اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهان

اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهان

شما می توانید در مجموعه زیر آخرین تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی که در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده است را ببینید. 

 

این عکس برای آن دسته از آقایانی است که به «راک» حسادت می کنند؛ دوستان عزیز، جذاب ترین مرد سال شدن آنقدرها هم که فکر می کنید ساده نیست، باید زحمت کشید، زحمت!
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهانبه جرآت می توان گفت «ناتالی پورتمن» یکی از شیک پوش ترین زنان باردار چند سال گذشته هالیوود است.
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهان«برد پیت» در افتتاحیه فیلم جدیدش به نام «متحد» در چین ثابت کرد که رابطه ای فوق العاده صمیمی با هوادارانش دارد؛ خوب حداقل جلوی دوربین ها که این طور است.
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهانبه نظر می رسد حوصله «جنیفر لوپز» در این مهمانی شام تولد خانوادگی حسابی سر رفته است.
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهان«زندایا» در حال سخنرانی در مراسم زن سال مجله گلمور با لباسی که قطعا جایزه شیک پوش ترین زن سال را برای او نمی تواند به همراه داشته باشد.
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهانهر کس دیگری هم جای «دمی لواتو» بود حاضر نمی شد به راحتی چنین جای گرم و نرمی را ترک کند و بیشتر روزش را در تخت خوابش می گذراند.
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهان«مارگوت رابی» با رفیق چند ساله اش در فرودگاه لس آنجلس.
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهان«ریکی مارتین» بدون شرح!
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهانتریلر فیلم جدید «تام هیدلستون» به نام «کنگ: جزیره جمجمه» منتشر شده است و اگر طرفدار فیلم های هیولایی و تخیلی هستید می توانید نگاهی به آن بیندازید.
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهان«ماریون کوتیار» با بالا رفتن ماه های بارداری اش کم کم دارد مجبور می شود لباس های گشادتری را برای خودش انتخاب کند.اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهان«کریس همزورث» از مجله جی کیو استرالیا شکر کرد که او را به عنوان مرد سال انتخاب کرده و روی جلد مجله ویژه دهمین سالگرد انتخاب مرد سال قرار داده است.
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهان«کایلی کوئوکو» در حال تماشای مسابقات اسب سواری؛ هوادارن کایلی حتما می دانند که او از طرفداران پر و پا قرص ورزش اسب سواری است.

اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهان«سندرا بولاک» و «کیت بلانشت» در پشت صحنه فیلم «هشت یار اوشن» در بروکلین.
«نیک جوناس» با این عکس اعلام کرد که عاشق شده است، و خوب حق هم دارد چه کسی می تواند عاشق این همه ظرافت و معصومیتی که در وجود بچه هاست نشود؟!
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهان«بلا ثورن» در حال بردن لباس های کثیفش به رختشوی خانه هم که باشد باید از خودش عکس بگیرد.
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهانکسی می داند «تام هنکس» دقیقا از چه زمانی به عکس گرفتن با این مدل ماشین ها علاقه مند شده است؟
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهان«گوئینث پالترو» کمی نسبت به روشی که آرایشگرش برای این روز در نظر گرفته تردید پیدا کرده است، خیالت راحت خانم پالترو، سلفی های بدون آرایش شما خیال همه را از بابت هنر و مهارت آرایشگرهایت راحت کرده است.
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهانمثل این که «نایل هوران» علاوه بر فوتبال در بازی گلف نیز دستی بر آتش دارد.
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهان«نینا دوبرو»، «جولیان هاف» و «تاراجی پی هنسون» در پشت صحنه مراسم «امریکن موزیک اواردز».
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهان«سیه را» با این مدل موی الهام گرفته شده از «بریژیت باردو» واقعا زیبا شده است.
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهان«ریس ویثرسپون» هم با این عکس تولد «شایلین وودلی» را تبریک گفت و اضافه کرد که کار کردن با شایلین برای او واقعا لذت بخش بوده است. این دو در سریال «دروغ های کوچک بزرگ» که به زودی از شبکه HBO پخش خواهد شد در کنار هم ایفای نقش کرده اند.
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهان«درو بریمور» و عشق های زندگی اش، «اولیو» و «فرانکی»،در حال تمرین اسکیت روی یخ.
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهان«مارک رافلو» با این عکس از «اسکارلت جوهانسون» او را به خاطر مقابله با خط لوله داکوتا مورد تایید و تحسین قرار داد.
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهان«لیدی گاگا» زیر این عکس توضیح داد که به خاطر پاشنه کفش هایش است که بلندتر از «جان لجند» به نظر می رسد. البته همه می دانند که جان لجند قد زیاد بلندی ندارد اما این چیزی از ارزش های او کم نمی کند.
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهانگول لبخند «هیو جکمن» و نور آفتاب را نخورید، این روزها هوای همه جا حسابی سرد شده است.
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهاننباید برای عکس ها و کارهای «جرد لتو» به دنبال توضیح بود، فقط باید او را به عنوان یک هنرمند موفق تحسین کرد.

اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهان«مایلی سایرس» و یکی از سگ های بامزه و دوست داشتنی اش که همیشه و همه جا با او همراه هستند.
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهاناین که خانمی که کنار «لوئیس تاملینسون» ایستاده یک نسبت فامیلی با او دارد را در نگاه اول می شود تشخیص داد، اما باورتان می شود این خانم جوان مادر او باشد؟!اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهان«جسیکا چستین» در صحنه ای از فیلم «همسر نگهبان باغ وحش» در کنار «یوهان هلدنبرگ» که قرار است اواخر مارس ۲۰۱۷ اکران شود.اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهان«جنسن اکلس» و «جرد پادالکی» پس از تماشای کنسرت «کالیو»، گروه راک ایسلندی.
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهانوقتی «استفن امل» فرمان کارها را به دست دخترش می سپارد.
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهان«کریس رونالدو» و پسرهایی که حاضرند چشم بسته هر کاری که او بکند را تقلید کنند.
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهان«خامس رودریگز» هیچ عکس جدیدتر و بهتری نداشت، وگرنه این عکسش هیچ نکته خاصی ندارد.
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهان«پریانکا چوپرا» با لباس سنتی هندی در یک مراسم دعا.
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهان«شاهرخ خان» و پسرش «ایبرام» که به نظر می رسد وزنش کمی برای این که بخواهد روی شانه بابایی بخوابد بالا رفته است.
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهان«آلیا بهات» و سایر هنرپیشگان فیلم «زندگی عزیز».
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهان«سونام کاپور» با ساری ها و جواهرات هندی اش خیلی زیباتر به نظر می رسد، اما با این همه سادگی هم جذابیت خاص خودش را دارد.
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهان«کاریسما کاپور» در حال رفتن به خرید آخر هفته در محله خودشان.
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهان«سوناکشی سینها» روی جلد مجله «فمینا»، دو ماهنامه ویژه زنان.
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهان«دمت آکالین» در لباسی که قدیم تر ها در تئاتر کسانی که می خواستند نقش پرنده ها را بازی کنند به تن می کردند.
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهان«مصطفی ججلی» از داشتن دسترسی به وایفای در هواپیما به شدت خوشحال بوده و با این عکسش خواسته هوادارانش را در جریان این اتفاق مهم بگذارد.
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهان«مصطفی صندل» در کنار «مازیار جبرانی» کمدین ایرانی- آمریکایی که قرار است در ترکیه اجرا داشته باشد.
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهان«مروه بول اوئور» روی پشت بام خانه های ناپل.
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهانتوصیه می شود «فاهریه اوجن» آرایشش را به دست آرایشگران ماهر همیشگی اش بسپارد و هنر خودش را صرف هنرپیشگی اش کند.
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهان«هازال کایا» و «بولنت شاکراک» کمدین معروف ترکیه در حال تماشای بازی تیم محبوبشان، فنرباغچه.
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهان«لی جونگ شین» پیش از رفتن روی صحنه و یک اجرای موفق.
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهانسلفی آینه ای «لی هونگ کی» در هنگام خرید، احتمالا جهت پرسیدن نظر هوادارانش.
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهان«جونگ یونگ هوا» در حال تمرین موسیقی.
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهان«کیم هیو یون» همیشه برای دختران جوان کره ای نقش سمبل مد و شیک پوشی را ایفا می کند و خوب البته نمی توان به این انتخاب دختران کره ای ایراد گرفت.
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهانبرای «سو یونگ چوی» هم هیچ جا مثل خانه خودش نمی شود.
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهانمثل این که کانگورو به اندازه «جون هو لی» از این دیدار خوشحال نیست.
اخبار هالیوود و چهره های مشهور جهان