آیا تصاویر بی حجاب آزاده نامداری نقض حریم خصوصی است؟

آیا عکس های بی حجاب آزاده نامداری نقض حریم خصوصی است؟ 

انتشار تصویر های بی حجاب آزاده نامداری در خارج بحث های بسیار گسترده ای در فضای مجازی به راه انداخته هست و همچنان ادامه دارد. انتشار تصویر های بدون حجاب آزاده نامداری، مجری تلویزیون ایران و شبکه اینترنتی آپارات واکنش‌های گسترده‌ای را در شبکه‌های مجازی به همراه داشته هست.

 

از خانم نامداری که در برنامه‌های تلویزیونی با چادر ظاهر میشود، فیلم و تصویر‌هایی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که وی را بدون پوشش سر در یک مکان عمومی «پارک» در شهری در سوئیس نشان میدهد.آزاده نامداری دیروز در یک پیام ویدیویی به انتشار این عکس های واکنش نشان داد و گفت در مکانی سرسبز بوده که «محارم» او حضور داشتند.

 

او همین طور گفته بود نمیداند فردی که این تصویر های را از وی گرفته با چه قصد و نیتی اینکار را انجام داده هست.خانم نامداری در تازه‌ترین واکنش خود، امروز سه‌شنبه ۳ مرداد «۲۵ ژوئیه» در صفحه رسمی اینستاگرام خود نوشته هست: من یک مادر هستم؛ از مردم عزیز التماس دعا و کمی تفکر و رفعت دارم.
آیا تصاویر بی حجاب آزاده نامداری نقض حریم خصوصی است؟در خدمت اسلام بدون حجاب اسلامی

آزاده نامداری از مجریان زنی بوده که پوشش چادر را تبلیغ می‌کرده هست

 

ریاکاری؟
در شبکه‌های اجتماعی عده‌ای آزاده نامداری را به ریاکاری متهم و از انتشار این تصویر‌ها حمایت کرده‌اند. این تهمت به این علت مطرح شده که خانم نامداری در برنامه‌های تلویزیونی و در گفت و گو‌های خود همواره بعنوان چهره‌ای شناخته می‌شد که فعالانه از حجاب کامل بخصوص چادر مشکی دفاع و برای آن تبلیغ می کرد.

 

کاربری به نام بهارنارنج در توئیتر گفته هست: موافق انتشارم. بخاطر رو کردن دست آدمهایی که بخاطر منفعت خودشان رعایت کردن حجاب اجباری را چماق می‌کردند و بر سر مردم فرود می آوردند ولی خودشان معتقد نیستند.شهاب هم در تلگرام گفته هست: چه مفید که با فاش شدن چهره ریاکار آن گونه انسانها به پوچی اعتقاداتشان پی می‌بریم.اما در مقابل کاربر دیگری به نام سعید هم نوشته هست: هرکس اختیار زندگی خودش را دارد.
آیا تصاویر بی حجاب آزاده نامداری نقض حریم خصوصی است؟حریم خصوصی یا نفع عمومی؟
گروهی دیگر انتشار این عکس های را نقض حریم خصوصی خوانده‌اند و انتشار عمومی آن را غیر قانونی یا غیراخلاقی دانسته‌اند.در مقابل بعضی نیز موضوع غیر قانونی بودن انتشار این عکس های را به علت حضور خانم نامداری در یک مکان عمومی نابجا دانسته‌اند.

 

اما بحث درمورد اخلاقی یا غیر اخلاقی بودن انتشار عکس های داغ‌تر از گفت‌وگوهای دیگر بود.مدافعان اخلاقی بودن انتشار عمومی این عکس های میگویند که آزاده نامداری یک چهره عمومی هست که در تعداد زیادی از موارد به صورت خودخواسته و فعال از حجاب کامل دفاع کرده، بنابراین نه تنها انتشار عکس های او غیر اخلاقی نیست بلکه حتی برای روشنگری افکار عمومی لازم هست.

 

صبا در توییتر نوشته هست: ایشون عملی خلاف گفته‌هاش انجام داده، ما باید نگران اخلاق باشیم؟ از داخل خونه ازش تصویر نگرفتن! نمیشه هم بخوای محبوب باشی هم تو لشکر جمهوری اسلامی.اما مخالفان این نظر میگویند با وجود عمومی بودن محل، این عکس های همچنان بخشی از زندگی خصوصی خانم نامداری هست و حتی ممکن هست تبعاتی برای او داشته باشد که عادلانه نباشد.

 

مونا لیزا در توییتر نوشته هست: حتما تبعاتی برای او به دنبال داره و تنبیه میشه. کاش اینجور نبود و هر شخصی به دلیل چنین مسائلی کنار زده نمی‌شد.کاربر دیگری به نام ماهوش هم گفته هست: مسخره‌ترین کار رو اون شخصی انجام داده که اومده تصویر گرفته از آزاده نامداری تو اون شرایط.

آیا تصاویر بی حجاب آزاده نامداری نقض حریم خصوصی است؟

آزاده نامداری ۳۳ سال دارد و با اجرا در برنامه تازه‌ها در سیمای خانواده به شهرت رسید و پس از آن برنامه‌های مختلفی را در تلویزیون دولتی ایران اجرا کرد.او در گفت و گو‌ای در سال ۱۳۹۴ گفت: برخاسته از یک خانواده سنتی هست و تا هفت نسل گذشته از او همه ی در خانواده شان چادر بر سر می‌کرده‌اند.

آیا تصاویر بی حجاب آزاده نامداری نقض حریم خصوصی است؟

خانم نامداری در سال ۱۳۹۵ پس از سه سال دوری، با برنامه آبان در شبکه اینترنتی آپارات به مجری‌گری بازگشت.او چهار سال پیش با فرزاد حسنی، مجری و بازیگر تلویزیون ایران ازدواج کرد اما یک سال بعد از او جدا شد.

آیا تصاویر بی حجاب آزاده نامداری نقض حریم خصوصی است؟

آزاده نامداری،عکس های آزاده نامداری،تصویر های آزاده نامداری،تصویر بی حجاب آزاده نامداری

 

مطالب مرتبط :

چهره جنجالی به نام آزاده نامداری و حواشی زندگی اش

واکنش آزاده نامداری به انتشار تصاویر بی حجابش در خارج

واکنش شوهر جدید آزاده نامداری به ادعاهای همسر سابقش + عکس

حرف های خصوصی آزاده نامداری و همسرش عکس