اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)

اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (۱۵۲)

شما می توانید از آخرین فعالیت های بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی با نگاهی به مجموعه زیر با خبر و آگاه شوید.

برویم سراغ عکس های امروز و علی مصفا و حمید فرخ نژاد در نمایی از فیلم سینمایی “چاقی” که اولین ساخته بلند راما قویدل است و دارد برای جشنواره آماده میشود. البته با اطمینان سخن گفتن درباره حضور یک فیلم در جشنواره فیلم فجر اشتباه است، چون شورای داوری و نظارت مثل جلاد های دربار همایونی آن جا نشسته اند و مطابق میل همایونی شان عمل کرده و فیلم ها را تایید و رد میکنند.

اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)آفرین کاوه جان! کار درست همین است! هر آنچه را که در این مدت خراب کرده ای دوباره باید از نو بسازی!
اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)سلفی اعتراضی طورِ مرجان شیرمحمدی و پسرش آهیل به آلودگی هوا. مرجان خانم محض اطلاعتان این ماسک ها صرفا جنبه زیبایی دارند و اگر فیلتر نداشته باشند به قول آقای حیاتی نقش هویج را ایفا میکنند!
اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)طبق خبری که هومن حاجی عبداللهی در اینستاگرامش اعلام کرده، نسرین نصرتی بازیگر خوب و کاردرست کشورمان روز گذشته مامان شده است. تبریک بی پایان به خانم نصرتی، امیدواریم قدم نو رسیده پربرکت و خیر باشد.

اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)شهره قمر در نمایی از فیلم “کاتی، کوتی و ستاره” ساخته رضا مجلسی که یکی از پروژه های پر هزینه سینمای کودک در سال های اخیر است و قرار است به زودی اکران شود. در این روزهایی که سینمای کودک مهجور تر از هر زمان دیگری است چنین خبر هایی بسیار امیدوار کننده و خوشحال کننده هستند.
اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)بهزاد خداویسی و دختر عزیزش “تیده آ” در حال گشت و گذار در بلاد فِقانس.
اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)فرهاد و شهرزاد و هاشم خان در جدیدترین عکسی که از پشت صحنه سریال شهرزاد منتشر شده است. به شدت منتظر پخش مجدد این سریال خوش ساخت و جذاب هستیم.
اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)عکسی از پسران سید مهدی رحمتی در یک پاساژ. (وسطی پسرِ مهدی نیست.)
اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)روایت خواندنی هوشنگ گلمکانی از محبوبیت همیشگی محمدعلی فردین و سلطنت مادام العمر اش بر قلب ها. روحش شاد باشد.
اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)برخی سلفی ها “مثلاً حواسم نیست” نیستند، یک مرحله از آن گذر کرده و “اتفاقی دستم خورد گرفت” هستند! مثل همین سلفی حسن جوهرچی که با تور ۵ روزه زاگرس ایر به گرجستان رفته است. یک و سیصد.
اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)وقتی همراه خانواده همسرت به رستورانی نا آشنا رفته ای و می‌بینی که قیمت های مِنو از ۴۵ هزار تومن شروع می‌شوند.
اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)فرناز رهنما از اینکه در این شب ها مردم سریال “هشت و نیم دقیقه” را نگاه و تحمل میکنند، از همه تشکر کرد.اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)آیدین خان آغداشلو در جوار مزار شاعر مورد علاقه شان یعنی حکیم عمر خیام در سفری که به نیشابور داشتتند.

“افسوس که نامه جوانی طی شد

وان تازه بهار زندگانی طی شد

حالی که ورا نام جوانی گفتند

معلوم نشد که او کی آمد، کی شد”
اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)پریناز ایزدیار پس از مدت ها با این عکس از افقِ اینستاگرامش “طلوع” کرد!
اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)تصاویری لو رفته از آلبوم شخصی امیر جدیدی در سفرهایی که به ممالک مختلف داشته است.
اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)هومن سیدی و ماشین کلاسیک اش در سریال “عاشقانه” همراه با جمله ای از وودی آلن. خب هومن جان الآن تکلیفمان را مشخص کن، شما آدم خوبه ای یا آدم بده؟!
اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)چالش “چهره بدون عمل زیبایی”، نام جدید ترین مسخره بازی چهره های عزیز است که مرزهای بلاهت را با افتخار رد کرده و کلا ماهیت “چالش” ها را زیر سوال برده است! چالش یعنی دعوت به شرایطی که برای تمامی افراد امکان پذیر باشد و فرد با قرار دادن خود در آن شرایطِ سخت و آسان،

دعوت را پذیرفته و در چالش شرکت کند. با این اوصاف اگر مثلا شراره رخام به این چالش دعوت شود گناهِ بنده خدا چیست؟! اگر قصد پز دادن و در بوق و کرنا کردنِ تفاوت ها و ویژگی های مثبت خود دارید، جامه ی چالش به آن نپوشانید و خیلی راحت و بدون شو آف بگویید من تابحال عمل زیبایی نکرده ام! والسلام!
اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)ای بابا! این سعید عرب هم با عطسه ی هر گربه ای در تهران مریض می‌شود و زیر سرم میرود! یک مقدار به خودت برس سعید جان! میوه و ویتامین زیاد بخور!
اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)آن عزیزی که در سمت راست این قلیانِ رستم فیگور گرفته، فرهاد نجفی نام دارد و کارگردان پروژه ای فرهنگی در قامت یک سریال به نام آسپرین است. البته عزیزان برای اینکه فرهاد را راضی کنند، مثل دوران کودکی که دسته ی خراب و وصل نشده به میکرو را بچه های کوچک می‌دادیم، شلنگی متصل به هیچ جا به او داده اند تا سرگرم باشد!
اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)سعید روستایی، کارگردان جوان سینما خودکشی کرد +عکس
اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)آرشا اقدسی در کنار خداداد عزیزی.
اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)الهام کردا، محسن عبدالوهاب و علی یعقوبی، از گروه فیلم “به دنیا آمدن”، نمایندگان سینمای ایران در جشنواره فیلم توکیو. آرزوی موفقیت داریم برای این فیلمِ خوب در این جشنواره معتبر آسیایی.

اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)سلفی جالب نیما کرمی و پدر عزیزش که در قیلوله به سر می‌برند.
اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)طبق آخرین اخبار احسان روزبهانی ورزش و بوکس را کنار گذاشته و وارد دنیای تردستی و شعبده بازی شده است. نام هنری اش هم احسان مَجیک است.
اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)تغییر شغل ها به سینما هم رسیده است و محمدرضا غفاری یک خیاطی در میدان تجریش به راه انداخته است. آرزوی موفقیت داریم برای همه عزیزان در کسب و کار های جدیدشان.
اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)بهرام خان شاه‌محمدلو یا همان آقای حکایتیِ دوست داشتنی تلویزیون در دهه شصت، میهمان امیرحسین صدیق در “کتاب باز” شده است. آرزوی سلامتی داریم برای تمامی پیشکسوت های عزیز تلویزیون.
اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)عکسِ مثلا هنری النازشاکردوست در حین شیان گردی. الناز جان مراقب باش در پارک شیان خیلی وارد اماکن خلوت و تاریک نشوی. دنبال دلیلِ این توصیه نباش و گوش کن! بخاطر خودت و سینمای ایران می‌گوییم!
اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)این هم پست شرمنداننده ی عزت الله ضرغامی برای رضا خان کیانیان. جناب ضرغامی یعنی از کارنامه پربارِ جناب کیانیان نقشی بهتر از حضورشان در مختار نامه پیدا نکردید؟! “خانه ای روی آب”ِ فرمان آرا را اصلاً دیده اید؟ “آژانس شیشه ای”ِ حاتمی کیا را چطور؟!

جایزه “نافذترین نگاه” در این عکس هم تقدیم میشود به مجید خان مجیدی! در ضمن همین حالا خبر رسید که مأموریت کامران نجف زاده از جانب صدا و سیما در آمریکا، ۴ سال دیگر تمدید شد.
اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)مینا وحید در اکران خصوصی فیلم “نفس” ساخته نرگس آبیار. از آن فیلم هایی که هر چه زودتر بروید سینما و ببینید بهتر است. چون اتفاق است دیگر، ناگهان دیدید طوری شد که امکان دیدنش دیگر وجود نداشت!
اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)امروز تولد هانی جان نوروزی است و محسن مسلمان با این عکس این روز را به او تبریک گفته است. عکسی که مربوط به جشن تولد او در سال گذشته است. امسال کسی برایش تولد نگرفته است.
اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)روناک یونسی و همسر جان در کنار بنایی که افق زاویه دیدش با دوربین همخوانی ندارد و اینگونه چپکی افتاده است. عکس را هم خانم پرستار از آن ها گرفته است.
اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)خوشتیپ تو اِی اِف اِم.
اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)مینا ساداتی پس از شنیدن خبر فیکس بودنِ سوشا مکانی در بازی امروز تیم ملی برابر سوریه.
اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)پس از این پستِ حسین سلیمانی، سهام نمک در بازار بورس تهران به شدت سقوط کرد.
اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)وقتی به صورت ترکیبی از دو تکنیک “شال” و “لوستر” برای عکس آتلیه ای استفاده شود.
اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)این خنده ها چه مفهومی دارد؟! کل ایران در ماتم و شوکِ فیکس بودن دروازه بان تیم ملی است و آنگاه شما میخندید؟! واقعاً که!
اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)گلاره عباسی، در عکس های جامانده از اکران خصوصی فیلم “نفس”.
اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)عکسی نه چندان قدیمی مربوط به ۱۶ سال پیش که یغما آن را با تکنیک های خاصِ گرافیکی به قرن هفدهم میلادی بُرده است که مثلاً پیشکسوت بودنِ خود در موسیقی پاپ را به جوانانِ مدعی متذکر شود. روح زنده یاد ناصر عبداللهی و همچنین زنده یاد محسن کلهر در آرامش ابدی.
اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)مونا احمدی با بچه ی عزیز یکی از اقوام و یا دوستان که مسلح به عجیب ترین پستانکِ خاورمیانه است. پستانکی که در مواقع لزوم کاربردِ سلاح سرد را هم میتواند داشته باشد.
اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)نرگس محمدی و برادرزاده جان در کوچه چتریِ معروف در خیابان انقلاب. کوچه ای که سهمش در عکس های اینستاگرامیِ سرتاسرِ دنیا تقریباً برابر با برج ایفلِ پاریس و مجسمه مسیح در ریو است.
اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)بهداد سلیمی، قاسم رضایی، کمیل قاسمی و سایر عزیزان در مسیر سفرشان به کربلا به مناسبت اربعین حسینی. امیدوارم دوستان بدون ویزا راهی نشده باشند و مثل هزاران نفر از هموطنانمان از خاک عراق دیپورت نشوند، چون تیتر “قهرمانان المپیک کشورمان از خاک عراق دیپورت شدند” خیلی ضایع و سنگین است!

در ضمن بهداد سلیمی با این استتاری که کرده اگر هم به جرم نداشتن ویزا دیپورت نشود به دلایل امنیتی دیپورتش میکنند!به پایان آمد این مطلب، حکایت همچنان سرِ جایش است. تا فردا، یا حق.
اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)