به گزارش سوکا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت ، محسن نظافتی گفت: این دوره از پیش ثبت نام های عتبات که از ساعت ۹ صبح روز شنبه ۱۸ بهمن ماه آغاز شده است تا ساعت ۱۶ امروز(شنبه) ادامه خواهد داشت.

وی افزود: متقاضیان اعزام به عتبات عالیات درایام تعطیلات نوروز، تنها تا ساعت ۱۶ امروز(شنبه) مهلت خواهند داشت تا با مراجعه به سامانه پیش ثبت نام عتبات به نشانی www.atabat.haj.ir برای اعزام به سفرهای عتبات در این دوره اقدام نمایند.

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت یادآور شد: براساس برنامه ریزی انجام شده ۳۰ بهمن ماه قرعه کشی متقاضیان اعزام به عتبات در دوره جدید انجام می شود که این عزیزان می توانند از ۲ اسفند ماه نتایج قرعه کشی را در سامانه پیش ثبت نام عتبات سازمان حج به نشانیwww.atabat.haj.irمشاهده و بر اساس زمان اعلام شده برای هر اولویت جهت قطعی نمودن ثبت نام خود اقدام کنند.

نظافتی اظهار داشت: اعزام های دوره جدید سفرهای عتبات عالیات از ۲۱ اسفند ماه امسال آغاز و تا ۲۵ خرداد ماه سال آینده ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: نوروز امسال برای سفرهای هوایی بسته های ۳، ۴ و ۷ روزه و برای سفرهای زمینی بسته ۶ روزه پیش بینی شده است، اما بسته ده روز به دلیل ظرفیت محدود اسکان و تقاضای بالا از ۲۵ اسفند ماه تا پایان تعطیلات نوروزی متوقف و مجددا پس از این ایام راه اندازی خواهد شد. ( مهر )