سوکا به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، برنامه «جیوگی» با اجرای میلاد دخانچی و حضور چهره‌هایی که نقش تأثیرگذاری در گفتمان فرهنگی ۳۵ سال گذشته ایران داشته‌اند، شنبه تا دوشنبه هر هفته از ساعت ۲۱ پخش می‌شود.

این برنامه شنبه با پخش بخش‌هایی از اظهار نظر جامعه شناسانه دکتر یوسف علی اباذری درباره مرحوم مرتضی پاشایی و موسیقی‌اش،روی آنتن می رود .

قرار است در هر سری از این مستند ترکیبی بخشی از یک اتفاق فرهنگی مانند فیلم، کتاب، موسیقی و.. بررسی شود.

این برنامه شنبه‌ها ، با نمایش فیلم یا سخنرانی و یا ارائه بخش‌هایی از رویدادهای فرهنگی ،نظرات مهمانان حاضر در استودیو را درباره موضوع جویا می‌شود.

برنامه روزهای یکشنبه «جیوگی» به چهره‌های ویژه و صاحب‌ نظرانی اختصاص دارد که توانسته‌اند به سهم خود بر فرهنگ‌عامه اثرگذار باشند و قرار است با نگاهی موشکافانه موضوع روز این مستند ترکیبی را بررسی و تحلیل کنند.

این برنامه تلویزیونی دوشنبه‌ها تحت عنوان «رادیکال جیوگی» از منظر مخاطبان به تحلیل، تفسیر و نقد برنامه‌های دو روز گذشته خود می‌پردازد و با کمک آیتم‌های مختلف و جدید انتخابی سردبیر، این نقد و ارزیابی را تکمیل می‌کند.

در قسمت نخست از این سه‌گانه مستند ترکیبی، که شنبه ۲۱ شهریور پخش می‌شود، پس از نمایش بخش‌هایی از اظهار نظر دکتر اباذری درباره مرتضی پاشایی «تفاوت فرهنگ‌عامه با فرهنگ روشنفکری» به بحث گذاشته خواهد شد.

اظهارنظر صریح و بی‌پرده یوسف علی اباذری استاد جامعه‌شناسی و دانشیار دانشگاه تهران در نشست «پدیدارشناسی فرهنگی یک مرگ» درباره «مرتضی پاشایی»، خواننده پاپ که به دلیل بیماری سرطان درگذشت، با واکنش‌های گسترده‌ای در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی همراه بود.

اباذری در این نشست موسیقی پاشایی و همچنین واکنش‌های گسترده گروهی از مردم به مرگ او را نقد کرده است .

«جیوگی» یکشنبه ۲۲ شهریور با حضور مسعود فراستی منتقد فیلم، پخش می‌شود و دخانچی با این دانش‌آموخته رشته فلسفه و نمایش گفت‌وگو خواهد کرد.

مستند ترکیبی «جیوگی» در گروه خانواده و فرهنگ شبکه دو تولید می‌شود .

میلاد دخانچی مجری این مستند ترکیبی، فعال فرهنگی و دانشجوی دکتری مطالعات فرهنگی دانشگاه کوئینز کاناداست، او کارگردانی مستند «نیویورک زیرزمینی» و اجرای برنامه «گره» را نیز کارنامه کاری خود دارد.