اخبار جدید از جشن تولد ستاره های مشهور جهان

اخبار جدید از جشن تولد ستاره های مشهور جهان

در هفته قبل جشن تولد تعداد زیادی از ستاره ها و بازیگران خارجی بود که ما با نوشتن بیوگرافی کوتاه از انها یاد خواهیم نمود. 

 

فارل ویلیامز ۴۴ ساله شد
فارل لنسایلو ویلیامز (Pharrell Williams)، زادۀ ۵ آوریل ۱۹۷۳، خواننده، ترانه سرا، رپر، تهیه کنندۀ موسیقی و فیلم آمریکایی هست. ویلیامز و چاد هیوگو گروه دو نفرۀ تهیۀ موسیقی The Neptunes را تشکیل داده اند و موسیقی سول، هیپ هاپ و آر اند بی ساخت میکنند. او خوانندۀ اصلی و طبل زن گروه راک-فانک-هیپ هاپ N.E.R.D هست که او با هیوگو و دوست دوران کودکی اش شِی هیلی تشکیل داده اند.

اخبار جدید از جشن تولد ستاره های مشهور جهان

نخستین تک آهنگ او با نام Frontin در سال ۲۰۰۳ و به دنبال آن در سال ۲۰۰۶، نخستین آلبومش In My Mind منتشر شد. مجموعه دوم او، Girl، در مارس ۲۰۱۴ منتشر شد. نخستین تک آهنگ این مجموعه، Happy، موفقیت تجاری زیادی کسب کرد. ویلیامز بعنوان تهیه کنندۀ موسیقی تک آهنگ های پیروز بسیاری برای هنرمندان گوناگون تهیه کرده هست.

 

ویلیامز ده جایزۀ گرمی دریافت کرده هست که شامل دو جایزه برای تهیۀ موسیقی نیز میشود. او دو بار نیز نامزد دریافت جایزۀ اسکار شده هست؛ در سال ۲۰۱۴ نامزد جایزۀ برترین ترانۀ اوریجینال برای Happy (که در فیلم انیمیشن «من نفرت انگیز ۲» معرفی شد) و در سال ۲۰۱۷ در مقام یکی از تهیه کنندگان فیلم «ارقام مخفی» نامزد دریافت جایزۀ برترین فیلم شد.

اخبار جدید از جشن تولد ستاره های مشهور جهان

ویلیامز در سال۲۰۱۳ با هلن لاسیچن، مدل و طراح، ازدواج کرد. آنها پسری به نام راکت دارند و به تازگی صاحب سه قلو شده اند. ویلیامز در سال ۲۰۰۵، از سوی مجلۀ اسکوایر بعنوان «خوش پوش ترین مرد جهان» گزینش شد. دارایی خالص فارل ویلیامز ۱۰۰ میلیون دلار برآورد شده هست.

 

لی‌لی جیمز ۲۷ ساله شد

لی‌لی کلوئی نینت تامسن، مشهور به لی‌لی جیمز (Lily James) بازیگر انگلیسی زادۀ ۵ آوریل ۱۹۸۹ هست. شهرت او اکثر برای نقش لیدی رز الدریج در درام تاریخی تلویزیونی «داونتن ابی» و نقش اصلی فیلم «سیندرلا» محصول سال ۲۰۱۵ دیزنی هست.

اخبار جدید از جشن تولد ستاره های مشهور جهان

جیمز بازیگری حرفه ای را با نقش اثل براون در سریال تلویزیونی ۲۰۱۰ بی بی سی «فقط ویلیام» آغاز کرد. در ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ برای بازی در چند تئاتر در لندن واکنش های دلگرم کننده ای دریافت کرد. در سال ۲۰۱۲ حضور در فیلمهای هالیوودی را با بازی در فیلمهای «خشم تایتان ها» و «دختران سریع» آغاز کرد

 

و سپس در سریالهای تلویزیونی دیگری حضور یافت، برای مثال در نقش کنتس ناتاشا روستووا در درام تاریخی تلویزیونی «جنگ و صلح» (۲۰۱۶) بر زمینه رمان لئو تولستوی ظاهر شد.

اخبار جدید از جشن تولد ستاره های مشهور جهان

جیمز در فیلمهای «سوخته» (۲۰۱۵)، «غرور و تعصب و زامبی ها» (۲۰۱۶)، «استثنا» (۲۰۱۶)، «بیبی راننده» (۲۰۱۷) حضور داشته هست. فیلم «تاریک ترین ساعت» با شرکت جیمز در نوامبر ۲۰۱۷ به نمایش در خواهد آمد. دو فیلم «لیتل وودز» و «گرنزی» نیز در مرحلۀ ساخت قرار دارند.

 

در سال ۲۰۰۸، پدر جیمز از مریضی سرطان درگذشت و این امر صحنه های پدر دختری فیلم سیندرلا را برای او بسیار عاطفی کرد. دارایی خالص لی‌لی جیمز ۴ میلیون دلار برآورد شده هست.

 

کوبی اسمولدرز ۳۵ ساله شد

جاکوبا فرانسیسکا ماریا “کوبی” اسمولدرز (Cobie Smulders)، زادۀ ۳ آوریل ۱۹۸۲، بازیگر و مدل کانادایی هست که اکثر با نقش رابین شِربتسکی در سریال تلویزیونی «آشنایی با مادر» (۲۰۱۴-۲۰۰۵) و ماریا هیل در دنیای سینمایی مارول شناخته می‌شود. نخستین نقش اسمولدرز یک نقش مهمان در سریال علمی تخیلی «جرمیا» بود

 

و پس از آن در چندین سریال تلویزیونی حضور یافت. نخستین نقش اثبات او در یک سریال، به سریال «وریتاس: تلاش» مربوط میشود. بعد از لغو پخش این سریال، او برای نقش خبرنگار تلویزیون رابین شربتسکی در «آشنایی با مادر» در سال ۲۰۰۵ گزینش شد و تا فصل آخر در این سریال باقی ماند.

اخبار جدید از جشن تولد ستاره های مشهور جهان

اسمولدرز در «انتقام جویان» (۲۰۱۲) نقش ماریا هیل را بازی کرد. او این نقش را در دو قسمت سریال تلویزیونی «مأموران شیلد» و فیلمهای «کاپیتان امریکا: سرباز زمستان» (۲۰۱۴) و «انتقام جویان: عصر اولتران» (۲۰۱۵) تکرار کرد. اسمولدرز در فیلم انیمیشن «فیلم سینمایی لگو» (۲۰۱۴) برای نسخۀ لگویی زن شگفت انگیز صداپیشگی کرد. این نخستین بار بود که شخصیت زن شگفت انگیز در یک فیلم سینمایی ظاهر می شد.

 

اسمولدرز در سال ۲۰۱۳ یک نقش فرعی در فیلم عاشقانۀ «پناهگاه امن» بر عهده داشت. او در درام کمدی «پِیک» و «آنها با هم آمدند» نیز بازی کرد. در سال ۲۰۱۷، او در نقش مادر در سریال «یک سری از حوادث ناگوار» ظاهر شد. اسمولدرز و بازیگر و کمدین آمریکایی، تاران کیلام، در ژانویۀ ۲۰۰۹ نامزد شدند و در سپتامبر ۲۰۱۲ ازدواج کردند. آنها دو دختر دارند.

 

اسمولدرز در سال ۲۰۱۵ فاش کرد که در ۲۵ سالگی مبتلا به سرطان تخمدان شده هست. او دو عمل جراحی برای برداشتن تومورها انجام داد، اما سرطان به گره های لنفاوی وی گسترش یافت که به دنبال آن، در طول دو سال چندین عمل جراحی دیگر را انجام داد. دارایی خالص کوبی اسمولدرز ۱۸ میلیون دلار برآورد شده هست.

اخبار جدید از جشن تولد ستاره های مشهور جهان

لیونا لوئیس ۳۲ ساله شد

لیونا لوییز لوئیس (Leona Lewis)، زادۀ ۳ آوریل ۱۹۸۵، خواننده و ترانه سرای انگلیسی هست که در آیلینگتون لندن به جهان آمد و بزرگ شد و در مدرسۀ هنرها و فنون نمایشی بریت تحصیل کرد. لوئیس زمانی در سطح ملی شناخته شد که در سومین دورۀ فاکتور Xبرنده شد و یک قرارداد یک میلیون پوندی با شرکت تهیۀ موزیک سایکو میوزیک

 

به سرپرستی سایمون کاول بست. تک آهنگ برندۀ او، بازخوانیA Moment Like This از کلی کلارکسون، برای چهار هفته آهنگ شماره یک جدول انگلیس بود و با ۵۰۰۰۰ دانلود در ۳۰ دقیقه، صاحب یک رکورد جهانی شد. در فوریۀ ۲۰۰۷، قراردادی برای پنج مجموعه با تهیۀ موسیقی کلایو دیویس، جِی ریکوردز، در کشور آمریکا بست.

اخبار جدید از جشن تولد ستاره های مشهور جهان

موفقیت لوئیس با انتشار مجموعه اولش، Spirit، در سال ۲۰۰۷ ادامه یافت؛ این مجموعه چهارمین مجموعه پرفروش بریتانیا در سال های ۲۰۰۰ شد. تک آهنگ اصلی آن، Bleeding Love، هفت هفته آهنگ شماره یک بود. در سال ۲۰۰۸، وقتی مجموعه در صدر جدول فروش سراسر جهان قرار گرفت، او در سطح جهانی نیز شناخته شد

 

و در نتیجه از سوی بیلبورد «هنرمند تازه کار برتر» توصیف شد. لوئیس با راهنمایی کاول و دیویس مجموعه دوم شماره یکش، Echo، را منتشر کرد و ترانۀ فیلم «آواتار» را در سال ۲۰۰۹ ضبط کرد.لوئیس در سال ۲۰۱۱، تک آهنگ Collide را با همکاری دی جی آویچی سوئدی و یک مجموعه چند آهنگه به نام Hurt: The EP منتشر کرد.

 

سومین مجموعه او Glassheart در ۲۰۱۲ منتشر شد. این مجموعه به اندازۀ مجموعه های قبلی او پیروز نبود؛ در جدول فروش مجموعه های بریتانیا در جایگاه سوم قرار گرفت و نخستین مجموعه او بود که گواهی ضبط پلاتین نگرفت. لوئیس در نوامبر ۲۰۱۳، نخستین مجموعه کریسمسی خود را با نام Christmas, with Love منتشر کرد. تک آهنگ اصلی این مجموعه،

 

One More Sleep، آهنگ شماره سۀ بریتانیا شد. به این ترتیب، لوئیس نخستین خوانندۀ زن انگلیسی شد که هشت آهنگ بین ۵ تک آهنگ برتر داشت. قبل از او این رکورد در دست الیویا نیوتن جان با هفت آهنگ بود.

اخبار جدید از جشن تولد ستاره های مشهور جهان

لوئیس با شروع فعالیت حرفه ای خود در سال ۲۰۰۶، و فروش ۲۰ میلیون نسخۀ ضبط شده در سراسر جهان، دومین خوانندۀ پرفروشی هست که از طریق برنامۀ ایکس فاکتور ظهور کرده هست. لوئیس دو جایزۀ موبو، یک جایزۀ موسیقی اروپایی ام تی وی، یک جایزۀ موزیک ویدیوی ام تی وی و دو جایزۀ موسیقی جهان دریافت کرده هست.

 

او همین طور شش بار نامزد جایزۀ بریت و سه بار نامزد جایزۀ گرمی شده هست. لوئیس برای طیف صوتی چهار اکتاوی، قدرت، نظارت تکنیکی و به ویژه برای استفادۀ پیاپی از صدای فالستو (صدای زیر) مشهور هست.در کنار خوانندگی، او یک نیکوکار و مبارز رفاه حیوانات برای جامعۀ جهانی حمایت از حیوانات و پشتیبان دیگر خیریه ها و سازمان های حقوق حیوانات هست؛

 

او همین طور گیاهخوار هست. لوئیس در سال ۲۰۱۴، در کمدی رمانتیک موزیکال «راه رفتن در آفتاب» در نقش مکمل النا ظاهر شد. در سال ۲۰۱۶، نخستین نقش تئاتری خود را در نمایش موزیکال «گربه ها» اثر اندرو لوید وبر در نقش گریزابلا بازی کرد. دارایی خالص لیونا لوئیس ۲۴ میلیون دلار برآورد شده هست.

 

راسل کرو ۵۳ ساله شد

راسل آیرا کرو (Russell Crowe)، زادۀ ۷ آوریل ۱۹۶۴، بازیگر، تهیه کنندۀ فیلم و موسیقیدان هست. او با اینکه شهروند نیوزیلند هست، اکثر عمر خود را در استرالیا زندگی کرده هست. وی به خاطر نقش ژنرال رومی، ماکسیموس دسیموس مریدیوس، در فیلم حماسی تاریخی «گلادیاتور» (۲۰۰۰) ساختۀ ریدلی اسکات،

 

در سطح جهانی شناخته شد. و برای این فیلم برندۀ جایزۀ اسکار، جایزۀ انجمن منتقدان فیلم، جایزۀ امپایر و جایزۀ انجمن منتقدان فیلم لندن شد و ده نامزدی دیگر برای برترین بازیگر مرد دریافت کرد.

اخبار جدید از جشن تولد ستاره های مشهور جهان

کرو در سال ۱۹۹۹، در نقش افشاگر شرکت دخانیات، جفری ویگاند، در فیلم «نفوذی» ظاهر شد و برای آن پنج جایزه برای برترین بازیگر مرد و هفت نامزدی در همین دسته بندی دریافت کرد. در سال ۲۰۰۱، نقش آفرینی کرو بعنوان جان اف نَش، ریاضیدان برندۀ جایزۀ نوبل، در فیلم زندگینامه ای «ذهن جذاب» جوایز بسیاری،

 

از جمله جایزۀ بفتا برای برترین بازیگر مرد در نقش اول، گلدن گلوب برای برترین بازیگر مرد در درام سینمایی و جایزۀ انجمن بازیگران را برای عملکرد برجسته توسط بازیگر مرد نقش اول، نصیب او کرد.دیگر فیلمهای کرو عبارتند از: «محرمانه لوس آنجلس» (۱۹۹۷)، «ناخدا و فرمانده: آخر جهان» (۲۰۰۳)، «مرد سیندرلایی» (۲۰۰۵)،

 

«گنگستر آمریکایی» (۲۰۰۷)، «اوضاع فعلی» (۲۰۰۹)، «رابین هود» (۲۰۱۰)، «بینوایان» (۲۰۱۲)، «مرد پولادین» (۲۰۱۳)، «نوح» (۲۰۱۴)، «افسانۀ زمستان» (۲۰۱۴)، «آب شناس» (۲۰۱۵)، «مردان مفید» (۲۰۱۶). «مومیایی» با شرکت او و تام کروز در ژوئن ۲۰۱۷ به نمایش در خواهد آمد. کرو در دوران فعالیت حرفه ای خود افتخارات بسیار و یک ستاره در پیاده روی مشاهیر هالیوود،

 

سه نامزدی متوالی جایزۀ اسکار (۲۰۰۱-۱۹۹۹)، یک جایزۀ گلدن گلوب برترین بازیگر، یک بفتا و یک اسکار دریافت کرده هست. کرو یکی از مالکان South Sydney Rabbitohs ، یکی از تیم های راگبی لیگ ملی استرالیا هست.

اخبار جدید از جشن تولد ستاره های مشهور جهان

او و خوانندۀ استرالیایی، دنیل اسپنسر، در سال ۲۰۰۳ ازدواج کردند. آنها دو پسر به نام های چارلز و تنیسون دارند. این زوج در سال ۲۰۱۲ از هم جدا شدند. در ابتدای سال ۲۰۰۹، کرو با اینکه شهروند استرالیا نیست، در مجموعه تمبری به نام «اسطوره های سینما» ظاهر شد. او، جفری راش، کیت بلانشت و نیکول کیدمن،

 

هر کدام دو بار، یک‌بار با عکس اصلی خود و بار دیگر در شمایل شخصیت فیلم برندۀ اسکارشان در این مجموعه ظاهر شدند. کرو که سیگار کشیدن را از ۱۰ سالگی آغاز کرده بوده و به گفتۀ خودش به مدت ۳۶ سال، روزی ۶۰ سیگار می کشیده، اعلام کرد که به خاطر فرزندانش سیگار را ترک کرده هست. دارایی خالص راسل کرو ۷۵ میلیون دلار برآورد شده هست.

 

فرانک ریبری ۳۴ ساله شد

فرانک هانری پی‌یر ریبری (Franck Ribéry)، زادۀ ۷ آوریل ۱۹۸۳، فوتبالیست حرفه ای فرانسوی هست که در تیم آلمانی بایرن مونیخ بازی می‌کند. او بازیکن ملی سابق فرانسه هست. او با وجود راست پا بودن، در سمت چپ بازی می‌کند و به سرعت، انرژی، مهارت و پاس کاری دقیق شهرت دارد. از زمان پیوستن به بایرن،

 

بعنوان یکی از برترین بازیکنان فرانسوی نسل خود در سطح جهانی شناخته شده هست. زین الدین زیدان وی را «جواهر فوتبال فرانسه» نامیده هست.

اخبار جدید از جشن تولد ستاره های مشهور جهان

ریبری کار خود را در سال ۱۹۸۹، بعنوان بازیکن باشگاه محلی شهر خود به نام کونتی بولونی آغاز کرد. بعد از هفت سال باشگاه را ترک کرد تا به گروه حرفه ای لیل بپیوندد، اما پس از سه سال، بعد از تحمل مشکلات بسیار این تیم را ترک کرد. او در سال ۱۹۹۹، به اتحادیۀ ورزشی بولونی پیوست و دو سال در آنجا بازی کرد.

 

بعد از گذراندن دو سال دیگر در بخش آماتور، در سال ۲۰۰۴ به باشگاه اف سی متز لیگ اولی رفت. بعد از شش ماه، در ژانویۀ ۲۰۰۵ به ترکیه رفت تا به گالاتاسارای بپیوندد و در این تیم جام ترکیه را از آن خود کرد.شش ماه بعد نیز، این تیم را به صورت بحث برانگیزی ترک کرد تا به فرانسه بازگردد و به تیم مارسی ملحق شود. ریبری دو فصل در این تیم ماند

 

و کمک کرد تا این تیم در دو فصل پیاپی به مرحلۀ نهایی جام فرانسه برسد. او در ۲۰۰۷ با مبلغ رکورد شکن ۲۵ میلیون یورویی آن زمان به بایرن مونیخ پیوست. در این تیم، وی برندۀ شش عنوان بوندس لیگا، پنج جام حذفی فوتبال کشور آلمان، یک لیگ قهرمانان اروپا و یک جام باشگاههای فوتبال جهان شد. فصل ۲۰۱۳-۲۰۱۲ بایرن که شاهد سه قهرمانی بود، وی را در کنار لیونل مسی و کریستیانو رونالدو در لیست سه نفرۀ توپ طلای فیفا در ۲۰۱۳ قرار داد.

 

ریبری بین سالهای ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۴، ۸۱ بار تیم ملی فوتبال فرانسه را همراهی کرد. او در دو جام جهانی فیفا (۲۰۰۶٫۲۰۱۰) و دو دوره بازی های قهرمانی اروپا یوفا (۲۰۰۸٫۲۰۱۲) حضور داشت. او نخستین بازی بین المللی خود را در ماه مه ۲۰۰۶ در مقابل مکزیکو انجام داد. ریبری در جام جهانی ۲۰۰۶، نخستین گل بین المللی خود را در مقابل اسپانیا به ثمر رساند و در بازی نهایی مقابل ایتالیا نیز توپ زد.

اخبار جدید از جشن تولد ستاره های مشهور جهان

ریبری سه بار برندۀ جایزۀ فوتبالیست سال فرانسه و همینطور جایزۀ فوتبالیست سال کشور آلمان شده و نخستین بازیکنی هست که این دوافتخار را با هم کسب کرده هست. نام او در تیم منتخب سال یوفا نیز ثبت شده و بازیکن جوان سال فرانسه اعلام شده هست. او در سال ۲۰۱۳، جایزۀ برترین بازیکن یوفا در اروپا را دریافت کرد و در همان سال از سوی گاردین در لیست برترین بازیکنان جهان قرار گرفت.

 

همسر ریبری، وهیبا، یک فرانسوی الجزایری الاصل هست. آنها دو دختر به نام های هیزیا و شاهینز و دو پسر به نام های سیف و محمد دارند. ریبری به دین اسلام گرویده هست و نام خود را به بلال یوسف محمد تغییر داده هست. دارایی خالص فرانک ریبری ۶۶٫۵ میلیون دلار برآورد شده هست.

 

جکی چان ۶۳ ساله شد

چان کونگ سانگ، مشهور به جکی چان (Jackie Chan)، زادۀ ۷ آوریل ۱۹۵۴، رزمی کار، بازیگر، کارگردان، تهیه کننده، بدلکار و خوانندۀ هونگ کونگی هست. او در فیلمهای خود به سبک مبارزات آکروباتیک، زمان بندی کمیک، بهره گیری از سلاح های دست ساز و بدلکاری های ابتکاری که معمولاً خودش آنها را انجام میدهد، مشهور هست. او آموزش کونگ فو و هاپکیدو دیده هست. از سال های ۱۹۶۰ بازیگری را آغاز کرده و در بیش از ۱۵۰ فیلم ظاهر شده هست.

اخبار جدید از جشن تولد ستاره های مشهور جهان

چان در خیابان ستارگان هونگ کونگ و پیاده روی مشاهیر هالیوود صاحب ستاره هست. در تعداد زیادی از آهنگ های پاپ، کارتون ها و بازی های ویدیویی، از او یاد شده هست. او یک خوانندۀ تعلیم دیدۀ اپرا و ستارۀ کانتوپاپ و ماندوپاپ هست و تعدای مجموعه منتشر کرده و تعداد زیادی از آواز های فیلم هایی راکه در آنها نقش بازی کرده، خودش خوانده هست. او همین طور یک نیکوکار برجسته هست. از میان فیلمهای فراوان چان میتوان به فیلمهای زیر اشاره کرد:

 

«ببرهای راه آهن» (۲۰۱۶)، «مجرم یاب» (۲۰۱۶)، «به دنبال جست و خیز» (۲۰۱۶)، «شمشیر اژدها» (۲۰۱۵)، «داستان پلیس اخیر» (۲۰۱۴)، «پسر کاراته باز» (۲۰۱۰)، «پادشاهی ممنوعه» (۲۰۰۸)، «ساعت شلوغی ۳» (۲۰۰۷)، «راب بی هود»(۲۰۰۶)، «افسانه» (۲۰۰۵)، «دور جهان در ۸۰ روز» (۲۰۰۴)، «ترنج» (۲۰۰۳)،

 

، «شوالیه های شانگهای» (۲۰۰۳)، «لباس مخصوص مهمانی رسمی» (۲۰۰۲)، «ساعت شلوغی ۲» (۲۰۰۱)، «جاسوس تصادفی» (۲۰۰۱)، «ظهر شانگهای» (۲۰۰۰)، «سلطان کمدی» (۱۹۹۹)، «مجلل» (۱۹۹۹)، «من کی هستم؟» (۱۹۹۹)، «سر و صدا در برانکس» (۱۹۹۵)، «داستان جنایت» (۱۹۹۴). چان در فیلم «بیگانه»، یک فیلم چینی انگلیسی و فیلم علمی تخیلی «فولاد خون آلود» حضور دارد که به ترتیب در سپتامبر و دسامبر ۲۰۱۷ به نمایش در خواهند آمد.

اخبار جدید از جشن تولد ستاره های مشهور جهان

در سال ۱۹۸۲، وی با جون لین بازیگر تایوانی ازدواج کرد. پسر آنها، جیسی چان خواننده و بازیگر، در همان سال به جهان آمد. چان به زبانهای کانتونی، چینی استاندارد، انگلیسی و زبان اشارۀ آمریکایی مسلط هست و مقداری نیز آلمانی، کره ای، ژاپنی، اسپانیایی و تایلندی می‌داند. چان طرفدار سر سخت فوتبال و هوادار تیم ملی هونگ کونگ، تیم ملی انگلیس و تیم منچستر سیتی هست. دارایی خالص جکی چان ۳۵۰ میلیون دلار برآورد شده هست.

 

تیلور کیچ ۳۵ ساله شد

تیلور کیچ (Taylor Kitsch)، زادۀ ۸ آوریل ۱۹۸۱، بازیگر و مدل کانادایی هست. شهرت او اکثر به علت بازی در فیلم هایی مثل «خاستگاه مردان ایکس: ولورین» (۲۰۰۹)، «نبردناو» (۲۰۱۲)، «جان کارتر» (۲۰۱۲)، «وحشی ها» (۲۰۱۲) و «تنها بازمانده» (۲۰۱۳) هست، که در این فیلم آخر نقش قهرمان جنگی واقعی به نام مایکل پی مورفی را بازی میکند.

 

او برای کارهای تلویزیونی اش نیز شناخته می‌شود، از جمله نقش تیم ریگینز در سریال «روشنایی های شب جمعه» (۲۰۱۱-۲۰۰۶)، نقش پل وودراف در سریال تلویزیونی «کارآگاه واقعی» و نقش بروس نایلز در فیلم تلویزیونی «قلب طبیعی» (۲۰۱۴).

اخبار جدید از جشن تولد ستاره های مشهور جهان

کیچ در سال ۲۰۱۲ به نیویورک رفت و در آنجا آموزش مدلینگ و بازیگری دید. در نیویورک مدتها بی خانمان بود و شبها در قطار مترو میخوابید. در سال ۲۰۱۴ به لوس انجلس رفت و در آنجا برای برند های دیزل و ابرکرامبی اند فیچ کار مدلینگ انجام داد. در فیلم «جان کارتر» محصول دیزنی بر زمینه رمان ادگار رایس باروز به نام شاهزاده ای از مریخ،

 

نقش اصلی یک سرباز اتحادیه را بازی کرد که به مریخ منتقل می‌شود. این فیلم که در مارس ۲۰۱۲ به نمایش در آمد، در ایالات امریکا کمتر از یک سوم بودجۀ خود را بازگرداند و در سطح بین المللی هم به زحمت هزینه های ساخت و بازاریابی را جبران کرد.کیچ در ۲۰۱۲ در «نبردناو» فیلم پیتر برگ، بر مبنای بازی هازبرو، در نقش کلنل الکس هاپر بازی کرد. این فیلم هم در گیشۀ

 

محلی شکست خورد و بدترین افتتاحیۀ تاریخ را برای فیلمی با بودجۀ ۲۰۰ میلیون دلاری رقم زد. یک‌بار دیگر، انتظار می رفت درآمد های بین المللی به جبران عملکرد ضعیف آن کمک کند.

اخبار جدید از جشن تولد ستاره های مشهور جهان

کیچ در سال ۲۰۱۳ در فیلم دان مک کلار «فریب بزرگ»، بازسازی نسخۀ فرانسوی کانادایی سال ۲۰۰۳ این فیلم به کارگردانی ژان فرانسوآ پولیو، و فیلم دیگری از پیتر برگ با نام «تنها بازمانده» بر زمینه کتاب مارکوس لوترل ظاهر شد. او در کنار جیم پارسونز، جولیا رابرتز و مارک رافلو در فیلم تلویزیونی «قلب طبیعی»

 

به کارگردانی رایان مورفی بازی کرد. در فصل دوم «کارآگاه واقعی» در مقابل وینس وان، ریچل مک آدامز و کالین فارل بازی کرد. او در درام «قطعات» به نویسندگی و کارگردانی خودش بازی خواهد کرد. فیلمهای «قاتل آمریکایی» و «کوه گرانیتی» با بازی کیچ در سپتامبر ۲۰۱۷ به نمایش در خواهند آمد. دارایی خالص تیلور کیچ ۸ میلیون دلار برآورد شده هست.

 

رابین رایت ۵۱ ساله شد

رابین گِیل رایت (Robin Wright) بازیگر و کارگردان آمریکایی زادۀ ۸ آوریل ۱۹۶۶ هست. او در سریال سیاسی «خانۀ پوشالی» نقش کلر آندروود را بازی کرد و در سال ۲۰۱۳ برای آن برندۀ جایزۀ برترین بازیگر زن گلدن گلوب شد. رایت برای این سریال در سالهای ۲۰۱۳، ۲۰۱۴، ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ نامزد دریافت جایزۀ امی برای ساعت پربیننده شد.

اخبار جدید از جشن تولد ستاره های مشهور جهان

رایت برای نخستین بار با بازی در نقش کلی کپول در سریال روزانۀ «سانتا باربارا» از سال ۱۹۸۴ تا ۱۹۸۸ شناخته شد. سپس با بازی در فیلم ماجراجویانۀ فانتزی کمدی رمانتیک «عروس شاهزاده» (۱۹۸۷) وارد سینما شد. از آن زمان، با حضور در فیلمهای گوناگونی مثل «فارست گامپ» (۱۹۹۴)،

 

درام رمانتیک «پیامی در بطری» (۱۹۹۹)، تریلر ابرقهرمانی «نشکن» (۲۰۰۰)، درام تاریخی «خیانتکار» (۲۰۱۰)، درام ورزشی زندگینامه ای «مانیبال» (۲۰۱۱)، تریلر رمزآلود «دختری با خالکوبی اژدها» (۲۰۱۱) و درام زندگینامه ای «اورست» (۲۰۱۵) از موفقیت حرفه ای در صنعت سینما برخوردار شد.

 

او در فیلم سینمایی «زن شگفت انگیز» (۲۰۱۷) و فیلم «بلید رانر ۲۰۴۹» در مقابل هریسون فورد و رایان گاسلینگ حضور می یابد که قرار هست در ژوئن و اکتبر ۲۰۱۷ به نمایش در آیند.رایت از سال ۱۹۸۶ تا ۱۹۸۸ با دین ویثرسپون (بازیگر) ازدواج کرد. در سال ۱۹۸۹، با شان پن، بعد از طلاق از مدونا، وارد رابطه شد.

 

آنها صاحب دختری به نام دیلن فرانسیس و پسری به نام هاپر جک شدند. بعد از جدایی و آشتی دوباره در سال ۱۹۹۶ رسماً با هم ازدواج کردند. پس از سال ها کشمکش، این زوج در نهایت در ژوئیۀ ۲۰۱۰ از هم طلاق گرفتند.

اخبار جدید از جشن تولد ستاره های مشهور جهان

رایت در سال ۲۰۱۲ با بن فاستر (بازیگر) وارد رابطه شد و دو سال بعد نامزدی خود را اعلام کردند. چند ماه بعد نامزدی شان را به هم زدند ولی دوباره در ۲۰۱۵ به هم پیوستند. با این حال در آگوست ۲۰۱۵، اعلام کردند که دومین نامزدی شان نیز به هم خورده هست. دارایی خالص رابین رایت ۶۰ میلیون دلار برآورد شده هست.

 

ال فنینگ ۱۹ ساله شد

مری اِل فنینگ (Elle Fanning) زاده ۹ آوریل ۱۹۹۸، بازیگر ایالات امریکا و خواهر کوچکتر داکوتا فنینگ (بازیگر) هست و اکثر برای بازی در نقش های اصلی فیلمهای «فیبی در سرزمین عجایب»، «یک جایی»، «ما باغ وحش خریدیم»، «بی آبرو»، «مالفیسنت»، «جینجر و رزا»، «سه نسل یا دربارۀ ری» و «شیطان نئونی» شناخته می‌شود.

اخبار جدید از جشن تولد ستاره های مشهور جهان

فنینگ در سال ۲۰۱۱، در نقش تعیین کننده اش بعنوان آلیس دینارد در درام علمی تخیلی جی جی آبرامز به نام «سوپر ۸» ظاهر شد و برای آن نقد های مثبتی دریافت کرد و از سوی روزنامۀ دیلی تلگراف یکی از برترین جنبه های فیلم توصیف شد. فنینگ در فیلم انیمیشن کانادایی فرانسوی «بالرین» به جای شخصیت اصلی فیلم با نام فلیسی صحبت می‌کند.

 

برلی سال ۲۰۱۷ چند فیلم در نوبت پخش یا در حال ساخت دارد: «سیدنی هال»، «فریب خورده»، «چطور در مهمانی ها با دختران صحبت کنیم» و «مری شِلی».

اخبار جدید از جشن تولد ستاره های مشهور جهان

فنینگ چندین بار نامزد دریافت جایزه شده، از جمله جایزۀ ساترن، جایزۀ بازیگر جوان، جایزۀ انجمن منتقدان فیلم، جایزۀ منتخب نوجوانان، جایزۀ اسکریم، جایزۀ فیلم ام تی وی و یک جایزۀ ویژه اسپاتلایت در جشنوارۀ فیلم هالیوود. فنینگ در شهر کانیرز ایالت جورجا از پدر و مادری ورزشکار به جهان آمد. او دارای اجداد ایرلندی، آلمانی، انگلیسی و فرانسوی هست. دارایی خالص ال فنینگ ۵ میلیون دلار برآورد شده هست.

 

لیتون میستر ۳۰ ساله شد

لِیتون ماریسا میستر Leighton Meester))، زادۀ ۹ آوریل ۱۹۸۶، بازیگر، خواننده، ترانه سرا و مدل آمریکایی هست که برای بازی در نقش اصلی سریال «دختر سخن چین» (۲۰۱۲-۲۰۰۷) اکثر شناخته می‌شود. او در فیلمهای «فیلم قاتل» (۲۰۰۸)، «کشور قوی» (۲۰۱۰)، «هم اتاقی» (۲۰۱۱)، «مونته کارلو» (۲۰۱۱)، «پرتقال ها» (۲۰۱۱) و «قاضی» (۲۰۱۴) نیز ظاهر شده هست. نخستین کار تئاتری او بازی در نمایشنامۀ «موش ها و آدم ها» در سال ۲۰۱۴ بود.

اخبار جدید از جشن تولد ستاره های مشهور جهان

میستر اضافه بر بازیگری در موسیقی نیز دست دارد. در سال ۲۰۰۹، او در موزیک ویدیوی آهنگ Good Girls Go Bad از گروه Cobra Starship که در بین ۱۰۰ آهنگ برتر بیلبورد قرار گرفت، بازی کرد و نخستین تک آهنگ خود را با نام Somebody to Love منتشر کرد. تک آهنگ دوم او Your Love’s a Drug در ۲۰۱۱ منتشر شد.

 

نخستین مجموعه او با نام Heartstrings به صورت مستقل در ۲۰۱۴ منتشر شد. او کار مدلینگ هم انجام داده هست و چهرۀ برند هایی مثل جیمی چو، هربال اسنسز و وِرا وانگ هست.

اخبار جدید از جشن تولد ستاره های مشهور جهان

بعد از پایان «دختر سخن چین» در سال ۲۰۱۲، میستر از نیویورک به لوس آنجلس رفت. در نوامبر ۲۰۱۳، با آدام برودی، هم بازی اش در «پرتقال ها» نامزد کرد. این زوج در فوریۀ ۲۰۱۴ در مراسمی خصوصی ازدواج کردند و در سال ۲۰۱۵ صاحب دختری به نام آرلو دِی شدند. دارایی خالص لیتون میستر ۵ میلیون دلار برآورد شده هست.

 

کریستن استوارت ۲۷ ساله شد

کریستن جیمیز استوارت (Kristen Stewart) بازیگر و مدل آمریکایی زادۀ ۹ آوریل ۱۹۹۰ هست. او که در لس آنجلس و از پدر و مادری که در صنعت نمایش کار میکردند، به جهان آمد، بازیگری را در سال ۱۹۹۷ با نقش های ناشناس و کوچکترین شخصیت ها در چند فیلم شروع کرد. در سال ۲۰۰۲ با بازی در نقش دختر جودی فاستر در تریلر «اتاق پناهگاه» شناخته شد؛

 

. برای این فیلم نامزد جایزۀ بازیگر جوان برای برترین بازیگر نقش اصلی شد. در ادامه در «حرف بزن» (۲۰۰۴)، «بچه را بگیر» (۲۰۰۴)، «زاتورا: یک ماجرای فضایی» (۲۰۰۵) و «به سوی طبیعت وحشی» (۲۰۰۷) ظاهر شد که برای بازی در فیلم آخر نامزد دریافت جایزۀ انجمن بازیگران شد. برای بازی در نقش بلا سوآن در مجموعه فیلمهای «گرگ و میش» (۱۲-۲۰۰۸) با فروشی بیش از ۳٫۳ میلیارد دلار در سراسر جهان، به شهرت گسترده ای دست یافت.

اخبار جدید از جشن تولد ستاره های مشهور جهان

استوارت در فیلمهای بسیار متنوعی نقش بازی کرده هست، از جمله «سرزمین ماجراجویی» (۲۰۰۹)، «فراری ها» (۲۰۱۰)، «سفید برفی و شکارچی» (۲۰۱۲)، «در جاده» (۲۰۱۲)، «کمپ ایکس ری» (۲۰۱۴)، «هنوز آلیس» (۲۰۱۴) و «برابر ها» (۲۰۱۵). او در سال ۲۰۱۰ جایزۀ ستارۀ در حال ظهور بفتا و جایزۀ برترین بازیگر زن فستیوال بین المللی فیلم میلان را برای فیلم «به خانوادۀ رایلی خوش آمدی» (۲۰۱۰) دریافت کرد.

 

در سال ۲۰۱۵ برای بازی در نقش مقابل ژولیت بینوش در «ابر های سیلز ماریا» تحسین منتقدان را برانگیخت و چند جایزه دریافت کرد، از جمله جایزۀ سزار برترین بازیگر زن نقش مکمل که وی را به نخستین بازیگر زن آمریکایی برندۀ سزار تبدیل کرد. کارگردان این فیلم، الیویه آسایاس، فیلمنامۀ فیلم «خریدار شخصی» (۲۰۱۶) را برای او نوشت و استوارت در آن بازی کرد.

 

مجلۀ ونیتی فر در لیست «پر درآمد ترین بازیگران هالیوود در سال ۲۰۱۰» استوارت را با دستمزد تقریبی ۲۸٫۵ میلیون دلار، پردرآمد ترین بازیگر زن معرفی کرد. او در سال ۲۰۱۱، در لیست برترین بازیگران پول ساز هالیوود مجلۀ فوربز نفر اول بود. فوربز وی را با مجموع دستمزد ۳۴٫۵ میلیون دلار، گران ترین بازیگر سال ۲۰۱۲ نیز نامید. او چهرۀ برندهای مد شنل و بالنسیاگا هست.

 

از آنجایی که استوارت در خانواده ای بزرگ شده بود که در پشت دوربین کار میکردند، فکر میکرد باید فیلمنامه نویس یا کارگردان شود، اما هیچوقت خود را بازیگر تصور نمیکرد. او گفته هست: «هیچوقت دوست نداشتم مرکز دقت باشم، من آدمی نبودم که بگوید میخواهم مشهور شوم، میخواهم یک کودک بازیگر باشم.

 

هیچوقت به دنبال بازیگری نبودم، برعکس همۀ وقت} تمرین املا میکردم، چون عاشق خودکار بودم. دوست داشتم اسمم را روی همۀ چیز بنویسم.»

اخبار جدید از جشن تولد ستاره های مشهور جهان

او در ۸ سالگی، بعد از اینکه یک استعدادیاب بازی وی را در نمایش کریسمس دبستان دید، بازیگری را شروع کرد. بعد از یک سال آموزش، نخستین نقش خود راکه بسیار کوتاه و بدون دیالوگ بود، در فیلم تلویزیونی شبکه دیزنی با نام «سال سیزدهم» به دست آورد. فیلم بعدی او «خانوادۀ فلینتستون در ویوا راک وگاس» بود.

 

او در فیلم مستقل «ایمنی اشیا» در نقش دختر بچۀ شیطان یک مادر مطلقۀ مشکل دار (پاتریشیا کلارکسون) را بازی می‌کرد. استوارت در فیلم اتاق پناهگاه هم نقش دختر مبتلا به دیابت یک مادر مطلقه را بازی کرد. استوارت بعد از موفقیت «اتاق پناهگاه»، در فیلم مهیج دیگری نقش دختری را بازی کرد که شخصیت والدینش را دنیس کواید و شارون استون بازی می‌کردند.

 

او برای بازی در این فیلم نامزد دریافت جایزۀ بازیگر جوان شد. در همین زمان او به خاطر برنامۀ کاری نامرتبش شروع به درس خواندن در منزل کرد.استوارت در لس آنجلس زندگی میکند. او با مایکل آنگارانو، هم بازی اش در فیلم «حرف بزن» در سال ۲۰۰۴ رابطه داشت تا اینکه در فیلم «گرگ و میش» در ۲۰۰۸ با رابرت پتینسون آشنا شد. رابطۀ آنها تا سال ۲۰۱۲ ادامه داشت. دارایی خالص کریستن استوارت ۷۰ میلیون دلار برآورد شده هست.