به گزارش سوکا به نقل از روابط عمومی رادیو سلامت، برنامه «استودیو سلامت» این شبکه رادیویی، روز سه شنبه، با حضور دکتر اسماعیل زاده، متخصص تغذیه و رژیم درمانی؛ دکتر مهرشاد پورسعید اصفهانی، متخصص پزشکی ورزشی؛ و دکتر حسین نحوی نژاد، متخصص طب سالمندی به موضوع «سبک زندگی در کنترل و بهبود علایم آرتروز» می پردازد.

لزوم اطلاع رسانی در زمینه پزشکی برای مخاطبان و طرح مشکلات، بیماری ها و پاسخگویی متخصصان مهم ترین هدف برنامه سازان برنامه رادیویی«استودیو سلامت» است.

گفتنی است، برنامه «استودیو سلامت» کاری از گروه بهداشت و تندرستی شبکه رادیویی سلامت، سه شنبه هر هفته از ساعت۱۹:۱۰ به مدت ۵۰ دقیقه تقدیم شنوندگان صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.

«مجله پزشکی» وبیماری شغلی ریوی

برنامه «مجله پزشکی» شبکه رادیویی سلامت، سه شنبه ـ پنجم مرداد ماه، موضوع «بیماری شغلی ریوی» را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.

برنامه «مجله پزشکی» که کاری از گروه بهداشت و تندرستی رادیو سلامت است، روز سه شنبه، از ساعت ۱۵:۰۰به مدت ۶۰ دقیقه با دکتر علی ناصر بخت، متخصص طب کار و بیماری شغلی به بیان راههای پیشگیری از بیماری های شغلی ریوی و آشنایی با مشاغل ایجاد کننده این بیماری می پردازد.

گفتنی است، به منظور ارتقای سطح سلامت جامعه و آگاهی از راه‌های پیشگیری از بیماری‌ها، برنامه «مجله پزشکی» هر روز به یکی از موضوع‌های حوزه سلامت اختصاص دارد.