به گزارش سوکا به نقل از سایت یوفا، در نظرسنجی که روزنامه فرانس فوتبال درباره شانس نخست کسب عنوان قهرمانی در یورو ۲۰۱۶ انجام داد، تیم ملی فوتبال آلمان بیشترین رای را به خود اختصاص داد تا ژرمن ها ثابت کنند که تیمی قوی هستند و بعد از قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۴، به سمت قهرمانی در یورو خیز برداشتند.

در این نظرسنجی، ۵۸ درصد از شرکت کننده‌گان، آلمان را قهرمان یورو ۲۰۱۶ می دانند. بعد از آلمان، از دید شرکت‌کننده‌گان این نظرسنجی، شانس فرانسه میزبان را برای کسب عنوان قهرمانی بیشتر از دیگر تیم هاست.

آلمان در یک چهارم نهایی به قرعه سختی به نام ایتالیا خورده است و اگر بتواند برابر این تیم به پیروزی برسد، به جمع چهار تیم پایانی راه پیدا خواهد کرد. به احتمال خیلی زیاد آلمان در صورت پیروزی برابر ایتالیا در نیمه نهایی به مصاف فرانسه میزبان خواهد رفت چراکه بعید به نظر می رسد شاگردان دیدیه دشان مشکلی برای پیروزی برابر ایسلند داشته باشند.

آلمان به همراه اسپانیا با سه قهرمانی در اروپا، پرافتخارترین تیم این رقابت ها به شمار می آید و با ستاره هایی که در اختیار دارد، به دنبال کسب چهارمین قهرمانی خود در خاک فرانسه است.