به گزارش سوکا ، چند سال پیش یکی از ستاره های همیشه مغرور فوتبال ایران خیلی راحت در رسانه ها مصاحبه می کرد و از این می گفت که بارسلونا، یوونتوس و اینترمیلان مشتریان او هستند. او هرگز به این تیم ها راه نیافت هر چند مدت زمان نه چندان طولانی شانس این را پیدا کرد که در یکی از تیم های مطرح اروپایی بازی کند. بگذریم از اینکه همین بازیکن چند سال بعد یکی از بدترین خریدهای تاریخ همان باشگاه معرفی شد….

اما امروز ستاره ۲۱ ساله ای به نام سردار آزمون که با مهارت ها و تلاش های بی پایان خود مورد توجه باشگاه های مختلف اروپایی قرار گرفته نه تنها ادعاهای عجیب و غریب درباره پیشنهاد تیم های اروپایی به خود ندارد بلکه همان هایی هم که مستند هستند را در بوق و کرنا نمی کند.

او در پست اینستاگرامی خود متنی را منتشر کرده. او گفته که نه از لیورپول ، نه از آرسنال، نه از فرانسه و نه از آژاکس پیشنهادی ندارد. البته خوب می دانیم که استعدادیاب لیورپول رسما به باشگاه روستوف دعوت نامه فرستاده ، دعوت نامه ای برای حضور سردار آزمون در لیورپول. حالا اگر چنین چیزی برای بازیکنان دیگر وجود داشت به شدت روی آن مانور می دادند…

سردار آزمون هم اکنون در روستوف بازی می کند و در دو سال گذشته بارها مورد توجه تیم های بزرگ اروپایی قرار گرفته است از جمله میلان و همین لیورپول.