امام جمعه موقت تهران در حاشیه همایش عزت ملی جامعه اسلامی دانشجویان در جمع خبرنگاران در خصوص شورای نگهبان اظهار داشت: اگر برخی‌ها علاقه‌مند به امامند باید به توصیه‌های ایشان توجه کنند و یکی از بزرگترین یکی از توصیه‌های امام به شورای نگهبان این بود که در مواقعی که با تضعیف افراد مواجه می‌شوید محکم بایستید و بر اساس وظیفه‌ای که به شما محول شده است عمل کنید.

وی افزود: هجمه به شورای نگهبان جایز نیست و این توصیه امام و رهبری بوده است شورای نگهبان یکی از ارکان نظام است و مردم نیز تضعیف شورای نگهبان را قبول نکنند.

وی در مورد رواج آقازادگی در اظهارات برخی افراد خاطرنشان کرد: در انقلاب این مسائل مطرح نیست و آن چیزی که مطرح هست مقررات و قوانین نظام است.

آیت الله موحدی کرمانی پیرامون حذف نام برخی افراد از لیست جامعتین گفت: در این خصوص به نتیجه نهایی نرسیده‌ایم و نسبت به آن جلسه‌ای برگزار نشده است.

وی در خصوص فهرست ائتلاف اصولگرایان گفت: هنوز لیست قطعی نشده است.

امام جمعه موقت تهران پیرامون اخباری مبنی بر لیست ۳۰ نفره اصولگرایان گفت: به لیستی ۳۰ نفره نزدیک شده‌ایم و درباره برخی‌ها هنوز بحث ادامه دارد.

آیت الله موحدی کرمانی خبری که درباره لیست ۳۱ نفره تهران در رسانه‌ها منتشر شده را تکذیب کرده و گفت: خیلی مطالب منتشر می‌شود و نباید این مطالب را باور کرد بنده نیز از این لیست ۳۱ نفره خبری ندارم.

منبع:نسیم آنلاین