این شبکه آشنا شد.

ابراهیم فرحات مدیر شبکه المناردر این بازدید با اشاره به مسئولیت سنگین رسانه های جبهه مقاومت گفت: هم اکنون که جبهه مقاومت در میدان و عرصه نبرد پیروز شده است باید دقیق و درست این موفقیت در رسانه های ما منعکس شود و حتی بالاتر از آن باید خود رسانه های مقاومت موفقیتی بالاتر را در این زمینه رقم بزنند و جلوتر از این بروند.

وی افزود: امام خمینی (ره)این بذر را کاشت و علمدار و پرچم دار کنونی جبهه مقاومت مقام معظم رهبری امام خامنه ای است و در این راه ما خادم و سرباز هستیم.

دکتر علی عسکری نیز در این بازدید ضمن قدردانی ازتلاش های حزب الله در عرصه رسانه ای تصریح کرد: قطعا این تلاش ها در پیشگاه خداوند متعال ماجور خواهد بود و به لطف خداوند خیلی از معادلات بین المللی را برهم زده است.

رئیس رسانه ملی افزود: جبهه مقاومت باید در عرصه رسانه ای متفکر، هوشمند و خلاق طراحی و شرکت کند و بداند در حرکت موثرش تاثیرات عمیق بین المللی دارد.