به گزارش سوکا از روابط عمومی شبکه پنج سیما، انیمیشن سینمایی «شهر پرندگان» به کارگردانی وینی تورنلی، پنج‌شنبه ۲۳ شهریور ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

در این انیمیشن خواهیم دید: پرنده جوانی به نام «کای» به شهر پرندگان سفر می‌کند و می‌خواهد دیگران را تحت تاثیر قرار داه و متحول سازد.

انیمیشن سینمایی «ریو ۲» به کارگردانی کارلوس سالدانا، جمعه ۲۴ شهریور ساعت ۹ صبح از شبکه پنج پخش می‌شود.

در خلاصه داستان آمده است: بلو و ژول و سه فرزندش دلشان می‌خواهد که از محیط شهر دور شده و به آمازون بروند. در بدو ورود ژول متوجه می‌شود که پدرش ادوارد نمرده است. زندگی در جنگل برای بلو سخت است ولی سعی می‌کند خودش را با محیط وفق دهد اما نمی‌تواند. بلو تصمیم می‌گیرد آمازون را ترک کند که متوجه حضور آدم‌ها در جنگل و قطع درختان می‌شود….

فیلم تلویزیونی بیمه عمر محصول امریکا ۲۰۱۶ به کارگردانی پیتر بلیزلی روز جمعه ساعت ۱۳:۳۰ برای علاقه مندان نمایش داده می شود.

مخاطبان در خلاصه این فیلم خواهند دید:نیک بارون که از همسرش لوسی جدا شده و دور را دور مراقب دخترش کیت است، او طراح نقشه های دزدی است. الخاندرو از او یک نقشه می خرد ولی پس از دزدی توسط عده ای کشته می شود و حالا پدرش ویکتور واسکز که یک خلافکار بزرگ است می خواهد از نیک انتقام بگیرد او فکر می کند که نیک قاتل پسرش است و….